Я погнала• 07 августа в 13:24
Несебр, екскурсія
Будемо відпочивати на Сонячному березі, плануємо екскурсію в Несебр. Порадьте, хто в темі, краще самостійно відвідати чи брати групову екскурсію? Чи можна за вхідні квитки в музеї, церкви розрахуватися карткою, чи потрібна місцева валюта? Що варто стовідсотково відвідати? Дякую величезне.
Чудовий каламбур• 07 августа в 13:27
Якщо з вами малі діти, то краще самим
Є дуже старі будови і класний ресторанчик на березі моря(нажаль зараз не згадаю, бо він якраз був за відгуками в Гугл)
Брюнетка в Мармеладе• 07 августа в 13:35
Насправді там нема що дивитись з екскурсоводом. Їдьте самостійно, це зовсім поруч від вас. Розрахунок лише у левах. Попередньо можна почитати інформацію в інтернеті, там з цікавого лише пару церквушок, залишки стіни, вітряк та музей
Якщо ліньки читати самостійно та розповідати потім дітям та є вільні гроші, то беріть екскурсію
Хитрушка-чекушка• 07 августа в 13:36
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В Болгарии уже в основном евро
Брюнетка в Мармеладе• 07 августа в 13:36
Ответ дляХитрушка-чекушка
В Болгарии уже в основном евро
Обидві валюти, і цінники вже в левах та євро, але краще мати леви. Я цього року не богу, а колега повернулась з Поморʼя, то каже що краще в левах
РокерША• 07 августа в 14:19
Были в июне в Несесебре, покупали сувениры и сумки, так берут и левый, и евро и доллары и по нормальному курсу.
При расчёте наличными была скидка 10 % за сумку