Царевна в уггах• 07 августа в 16:03
Персоналу 25 років не буде. Змиріться.
Покоління, народжені після 2005 року, тільки заходять на ринок праці. Їх менше. Набагато менше.
Плюс 10 мільйонів українців виїхали.
Коротко: ринок праці стрімко стискається, як старий светр після неправильного прання.
І на цьому фоні хтось досі обирає між «жінка чи чоловік», «йому вже за 45»…
Сексизм і ейджизм — геніальна стратегія, якщо ви не плануєте наймати взагалі.
Ні, я не за те, щоб ставити 60-річних керувати digital-напрямами. Бо, як показує практика, чим старший президент — тим більше йому хочеться воювати і керувати вічно.
Але 40–50 років — це не «пізно». Це якраз вчасно.
Ці люди не горять, зате тягнуть. Без зайвого пафосу й з нормальною трудовою етикою.
Поки дехто все ще шукає 25-річного кандидата з 15 роками досвіду — ринок уже зробив свій вибір. І це не на вашу користь.
Плюс 10 мільйонів українців виїхали.
Я инженер, меряю от 1• 07 августа в 18:20
Ответ дляНаивная Хо
Мне 36.ю уже словила тик ток поколение на работе, мне сложно крайне, не социальные крайне
Что вы имеете в виду?
Неваляшкина• 07 августа в 20:04
Ответ дляНаивная Хо
До нас приходять студенти на стажування. Є шопопало, а є нормальні. Мотивовані, прикольні. Хз, може, у нас галузь така.
Единорог помог• 07 августа в 21:15
Ответ дляГлас_Народа
Та тут в людей шапочки з фольги.
А ви про цифровізацію
Не заважайте людям думати, що вони самі розумні)))
Не обижаюсь• 07 сентября в 15:05
Ответ дляиз_под_тишка
Послушайте, никому этот персонал и не нужен. Количество рабочих мест сокращается.
Скоро роботы будут большинство работ выполнять
И тролить на советчице будут?