ПоЗиТиВнАя• 07 августа 2025

На 30 тысяч невозможно жить

если что я парикмахер и дополнительно подрабатываю массажа и лица, шеи и головы. Стараюсь выходить в 30 тысяч каждый месяц. Реально не хватает. То что люблю из продуктов беру пореже теперь. Лишний раз подумаю прежде чем что-то в инете заказывать. Смотрела новости, средняя около двадцати на руки или даже меньше, как другие живут не представляю. Но подтверждаю, гривна сильно обесценилась
Невгамовна Бу• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Караси сейчас нынче тоже в цене. Дешёвого ничего не стало, даже овощей и фруктов в сезон, как раньше
І не буде, тому що немає об´єктивних причин для того щоб почали ціни падати, а люди гарно заробляти, у воюючи країні, з непростими погодніми умовами, економічним станом і постійним розкраданням бюджету.
Невгамовна Бу• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Человек призывает не считать это нормой, как я поняла
А від того що хвора чи старенька людина перестане вважати свою пенсію нормою, щось для неї зміниться? Чи може продавець завтра стане міністром?
Твоя подружайка• 07 августа 2025
Согласна, я живу на 30, не выходит
Невгамовна Бу• 07 августа 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Согласна, я живу на 30, не выходит
Що саме не виходить?
Паратруперсупер• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
50 это тысяча евро, жить можно
Я живу на 30.Очень редко могу до 35 потратить.Вот сегодня в Авале 240$ на 10000 купила.Получу аванс,ещё куплю.
Ручки-Крючки• 07 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Вони не виправдовують, вони живуть як можуть, як вміють. Такі як ви готові їх зжерти, якщо навіть у своєму важкому становищі, вони намагаються знайти щось позитивне. Але для вас це жебраки і невігласи. Яке вам взагалі до них діло?
У нас з вами різне бачення. «Вони», як ви кажете, обовʼязково висміють, обгадять, розкритикують, «ви що, відрами їсте?» і т. д. Люди не кажуть, що «так, змушені виживати на таку то суму», вони тикають тим, ніби якимось досягненням. Чи то з горя, чи то із заздрості.
Твоя подружайка• 07 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Що саме не виходить?
Нічого не виходить. Ні відкласти, ні нормально жити
автор ПоЗиТиВнАя • 07 августа 2025
Ответ дляПаратруперсупер
У вас доходы выше чем у меня почти в два раза.
автор ПоЗиТиВнАя • 07 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Значит надо менять такое государство на человекоориентированное
Perfect look• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Да это бред про 6 тысяч. Я только на еду трачу 12-15 в месяц и это без походов в кафе и рестораны. Доставкой почти не пользуюсь
Если у вас аренда 15, то на коммуналку, еду, досуг, одежду и тд. 15т. очень мало, оно и понятно, что при нынешних ценах на продукты не хвалит
Майская киска• 07 августа 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Ну просто я так тоже вижу, что цены выросли, но я не запоминаю, что сколько было и сколько стало. А тут наглядно прошел и ел ту же самую пиццу из супермаркета поэтому я и запомнила
я ему одно и то же мясо
в 2023 году цена за кило была 220 грн, сейчас -460
Невгамовна Бу• 07 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Ні це ви самостверджуєтесь своїм ´якісним харчуванням´, ´якісною медициною´ і трьома авто у гаражі, на які не вистачає грошей для утримання. стогнете і рвете на собі волоссячко, скільки не дай. Головне щоб дупа не тріснула. Бо сотня вам мало і все вам не норма. Тільки тим, що живуть за 10 ваші проблеми нафіг не всрались. Ви в різних світах.
Ручки-Крючки• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Абсолютно вірно ви мене зрозуміли. Чому, працююча людина, не може дозволити собі купити ягід? Або, памʼятаю тему, де автора з гімном змішали, що вона купила три огірки в салат в березні. Тоді, їжте свої буряки круглий рік і мовчіть, далі, якщо вам таке життя видається нормальним.
Perfect look• 07 августа 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Бред ? А пенсионеры как живут за 4 000 иди сколько там минимальная пенсия ?? Всем думаете дети помогают ? Ага
Они не живут, а массово вымирают
Perfect look• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В отношении пенсионеров государство устроило геноцид, чтобы уложить их поскорее в могилу. Это я ещё давно поняла
Так и есть
Невгамовна Бу• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Яким чином змінити? 30 років цього блят....ва. А люди продовжують вірити артістам.
Мудробаба• 07 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Вона не платить комуналку, ніколи не хворіє, не користується засобами гігієни?
Да, живет в селе в доме, туалет на улице. Свет что там плита намотает?
Вода колодязь. Гигиену привозят иногда ООН. Зимой печка с дровами.
Болеет, терпит. А кто у нас лечит бесплатно?
Сядьте в машину и объедте несколько сел. Очки спадут.
Майская киска• 07 августа 2025
Ответ дляДайте згадаю
,5 летом комуналка? Не верю
не верьте
свет 1200-1400
квартплата (утримання будинку) -980
вот вам уже больше двух тысяч
а еще все эти абонплаты, вода, домофоны, хренофоны, интернеты
автор ПоЗиТиВнАя • 07 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Надо пытаться, что-то неправильно делаем
Майская киска• 07 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Погоджуюсь, автор. 30 000 грн. на сьогодні - це мізер. Що можна дозволити собі з такою зп? Відпочинок? Авто? Якісну медицину? Подорожі? Про купівлю житла, взагалі мовчу.
Але, зараз вам тут напишуть, що то ви зажрались. І розкажуть, як сімʼя з 4-х чоловік, харчується на 8000-10 000 грн. на місяць, при цьому, «ні в чому собі не відмовляючи»)) Розумію, що зараз війна, економічна криза і т.д., але, найбільше дивує той факт, що, люди, живучи жебрацьке життя, виживаючи на копійки, економлячи на їжі!!!!, самі ж виправдовують такий стан речей, в кожній темі пишаються своїми «кулінарними вміннями» з рубрики «не вмерти щ голоду», обовʼязково обгадять вас, якщо ви, не дай Боже, дозволяєте собі і своїм дітям ягоди, фрукти, овочі і дорадо, а не карася. І напишуть, що огірок «в не сезон» - то ознака буржуазії.
уже рассказали ))
Ручки-Крючки• 07 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Волосся на місці, я його не рву, бережу. Сотні мені і правда мало.
Невгамовна Бу• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тоб то сама винна? Мало 30 заробляй 60?
автор ПоЗиТиВнАя • 07 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Советчица поменялась в худшую сторону, это я по другим темам такое мнение выработала. Фиг его знает что с людьми творится
Perfect look• 07 августа 2025
Ответ дляМудробаба
Мы на 5 живём. Тратим 3. В июле две вышло
С лососем и авокадо ?)
Кукусики• 07 августа 2025
Ответ дляМайская киска
вот это новость
но сейчас прибегут адепты жизни на 6000 грн и вам кааааак расскажут, как вы зажрались!
Ну на 6тыс реально не проживешь, а на 15 вполне спокойно, естественно при условии собственного жилья. Я так живу
автор ПоЗиТиВнАя • 07 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Тоб то сама винна? Мало 30 заробляй 60?
Виновато государство, что на эти деньги сложно товар купить. Значит ценности нацвалюта не имеет в глазах продавца
Мудробаба• 07 августа 2025
Ответ дляPerfect look
С лососем и авокадо ?)
Кукурузная каша и фасоль.
Невгамовна Бу• 07 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
То якого ви мені несете свої проблеми, чекаєте співчуття? Мені пофіг. Я живу за менші. Це не гордість, це вміння жити в будь яких умовах і залишатись людьми. Вам мало, піднімайте дупу, зробіть більше. Бити лежачого, хто знаходиться в гірших умовах, це огидно. І неважливо чим та бідна людина пишається, це її особисте право
Perfect look• 07 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
птср поголовно, жить под взрывами 3,5 года это не шутки шутить(
Майская киска• 07 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
из ваших сообщений про ’Головне щоб дупа не тріснула.’, ’нафіг не всрались’ - так и веет человечностью, ага )))