Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи є ще такі люди, у котрих забрали пенсію по інвалідності? Хворію на цукровий діабет і гіпертеріоз.
Спочатку була інформація, що виплати пенсій будуть збережені до кінця воєнного стану. Потім з´явилась інформація, що до квітня мусимо пройти перекомісію. А сьогодні стало відомо, що 1.08 прийняте рішення позбавити пенсії.
Хто ще стикався з подібним?
Ирина-61a8• 08 августа 2025
Поустанавливали свои дебильные законы. Почему все молчат? Люди что с вами?
Ответ дляElenaMari
Автор какая у вас группа была, у мамы 3 и пенсия 2100 грн, а по поводу инвалидностей как было раньше так и сейчас покупают кому нужно, я сама в шоке повысили просто суммы, мама моя после аварии ей два года назад дали постоянную. Вам нужно приехать и продлить.
В мене була 3 група. Навіть нічого вже писати не хочу, бо чітко розумію, що за рахунок таких як я будуть ’перекривати’ скажемо так продані інвалідності.