Рита-616b• 07 августа 2025

Позбавили пенсії по інвалідності

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи є ще такі люди, у котрих забрали пенсію по інвалідності? Хворію на цукровий діабет і гіпертеріоз.
Спочатку була інформація, що виплати пенсій будуть збережені до кінця воєнного стану. Потім з´явилась інформація, що до квітня мусимо пройти перекомісію. А сьогодні стало відомо, що 1.08 прийняте рішення позбавити пенсії.
Хто ще стикався з подібним?
Ирина-61a8• 08 августа 2025
Поустанавливали свои дебильные законы. Почему все молчат? Люди что с вами?
автор Рита-616b • 08 августа 2025
Ответ дляКиппи
У Вас діабет 1 типу чи 2?
1 тип
автор Рита-616b • 08 августа 2025
Ответ дляTaby
Заздріте ? Ну дивиться, що б не прийшлося і вам бути інвалідом та ще і біженцем.
В шоці з цих коментарів. Що треба мати в голові взагалі, щоб писати подібні речі?!
автор Рита-616b • 08 августа 2025
Ответ дляElenaMari
Автор какая у вас группа была, у мамы 3 и пенсия 2100 грн, а по поводу инвалидностей как было раньше так и сейчас покупают кому нужно, я сама в шоке повысили просто суммы, мама моя после аварии ей два года назад дали постоянную. Вам нужно приехать и продлить.
В мене була 3 група. Навіть нічого вже писати не хочу, бо чітко розумію, що за рахунок таких як я будуть ’перекривати’ скажемо так продані інвалідності.
автор Рита-616b • 08 августа 2025
Ответ дляИрина-61a8
Над инвалидами издеваются. У меня похожая ситуация. Надо что-то делать. Молчать нельзя
Я не збираюся мовчати. Радилася вже з юристами. Поки пропонують шляхи рішення, буду пробувати. Але не відступати
автор Рита-616b • 08 августа 2025
Ответ дляИрина-61a8
Нажаль, всі звикли до такого, що якщо не маєш якогось ’козира’ , то і тягатися з системою нічого.