Ответ дляSunbeam1
але ж ніби вже все йде до того, домовляються, зустрічаються
Ну а що їм ще робити, якщо Трамп типу висунув ультиматум? Не міг же Путін його просто послати? І Зеленський не міг. Америка таки. Дай бог щоб подовгу хоч тринділи і обстрілів довго не було.
Дай бог звичайно щоб я помилялася і таки закінчилося
SantaMonika• 08 августа в 07:49
Ответ дляSunbeam1
писали, що зупинять повітряні напади
І що ? Зупинили ? Буча горить
Дівчина Гілмор• 08 августа в 07:50
Ответ дляSunbeam1
але в новинах писали, що російська сторона вважає умови прийнятними.
потім були новини від нашого президента, що ’готуємось, працюємо, мир має бути і т.п.’
то я подумала, що справа лише все підписати/оформити
Там нічого не сказано про виведення їхніх військ і в які строки
Ответ дляSunbeam1
писали, що зупинять повітряні напади
Так это самый большой подвох. С одной стороны, мы не сможем разрушать их промышленность и военные объекты, с другой стороны, война отодвинется от нашего общества и мы уничтожим себя изнутри, а наступление на земле будет продолжаться.
SantaMonika• 08 августа в 07:50
Ответ дляДівчина Гілмор
Просто годувати армію, щоб стояла, ніхто не буде
Ответ дляSo_so
але все ж вони більше знищують наші..
Злий Фанат Скигліїв• 08 августа в 07:51
Ответ дляSunbeam1
але не було ще на такому рівні
А яка різниця на якому рівні один скаже ’ми хочемо відтяпати чотири ваших області’, а інший скаже ’ні’??
Ответ дляSunbeam1
але все ж вони більше знищують наші..
Вот Вы как раз хороший пример того, что я написала - пусть не бомбят и я спокойно буду жить, а оно (война) где-то там, как-то там идёт.
Это уничтожит наше государство намного быстрей чем ракеты и шахеды.
Поэтому приемлемо для россиян
Ответ дляSo_so
Поэтому приемлемо для россиян
так, в людей буде ілюзія нормального життя
SantaMonika• 08 августа в 07:54
Ответ дляSo_so
Поэтому приемлемо для россиян
Це правда
Ответ дляSunbeam1
Не бачила про прийнятні умови. Навпаки, бліда моль все каже про ,, создать условия,, для зустрічі з зеленським. Всі ми розуміємо, що умови для капітуляції він чекає
SantaMonika• 08 августа в 08:02
Ответ дляSunbeam1
але навіщо Європі озброюватись, якщо ризику нема?
Війна то гроші, і зброя ще більші гроші. Зараз Європа буде купляти у Америки, бо так нагнули. Америка заробить
Плюс на всіх санкціях на РФ чи Індії теж заробить
Зараз їм зовсім не треба завершити війну
Волшебный Пони• 08 августа в 08:06
Ответ дляSunbeam1
а що буде? заморозка?
А вам кто-то прямо скажет это?
Ответ дляSantaMonika
вже зустріч, яка планується наступного тижня, до чогось та має привести
Ответ дляBarkas
Трамп сказав, що не зустрінеться з пу без Зеленського, а пу сказав, що не зустрічатиметься із Зеленським. Все, поговорили. Зустрічі і переговори нічого не змінять, це лише затягування часу росією і створення ілюзії своєї договороздатності.
Путлер нікуди не поїде з кремля, в розшуку інтерпола....Хіба двійник (колись писали, що їх 3).
З другого боку, було пояснення, поки він діючий презік, ніхто чіпати не буде...
Але мені, було б противно з таким спілкуватись. Це під яким кайфом треба бути, щоб тримати себе в руках?
Волшебный Пони• 08 августа в 08:07
Ответ дляBarkas
Это уже опроверг Трамп. Вы о чем?