Sunbeam1• 08 августа 2025

Все реально закінчиться в цьому місяці?

ПадаюВреверансах• 08 августа 2025
Ответ дляIrina Romanova
Ні
А чого ви так однозначно?
Я, як не знаю, то мовчу.

Ніколи не забуду теми на початку 2022.
Буде війна!
Войны не будет, ложитесь спать.

От що в головах лбдей, які на обум кажуть аби що?! Що значить я думаю?! Думати і знати - рвзні речі
ПадаюВреверансах• 08 августа 2025
Ответ дляСоломія Злагода
Так, літо закінчиться в цьому місяці😁
Зізнайся світе, а тебе літо?!
чаревна• 08 августа 2025
Ответ дляSo_so
Вот Вы как раз хороший пример того, что я написала - пусть не бомбят и я спокойно буду жить, а оно (война) где-то там, как-то там идёт.
Это уничтожит наше государство намного быстрей чем ракеты и шахеды.
Поэтому приемлемо для россиян
Донецк этому хороший пример
navariya• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
але в новинах писали, що російська сторона вважає умови прийнятними.
потім були новини від нашого президента, що ’готуємось, працюємо, мир має бути і т.п.’
то я подумала, що справа лише все підписати/оформити
Як то кажуть, пиз...ти, не мішки таскати.
А то, що пересічний громадянин чує, це теж, внутрішній влив, щоб люди, що залишились мали надію.
Путлер, щє в далекому (вже) 2008 р., заявив, що його бажання - захопити Україну, і він не поступиться ним.
Леска• 08 августа 2025
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв
А яка різниця на якому рівні один скаже ’ми хочемо відтяпати чотири ваших області’, а інший скаже ’ні’??
Прикольна у них вимога ,,проросійські влада,, як вони це уявляють?? Пришлють свого царя?? Чи пришлють своїх робітників виборчих дільниць, я ті вже знають як рахувати голоси
Манула• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
але ж ніби вже все йде до того, домовляються, зустрічаються
Ходьба по колу, у путіна гарно виходить пудріть мізки Трампу ((
K.Yurchenko• 08 августа 2025
Думаю, що в цьому місяці не закінчиться, а почнеться. А восени вже стане щось ясно стосовно закінчення. Але це не точно) Просто хочеться вірити...
Леска• 08 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Ні
Чого ви так впевненні?? Он вже Білорусь на сьомій, рашка завела ще свої війська, рб готується до оголошення військового стану.
Я б не була така впененна що ні
Леска• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
але навіщо Європі озброюватись, якщо ризику нема?
З чого ви взяли що ризику нема?? Там ще 1 нюанс, США кинули Європу напризволяще у військовому плані, і Європа прозріла, що у них гола дупа
Марина-10• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
підпишуть і буде мир?
Цікаво, автор, скільки вам років?
СhanelKa• 08 августа 2025
Ответ дляЛеска
Я б не була така впененна що ні
В них навчання - в РБ
Леска• 08 августа 2025
Ответ дляСhanelKa
В них навчання - в РБ
Ага ,,навчання,,
Згадайте перших полонених, вони всі їхали на навчання
SantaMonika• 08 августа 2025
Ответ дляЛеска
Я б не була така впененна що ні
Бо найбільше протистояння світу то США і Китай. Все інше, то сценарій
Черный Ловелас• 08 августа 2025
Ответ дляЛеска
Ага ,,навчання,,
Они заведут войска на учения и больше их не выведут с территории Беларуси это 100 процентов.

И будут кошмарить Европу двигая колоны техники вдоль границы.
Nata292984• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
тобто наступ вже зараз? не через 50-100 років, як писали в новинах?
наступ обіцяють зі сторони півночі на початок вересня, а що саме північ - хз, може на Сумщину, може через Чернігів на Київ не відомо
автор Sunbeam1 • 08 августа 2025
Ответ дляNata292984
але то так само обіцяють наступ як перемир´я.
тому не відомо, чи буде взагалі той наступ.
Nata292984• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
не відомо, але подруга в Києві працює в ВЧ, а чоловік на деже непоганій посаді в іншому важливому місці, тому побачимо, помиляється чи ні, але вони готуються активно
lammama• 08 августа 2025
Ответ дляNata292984
хто обіцяє?
Nata292984• 08 августа 2025
Ответ дляlammama
хто обіцяє?
читайте нижче, написала
автор Sunbeam1 • 08 августа 2025
Ответ дляNata292984
готуються до наступу? в Києві?
ImperoTanya• 08 августа 2025
Ответ дляSantaMonika
Все, що писали поляки, брехня
Російська сторона не погоджувалась на це. А американська сказала, що розчарована. Все
Вроде Днепр шахнедами ночью... :( сильно
AnnaOst• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
готуються до наступу? в Києві?
Не знаю що там в Києві, а Сумській області готуються. Звичайно це не означає що наступ буде
lilul990• 08 августа 2025
Нічого не закінчиться поки у путіна в голові ідея фікс що він може прорвати українську оборону.

Триндять шоб триндіти. Трамп не хоче великих обстрілів укр міст. Йому би цього з головою хватило

І допомога Україні не закінчиться, поки путін наступає
lilul990• 08 августа 2025
Ответ дляNata292984
В Естонії теж готуються. Цікаво як тепер вчинить кремль
сахарный комок• 08 августа 2025
Ответ дляИринашка
И все отдать нужно будет
И что?
Иринашка• 08 августа 2025
Ответ длясахарный комок
И что?
Та ничего такого
Ромашка -3390• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
писали, що зупинять повітряні напади
Дай. Бог
Helenny• 08 августа 2025
Ні
Навіть якщо і закінчиться, кацапня піде знову.
musilda• 08 августа 2025
Ответ дляBarkas
Трамп сказав, що не зустрінеться з пу без Зеленського, а пу сказав, що не зустрічатиметься із Зеленським. Все, поговорили. Зустрічі і переговори нічого не змінять, це лише затягування часу росією і створення ілюзії своєї договороздатності.
Трамп ещё вчера сказал ,что встреча с Зеленским не обязательна ))
Ромашка -3390• 08 августа 2025
Думаю, в августе начнутся переговоры на уровне президентов. Месяца через три закончится война