Sunbeam1• 08 августа 2025

Все реально закінчиться в цьому місяці?

автор Sunbeam1 • 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
Які пару телеграм каналів, якщо це інформація від Шарія
ну не знаю, всі пишуть про заморозку...
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
ну не знаю, всі пишуть про заморозку...
Ба більше скажу, Шарій виток цієї інформації, а звідки вона у нього знає тільки він. Він говорить не про заморозки, а про капітуляцію, він все підпише і погодиться на всі умови, бо його обложили з усіх сторін.
Шарій говорить те, що йому говорять ГОВОРИТИ
Це і є ваше джерело.
Він - це так Шарій називає Зеленського
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
ну не знаю, всі пишуть про заморозку...
’Всі’ - це ніхто конкретно і ніяке офіційне джерело не вказується. Якщо новина одна і та сама новина з´являється у тих чи інших варіаціях в усіх НЕ офіційних джерелах без посилань на джерело, яке можна перевірити, це елементарний вкид інформації, який робиться за гроші і які тиражують різні попки, також за гроші, щоб сформувати певну думку і настрої у суспільстві.
Джерело тут поки Шарій.
Все залежить наскільки ви йому довіряєте.
Не чіпай - вб ю• 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
Це і є ваше джерело.
Він - це так Шарій називає Зеленського
Ось це вже звучить правдоподібно. А оскільки Шарій говоряча голова - увагу можна не звертати, чергове блабла.
автор Sunbeam1 • 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
Джерело тут поки Шарій.
а оці статті навіть головного про необхідність дипломатичного врегулювання - це ж говорить про те, що йде до заморозки
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
Статті головного кого? Дайте посилання на статті. Була офіційна заява Зеленського вже?
автор Sunbeam1 • 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
читала, що його цитували про те, що потрібно все вирішити дипломатично.
Таро Христина• 08 августа 2025
Ответ дляSunbeam1
Так. Нема джерела, нема обговорення.
Таро Христина• 08 августа 2025
Дядя Вася всім також каже, що у нього пісюн 25 см
При цьому пісюн дяді Васі бачив тільки дядя Вася
автор Sunbeam1 • 08 августа 2025
Ответ дляТаро Христина
ахахахахаха
-Ань-• 08 августа 2025
Суд в РФ официально признал: слово «хохлы» — это разжигание ненависти.

Жительницу Улан-Удэ оштрафовали на 10 тыс. руб. за сообщения в общедомовом чате Viber вроде «вы все хохлы подлые» и «это у тебя в крови».
Эксперты решили: фразы унижают человека по нацпризнаку и навешивают ярлыки на украинцев в целом.

Точно дело идет к миру.

https://meduza.io/news/2025/08/07/rossiyskiy-sud-n...

https://24tv.ua/ru/rossijanku-nakazali-za-oskorble...

https://verstka.media/rossijskij-sud-priznal-razzh...
-Ань-• 08 августа 2025
Вот ещё один верный признак, что войну скоро остановят - вернулся COVID.

В Киеве смертность от вируса резко выросла. Ещё 1 июля в больницах было всего 15 тяжёлых пациентов, а теперь - уже 68. Все они нуждаются в кислородной поддержке.
Представители власти снова просят избегать толпы и носить маски… в укрытиях.
Звучит, как дежавю с налётом абсурда:
SantaMonika• 08 августа 2025
Ответ дляKolibri_18
але якось дивно
могли саме про це і говорити. далі пустити плітку в народ - подивитись на реакцію.
побачили, що в більшості народ не приймає
і всьо, дали задню.

принаймні, ніякої конкретики від США після зустрічі з русньою не було, так що абсолютно всі домисли під питанням
Так і є
Люди вже перестали реагувати
-Ань-• 08 августа 2025
Чувствуете приближение мира? Все по старой схеме: «Снимите касочку, но сразу - наденьте масочку»...
df364tye3• 08 августа 2025
да ,,,
R-Y-N-A• 08 августа 2025
Ні
lammama• 08 августа 2025
Да! Я вижу мир!
WomAnn• 08 августа 2025
Ответ дляМарина-10
Цікаво, автор, скільки вам років?
Та троль обыкновенный. Только косит под обеспокоенную
WomAnn• 08 августа 2025
Ответ для-Ань-

Звучит, как дежавю с налётом абсурда:
В том году было также. Война не закончилась?
melanya-e419• 30 августа 2025
Ответ дляРомашка -3390
Думаю, в августе начнутся переговоры на уровне президентов. Месяца через три закончится война
Уже почти сентябрь