Грушки-яблочки• 08 августа 2025

Бачу як жінки тягнуть все на собі....

От до прикладу, хоча б на підприємстві, де я працюю - нормальних чоловіків реально одиниці (і то, напевно, просто не все про них знаю ), а в основному сім´я і вся відповідальність на жінках: і вдома, і за дітьми, і на роботі деякі більше заробляють...; ми з моїм так взагалі порівну плюс на мені ще домашні обов´язки, він зрідка допоможе хіба....). Цікаво чи в усіх так, чи то я лох...
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
А мы просто не моем пол много лет, потому что не хотим ругаться, кто это должен делать
В нас хтось та й помиє.
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
В нас хтось та й помиє.
Раньше мыли. Естественно, пока дети маленькие были, я надраивала тот пол, потом забили все
Тарабарщина• 08 августа 2025
Ответ дляПописанная парта
В смысле никто не знал что такое начнется?
С 14 года, ежедневно говорили, что под Харьков, со стороны Белгорода выставили вагон войск.
Не знали или не хотели знать?
И все прекрасно понимали, что они нападут. Дело времени.
Кто-то ещё тогда уехал , кто на москву, кто на Польшу. Люди все хорошо знали.
Не знаю где вы там живёте, что ни сном ни духом.
Я не в курсі хто, що і де вам з 14 року розповідав, а величезна масса людей які залишилися в Україні цього не знали, чи ви вважаєте що всі такі ідіоти навкруги,і мільйони людей, знаючи що буде війна залишилися чекати. І тільки вас проінформували що в 22 розпочнеться війна. А ще якби навіть така інформація і була, то не у всіх людей була можливість їхати в іншу країну і там жити. Як і зараз якби не було різних пільг для людей у Европі, то звичайно тільки невелика кількість людей би зараз там жила
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Я розумію про що Ви. Мій поїхав працювати в інше місто. Витримав без мене аж 3 місяці, знайшов мені роботу. Чого? Бо не встигав за побутовим справами своє хобі(вечером поки приготує, потом попрасує сорочки, потом
прибуде..). Зате я встигла( на ставок, до друзів, в клумбі квіти), вірніше вдома нічого робити по суті не треба
було, потім скучила, то погодилася переїхати

А зараз я його підтримую і ділю побут на двох, допомагаю, бо на одну руки він просто зашився.
ДелайКак_Я• 08 августа 2025
А навіщо ви це робите? Якщо просто сказати - я не прибиратиму, раз готувала?
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Можна навіть красиво сказати: я не в ресурсі, тому не прибиратиму
Нехай щастить• 08 августа 2025
Мне 45,так почти у всех,я много знаю семей.У нас такой менталитет,хотя сейчас мужчина гораздо больше помогает по быту,чем во времена моей мамы,например.Есть прослойка богатых людей,там все делает нанятый персонал,но там у жен другая проблема,женская конкуренция,все на этой теме завязано
Нехай щастить• 08 августа 2025
Ответ дляПупуговка
Так це лише ваша вина. Я теж взяла на себе забагато. Ну як же ж так, чоловік працює 10 годин в день 6 днів на тиждень, а я 4 години 5 днів на тиждень плюс кожен квартал двотижнева відпустка. Візьму дітей на себе, залишу чоловіку лише генеральне прибирання і приготування їжі в неділю. Як результат, виліз на голову. На стільки звик до обслуговування що як я вийшла на повну ставку, він навіть їжу сам собі не брав, а чекав коли я прийду з роботи і його покормлю. Не можна дозволяти нікому на шию сідати, потім не хочуть злазити
Ужин не мог разогреть????
lilul990• 08 августа 2025
Нормальних чоловіків просто мало. Зараз вибірка велика у мене з різних регіонів. Обняти і плакати, є жонаті але таке шось...

Декілька нормальних, які і поперуть і приберуться але такі на ринку жоніхів не зявляються, їх з рук в руки передають
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляНехай щастить
теперішні колеги (вони віком 60+) дуже дивуються, що мій чоловік рівний зі мною в побуті, вдома 50/50 в обовязках, ой кажу, він представник сильної частини людства то його має бути 70, а моє лиш 30...
Броніки для Моніки• 08 августа 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
то Ви досвідчена жінка просто, а я мотаю собою кругом як дика, і бачу що його це цілком влаштовує. Робить і Слава Богу, не буду заважати....а мене такий розклад не влаштовує, коли я викладаюсь, а він ні...разом працюємо, разом відпочиваємо, я собі наївно уявляла, одружені тільки 2 роки, а воно видно так вже й буде🥺
Автор, что греха таить - зачастую на женщине нагрузка больше.
По сути: перевоспитывать. Ласково. Например, список продуктов написали и пусть купит. И регулярно. Это войдёт в привычку. Вы готовите, он пусть посуду моет (все ласково озвучивать в форме просьбы и потом благодарить). Ругаться - толку не будет, будет скандал и все. Пожалейте себя.
И ещё: пересмотрите быт - например, готовить сразу зажарки на три борща, одну на сейчас, две заморозить. Гладить без фанатизма, а не выглаживать пододеяльники по три часа. Сушить на плечиках. Швабра удобная, чтоб мыть легче. И отстаньте от самой себя, устали - легла и отдыхайте. Я вас обнимаю. Не падайте духом
Нехай щастить• 08 августа 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Першочергові причина: виховпння в родині. Завжди треба дивитися як в родині претендента заведено. З досвіду, навіть от здається жінці, в молоді сім´ї: мій не такий, як його тато, я переживаю, от він вже і сміття виносить, і за продуктами ходить, проходить час законності і чоловіка поведінка така як в його родині. А коли в родині чоловіка батько допомагає матері, або ще краще, вже на батьку, таке саме з часом буде і в молоді сім´ї.
Это сто процентов.Я даже дочке говорю,выбирай мужа,где мать не работала или особо не пахала,муж с детства впитывает эту модель,и не дай бог,где мать тягдовая лошадь,и пашет,и весь быт на ней
автор Грушки-яблочки • 08 августа 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
дякую🥺
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Интересно....., когда я тут где-то написала: надо приучить мужа к тому-то и тому-то, мне понаписывали, что это невозможно, муж не собака, какой есть, такой и останется
автор Грушки-яблочки • 08 августа 2025
Ответ дляНехай щастить
Ага, мама мого чоловіка не працювала, але він собі таку не хотів. Хотів, щоб самодостатня як я (але насправді ми б за його кошт банально не вижили)....
автор Грушки-яблочки • 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Та неправда, навіть я за 2 роки по своєму бачу очевидні зміни -раніше взагалі нічим не парився, жив далеко від батьків на зйомі, де не прибирати можна місяцями
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляНехай щастить
в родині моєї свекрухи вона не працювала, все було на батьку-авіатору, але мій чоловік засуджує її за це, бо свекруха мала ін.яз, вищу освіту, трошки попрацювала і вирішила, що то не для неї. вдома теж сильно не напрягалася (для чого коли є кулінарія, а поки свекор десь з генералом в Афгані, то можна запросити хатню працівницю), любила театр, танці, співи
Броніки для Моніки• 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Та да, не все приучаются. Или приучаются, но с таким скрипом, что проще нового найти, чем перевоспитать.
Вопрос в потраченных нервных клетках женщины на каждого отдельно взятого мужчину
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляНехай щастить
Мы оба работаем, я меньше намного по времени, посуда, пол и собака были на сыне лет с 10-ти. Хрен оно помогло невестке. Кстати, муж мой дома все выходные убирал, на каникулах/в отпуске на огороде родителям помогал. Только поженились, тут же все забыл, как и не было: на выходных мы гуляем, в отпуск на море ездили
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Осуждал мать? Хреново
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляНехай щастить
так, так. я допустім герой, бо ходжу на роботу, а чоловікові допомагаю вдома. головне, це моральна допомога, то змотивувати, то похвалити, іноді вказати на помилки
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Осуждал мать? Хреново
не так, щоб сильно, вони коло неї до цих пір порхають як колібрі(їй майже 80), це йому тіпа треба поспівчувати і все.
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
підтримую. виховати складно, зриваются, та і енергії і син це тягне прилічно.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 августа 2025
Ви лох. Сорі
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
Що значит тягнуть з думкою аби живий, ніхто не планував і не думав що трапитися така біда, розпочнеться війна, а якщо жінка гарна, здорова і раптом захворіла, теж не тягти і на’ помийку викинути’, чи ви зі своїми ’не штанами’ домовилися що живете поки все ок, якщо якісь проблеми, то ніхто один одного не знає?
І шо воно вдома нічого не робить і онлайн не може працювати?
Напланетянка• 08 августа 2025
Ответ дляНехай щастить
Я бы хотела, чтоб мне мама такое говорила) моя наоборот меня пилила, что я плохо за своим мужем ухаживаю, бежала сама ему футболку гладить с кучей нотаций в мой адрес. Так я и не заметила в какой момент это сработало и из 50/50 я все взвалила на себя как маменька учила
Дама с собачкой• 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Мужику еды и секса достаточно
Если бы))
автор Грушки-яблочки • 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Осуждал мать? Хреново
мій також осуджує матір, що вона не працювала, і не мала власних грошей
Вельшановна• 08 августа 2025
У мене всі розрахунки в часі. Хто більше годин працює, той менше часу витрачає на сімейний побут. Чоловік працює, я витрачаю гроші. Я готую, я прибираю, я копаю. Я на роботі, чоловік готує, прибирає копає. Дитину на гуртки возить він, бо я не воджу машину, не маю прав. Домашку з дитиною роблю я бо у мене це добре виходить. Тобто це синергія. Є задача що вирішується 2 людьми. взаємозаміняємими людьми. А відпочиваємо ми удвох, разом. Якщо відпочиваємо не разом, то по черзі по своїй програмі.
автор Грушки-яблочки • 08 августа 2025
Ответ дляВельшановна
добре, що ви взаємозамінні, а не якщо зробить, то треба переробити самій і прибирати за ним