Грушки-яблочки• 08 августа 2025
Бачу як жінки тягнуть все на собі....
От до прикладу, хоча б на підприємстві, де я працюю - нормальних чоловіків реально одиниці (і то, напевно, просто не все про них знаю ), а в основному сім´я і вся відповідальність на жінках: і вдома, і за дітьми, і на роботі деякі більше заробляють...; ми з моїм так взагалі порівну плюс на мені ще домашні обов´язки, він зрідка допоможе хіба....). Цікаво чи в усіх так, чи то я лох...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 августа 2025
Ответ дляВельшановна
У мене всі розрахунки в часі. Хто більше годин працює, той менше часу витрачає на сімейний побут. Чоловік працює, я витрачаю гроші. Я готую, я прибираю, я копаю. Я на роботі, чоловік готує, прибирає копає. Дитину на гуртки возить він, бо я не воджу машину, не маю прав. Домашку з дитиною роблю я бо у мене це добре виходить. Тобто це синергія. Є задача що вирішується 2 людьми. взаємозаміняємими людьми. А відпочиваємо ми удвох, разом. Якщо відпочиваємо не разом, то по черзі по своїй програмі.
Шо копаєте?
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
добре, що ви взаємозамінні, а не якщо зробить, то треба переробити самій і прибирати за ним
хай робить спочатку так як вміє. не забороняйте йому.
Тарабарщина• 08 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І шо воно вдома нічого не робить і онлайн не може працювати?
Без поняття, що ваше воно може, чи не може, я писала про чоловіків
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
Про яких? Під спідничками?
Тарабарщина• 08 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Про яких? Під спідничками?
Ні, про нормальных, які одружені з адекватными жінками які їх не сприймають як воно, у скрутні проблемні часи
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
Я про таких як автор пише. Воно вдома лежить і чекає поки жинка прийде і обслужить. Ну пісец. Якщо в цьому ваша адекватність то ок. Насолоджуйтемь штанішками на дивані
Вельшановна• 08 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Шо копаєте?
Вчора викопувала тюльпани. Восени буду оновлювати клумбу повністю. А це все викопати, посадити в горщики, а восени посадити назад, тільки на інші місця. Ще хости копаю на продаж. Викопала, продала, інші купила, викопала ями, посадила. Я люблю копати і саджати. Чоловік любить поливати, збирати врожай, пиляти.
Герцогиня• 08 августа 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Боже, невже не я одна це бачу?) дякую, трохи легше стало. Бо я вже почала думати, що всі такі трудяги і заробляють мільйони, а оте все мені здається))
Та просто не признаются. Себе в первую очередь. Вот взять меня: у меня нет глобальных претензий к мужу в быту, мы 12 лет вместе и бытовая притирка была у нас долгой и трудной. Не буду писать как преодолела, как и все через ругань и смирение. Скажу что имею сейчас: условно деньгами вкладываемся поровну, хотя все крупные покупки на нем, а вот быт - большая часть на мне, потому что он всегда типо занят. И это детей пока нет. Он замечает, что дома кушать нечего и плита засралась, говорит мне, может раз в пол года прибраться сам. А миллион прочего мелкого бытового вообще у него фоном, он даже не догадывается что чистоту на полках, в ванной и раковине, оказывается надо кому то поддерживать и ее кто то поддерживает. И прочая бытовая техника у него все сама, а я типа прохлаждаюсь сижу дома, хотя работаю полноценно и зарабатываю вполне приемлемые деньги.
Одно знаю точно: жила бы я одна - быт занимал бы 15 минут в день вообще без какого либо напряга.
А_я_ЛОЖУ!• 08 августа 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ну как вам сказать)
Например мои может приготовить, но я потом буду убирать часами.
Может постирать, но повесит так что нужно будет гладить.
Посудомойка то вообще квест, у меня в 3 раза больше посуды влазит.
Вывод - все сама, так быстрее
Но когда нужна была срочно отвёртка, то я даже и не знала где она)))
Вывод - все сама, так быстрее
Ну, он у вас молодець! Делает так, чтоб вы к нему не обращались за помощью)
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
не так, щоб сильно, вони коло неї до цих пір порхають як колібрі(їй майже 80), це йому тіпа треба поспівчувати і все.
Молодец мама, знаю таких, завидую - это талант!
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляДама с собачкой
Если бы))
Ну, мужа, который по вечерам плинтуса белым платочком проверяет, я бы не выбрала
А_я_ЛОЖУ!• 08 августа 2025
Ответ дляНапланетянка
Я бы хотела, чтоб мне мама такое говорила) моя наоборот меня пилила, что я плохо за своим мужем ухаживаю, бежала сама ему футболку гладить с кучей нотаций в мой адрес. Так я и не заметила в какой момент это сработало и из 50/50 я все взвалила на себя как маменька учила
Вам не хватило храбрости попросить свою маменьку не вмешиваться в ваш быт?
Тарабарщина• 08 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Взагалі то автор не писала що чоловік лежить вдома, а автор його обслуговує, але вам так сильно хочеться дофантазувати побільше драми, то нехай. Так дякую, ви також насолоджуйтесь своїм воно
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляГерцогиня
Я когда-то обиделась и устроила бойкот семье- вообще дома ничего не делала несколько дней - так сама офигела, если честно, мы просто не замечаем своей работы дома: сначала закончилась готовая еда, потом продукты, туалетная бумага в туалете, где лежит упаковка, никто не знал, оказывается, кроме меня, стирку все в машинку кидали и кидали, а чистые вещи вме не появлялись на сушилке, муж без обеда уходил, пришлось в столовку ходить, а у него панкреатит, сразу скрутило, зубная паста закончилась, новая не появилась, кошачья шерсть по всему дому мотылялась и т.д.
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так они у мамы жили, ясно же
Вельшановна• 08 августа 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Якщо будете переробляти, то чоловік ніколи не буде нічого робити. Це антимотивація. Він можезробити так як він це бачить і може. Якщо результат незадовільний, то наступний раз він може зробити якісніше. Ви ж теж не завжди все робите ідеально. То може за вами переробить і цим принизить?
Напланетянка• 08 августа 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
На тот момент нет, ну и половина вмешиваний проходила через манипуляции, не напрямую, а типа она беспокоится, советует как лучше, в случае отпора истерик «я же хочу посоветовать как лучше, мать совсем никому не нужна». Я долгое время думала реально, что это я такая неблагодарная фиговая дочь, а не у мамы проблемы
Леопардові панчохи• 08 августа 2025
Я не тяну всё на себе, но... если вдруг муж куда-то денется - это не будет для меня конец света, мне будет сложнее одной, но я смогу. Жизнь научила и показала, что да, женщины сильнее и гибче, их сложно сломать.
Патріотка з дивану• 08 августа 2025
Не у всіх )) Чоловік в 2 рази більше заробляє, побут 50/50, дитина 90% на ньому. Дуже гарний батько.
Мишка-шалунишка• 08 августа 2025
все зависит от женщины
почему вы не делегируете часть работы по дому мужу?
Патріотка з дивану• 08 августа 2025
Ответ дляМатьЧасть
У меня муж все тянет, я вообще ничего не делаю
Реально дуже багато таких жінок
Герцогиня• 08 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
все зависит от женщины
Наверное потому что мужья не спешат браться за эту делегируемую часть домашней работы.
Я пробовала в свое время. Сначала просила - без толку. Потом лаской и хитростью говорю пропылесось, он мне да, хорошо и три дня никак: то занят, то спешит опаздывает, то срачка, то пердячка.
Мишка-шалунишка• 08 августа 2025
Ответ дляГерцогиня
ну так не делайте
значит он без обеда
без чистых вещей
Одно дело когда вы дом. работница
а другое дело когда вы впахиваете на работе , а потом приходите и впахиваете дома
Все очень просто
Я готовлю ужин - значит муж моет посуду
Я убираю шкафы значит муж моет туалет и ванную
Я работаю тоже
И еще детьми заниматься надо
Кто-то делает уроки с детьми , кто-то готовит кушать на всех
Но когда мужчина говорит я не буду делать - окей не делай , значит будешь жить в ..овне)
Я то свои вещи стираю и убираю
И Себе приготовить есть могу
И зарабатываю достаточно себя и детей обеспечить
Муж партнер, а не еще один ребенок
значит он без обеда
без чистых вещей
Одно дело когда вы дом. работница
Все очень просто
Я готовлю ужин - значит муж моет посуду
Я работаю тоже
И еще детьми заниматься надо
Я то свои вещи стираю и убираю
И Себе приготовить есть могу
Муж партнер, а не еще один ребенок
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляГерцогиня
Тут в таких случаях рекомендуют немедленно разводиться
Герцогиня• 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
А за забором какие то другие мужики? В лучшем случае такие же. А в большинстве еще хуже +алиментщики наверняка. Я писала выше: мужиков которые волочат быт наравных я не видела никогда, мой хотя бы машину мне подарил и всячески балует потому что зарабатывает больше меня. Вот и смысл х на х менять?
Царевна в уггах• 08 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Ви зрозуміли. Я перший час була шокована, а в неї 4 синів(двоє, а потім через 20 років ще два погоки), і всіма займався свекор, що коли були молодими батьками, що, коли старші хлопці були у військрвих училища,
а підростали мої хлопці-погодки, бо куди ж їй, вона не справицця... В неї коронна фраза, коли щось утне: я думала, я хотіла як краще, а вийшло як завжди, ну от в чому моя помилка
Подтяжка• 08 августа 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Вряд ли свекр прямо всем занимался, он как минимум работал и содержал шестерых
Грушки-яблочки
• 08 августа 2025
Ответ дляТарабарщина
так, дякую...теж подумала, що я такого не писала
Голена блондинка• 08 августа 2025
Знаю семьи, где женщина тянет не только мужа, который скрывается от ТЦК, но ещё семью дочери с зятем, который боится быть мобилизированным - вот это уже треш
АяВсёЗнаю• 08 августа 2025
Так. В нас багато жінок все на собі тягнуть. І роботу і дітей і дім. А він прийде з роботи і він втомився, що на вечерю.
А жінка тому і стає гірше виглядати за чоловіка з віком бо зайо-бана всим.
У мене вже вік піджимає народжувати, та я не знаю що робити.
З одної сторони я дуууууже сильно хочу діток. А з іншої сторони в мене одна здорова дитина-чоловік вже є. Куди ж мені ще дітей народжувати. Як воно не може навіть тарілку в раковину поставити. Я розумію, що він мені не буде допомагати. Бабусь-дідусів вже немає, померли всі. Немає з ким порадитись що меня робити. Піти від нього - буду одна у всілому світі. Кому я потрібна вже. Бути з ним - нянчити його. Квартира однокімнатна спільна, немає й толком чого ділити.