Шукаю трусики• 08 августа в 09:12

Яку оливкову олію краще обирати? extra virgin, refined чи pomace?

Я тертий жук• 08 августа в 09:16
Покупаю в железной банке литровой из Италии) а шо там написано и не читала
Бджолина королева• 08 августа в 09:16
В склі
1. Свіжа. Гірчить - не кожному до смаку. Прикинь, зробила салат і приправила гіркотою...
2. А далі йде рафінована.
Особисто, не люблю із-за гіркоти. Кращє оливки поїм.
Дурна тема. Чому: Все розписано в інеті.
Телячі ніжноСті• 08 августа в 09:16
екстра вірджин
Виннипуховна• 08 августа в 09:18
Экстра вирджн для салатов, рафинованная для жарки.
Кукусикиииииии• 08 августа в 09:21
pomace для смаження тільки, extra virgin в салати, соуси
Несемо світло разом• 08 августа в 09:32
На розетке сейчас есть 1л 379грн в стекле, её хвалят, а типа стоила 900грн.
Я купила в Сильпо удачно зашла 249грн 750мл екстра вірджин.
Тут пишут надо брать Греция
неДодекаэдр• 08 августа в 09:56
Помас ерунда там разные масла, может быть и подсолнечное. Читала состав на этикетках
Все возможно• 08 августа в 10:03
Для жарки рафінована, вона має вищий рівень температури диміння. Екстра вірджин для салатів, не підлягає термообробці. Екстравірджин купую в АТБ в зелених квадратних бутилках. Вона не гірчить. У АТБ оливкі консервовані найсмачніші, вони жирненькі і відчувається смак оливи..
Все возможно• 08 августа в 10:04
Ответ дляНесемо світло разом
Тут пишут надо брать Греция
Греція просто дешевше. Якість така сама.
Несемо світло разом• 08 августа в 10:05
Ответ дляВсе возможно
Греция дороже 750грн
Все питаю зарання• 08 августа в 10:08
Ответ дляВсе возможно
А яка вам гірчить? Я навпаки не можу знайти таку,щоб гірчила
Несемо світло разом• 08 августа в 10:18
Ответ дляВсе возможно
За 379грн это Италия
УжеВотДа• 08 августа в 10:36
Ответ дляВсе питаю зарання
Якщо знайдете, Bertolli robusto йшла з гірчинкою.
УжеВотДа• 08 августа в 10:39
Ответ дляБджолина королева
В склі
2. А далі йде рафінована.
Ви такий коментар написали, що перечитувала декілька разів А потім дочиталась - Ви взагалі оливкову олію не вживаєте, зато про дурість теми написали
Відморожена• 08 августа в 11:40
Купувала в Греції недавно, там вся олія екстра вірджин, відрізняється кислотністю, треба щоб була не нижча 0.2.
Мені взагалі подобається суміш рафінованої і оливкової, вона має легкий аромат і не пече.
Відморожена• 08 августа в 11:41
Ответ дляБджолина королева
В склі
2. А далі йде рафінована.
Чому так неграмотно пишете?
Бджолина королева• 08 августа в 15:06
Ответ дляВідморожена
Чому так неграмотно пишете?
Вам не гірчить? Подобається аромат? А може це піар чи маркетинг...
Значить кому, як до смаку.
В Україні краща олія від оливкової. Проводились еспертизи з виїздом за кордон.
Наша олія дуже добре продається за кордоном. Чому?
Потім, не знаю чим закінчилось... Пішли військові дії((
Все возможно• 08 августа в 15:19
Ответ дляБджолина королева
Значить кому, як до смаку.
Соняшникова і оливкова відрізняються хімічним складом. Їх просто не можна порівнювати. Тому на кожний товар свій покупець.
Все питаю зарання• 08 августа в 16:43
Ответ дляУжеВотДа
Так,купувала таку. Але все одно мені не вистачає насиченості