Инста_Богиня• 08 августа в 10:16
У кого приходит домработница, сколько вы платите за мытье окон?
Я так понимаю это отдельная стоимость, но как она рассчитывается?
Инста_Богиня
• 08 августа в 11:53
Ответ дляЛидия-51d4
У мене теж багато вікон (невелики в старом будинку), то плачу 1500.
За всі 1500? А скільки то багато? Ну хоч приблизно)))
Лидия-51d4• 08 августа в 14:44
Ответ дляИнста_Богиня
Засклений балкон, стандартне вікно з балконими дверима, 4 стандартні двостулкові вікна в різних кімнатах, плюс 3 вузькі вікна, як буває в старих будинках (на одну стулку).