Ку-кусик• 08 августа 2025

Хто стикався з дивним шумом у вухах?

Постійно дзвенить, вже думала, що телевізор не вимкнула.
котопёс• 08 августа 2025
судини
Білий Лосик• 08 августа 2025
Це підвищений тиск - перевірте. Або десь защемило судини в районі шиї. Не супер в обох випадках.
В шоколаде• 08 августа 2025
Тінітус
Поміркована думка• 08 августа 2025
было, давление мерить, если норм, заниматься шеей, узнать нет ли анемии
Первоклашка Я• 08 августа 2025
До невролога потрібно. У мене був не дзвін, а пульсуючий шум, призначали ліки курсом на 2 місяці, пройшло.
Невгамовна Бу• 08 августа 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Розкажіть, що приймали? Мій невролог крім АД нічого не виписує...
Сито для думок• 08 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Мені допомогли ад
Кредитная• 08 августа 2025
разные причины, одна из шейный остеохондроз — ухудшает кровоснабжение внутреннего уха. Я недавно проходила курс лфк с амплипульсом и там было много людей с остеохондрозом, многие говорили о шуме в ушах.
Невгамовна Бу• 08 августа 2025
Ответ дляСито для думок
Мені допомогли ад
Мені не допомагають. Хочу спитати у нього про ще якісь препарати
Апрель Ивановна• 08 августа 2025
Тиск, запалення, пробки, проблеми з шийним відділом, проблеми з судинами, слухові галюцинації?
Запасная спина• 08 августа 2025
Ответ дляСито для думок
Мені допомогли ад
Що приймали? Бо я п´ю сертралін, а шум досі є...
НЛОша• 08 августа 2025
У меня был после отита-за перепонкой собралась жидкость, ощущение было, как ракушку слушаешь. Какие-то капли назначали. А еще было от артроза челюстного сустава-тоже шум.
ИграйМойГормон• 08 августа 2025
У вухах дзвенить, шумить. З судинами пов´язано (є ХНМК). Є ще гіперотонія.
У лівому вусі ще пульсація буває (є ще набухання вен шиї зліва), це з клапаном серця пов´язано.