ротцвеники• 08 августа 2025
що написати чоловіку?
Така ситуація: він військовий, спілкувалися рік, було гарне спілкування,у постійному форматі смс,відеодзвінки . З часом по відео взагалі почали спілкуватися і по повідомленнях менше,він говорить що інший напрямок,мало вільного часу і т.д., я запитала,може йому не цікаве спілкування,когось собі іншого знайшов і т.д, все заперечує, ссилається на брак часу. Недавно було у мене др,він привітав тільки на словах, при тому що я періодично посилки відправляла, йому подарунок на дн., я натякнула,що з його сторони ніякої уваги,він сказав,що не любить дарувати подарунки дистанційно,все при зустрічі, після того якийсь час спілкувалися, потім трохи посварилися, я сказала що він показав своє відношення , після того він 2 рази писав перший, я сухо відповіла і він більше тижня не пише(хоча раніше кожного дня). Що саме його так зачепило і чому мороз? Які ваші думки? І що мені робити далі з цим спілкуванням? чи може якось йому написати, типу щоб дати йому зрозуміти, що я йому скільки допомогала, а він себе так пофігстично поводить? Прохання без засудження і не писати різну гидоту!
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Та він не ваш ,а всіх )) може і є
Але Коля, то і не його імʼя може бути
Вони вигадують багато чого
Але Коля, то і не його імʼя може бути
Вони вигадують багато чого
А в мене все вірно, навіть фото документів є..втіхаря сфоткала, коли зустрічались
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так запускайте його в Тік ток )) буде зірка з балаболів ))
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДонька подруги
хорошо, что не было интима и т.д, еще больше втянуло бы. сделайте выводы и живите дальше
Напевно і краще ,що зустріч не відбулася
Ответ дляротцвеники
я не можу себе взяти в руки, якась така досада і образа(
ох вы и мадам. Обычно мужиков сифонят что те при разводе кольцо обратно требуют. а вот когда обратно...то оказывается норм. Вы помогали от себя. Не получали ничего взамен год, извините. так бывает.
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Та він не ваш ,а всіх )) може і є
Але Коля, то і не його імʼя може бути
Вони вигадують багато чого
Але Коля, то і не його імʼя може бути
Вони вигадують багато чого
Я навіть призвіще його знаю. Імя точне, де живе, все перевірено
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я його по іншим каналам пробила+ він колись скидав свій мед висновок військовий
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Шкода,що переписка не збереглася)
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляr25-1
Будемо вважати це-волонтерство для ЗСу)
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
А що з приводу сімейного статусу ? Нічого не пробивали ?
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Був одружений, сам розповідав, є дитина(платить аліменти) , пробивала судову базу ( чи як там воно правильно називається)
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Розказати можно що завгодно . Зійшлось з базою ?
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Так,все по його даним і срокам(розлучення,вік дитини) сходиться по базі
ku4eravaku4erava• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
все може бути
У него таких миллион и каждая подарки шлёт, почему вы решили, что только с вами он переписывался и перезааеивался
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Напишіть будь ласка цю базу , нехай в мене теж буде на всяк випадок ))
Закусенец• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
як би він зрозумів,що був не правий, вже написав би
В чем не правий, Ви йому никто
Закусенец• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
і по вухам добре проїздив, яка я класна,як багато для нього роблю і т.д
Так это не трудно, учитесь у него
Закусенец• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Думаєте, не варто з ним ще щось виясняти? Хочеться йому сказати,яке він гівно
Так он вам, что обещал вот перечитайте , что он вам писал, что обещал?
Закусенец• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Всі такі дурні,що стосується відносин.
Не все а только вы,
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляku4eravaku4erava
Я так не вирішила,а те що він говорив,що більше не з ким-то не факь
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Я вам в понеділок скину ,на роботі в закладках
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗакусенец
В чем не правий, Ви йому никто
Знали би що він мені написував,не писали би що ніхто
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗакусенец
Вы целый год не ходили на свидания? Без секса?
Він в ЗСУ. Дистанційно спілкувалися
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗакусенец
О,та багато чого. Що пропонуєте,все йому перечислити?
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗакусенец
Не все а только вы,
А типу ви така розумна і ніколи не розчаровувалися?
Закусенец• 08 августа 2025
Ответ дляДонька подруги
Чего хорошего, секс это хорошо, а то общалась и без секса год, я думаю автор ему не не изменяла
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Чекатиму , дякую
Зараз треба кожного! перевіряти , ЗСУ чи цивільні , без різниці
Закусенец• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Так там фото есть?