Творю чудеса• 08 августа 2025
Підвищення на роботі, реакція директора.
Буде мабуть трохи заплутана історія.
Працюю заступником фін директора у великому міжнародному холдингу( наша компанія є у 42 країнах)
Живу у Польші.
У нас відкривається компанія у Польші і моя керівник рекомендувала мене фін диром окремим незалежним у нову компанію.
Звісно я пройшла співбесіду з власником.
З 1 серпня працюю. Так от, директор жінка розумна, класна, жива, активна, але блін така противна)
Мені дали зелене світло від компанії , однак так і сказали спільну мову маєш знайти сама з директором.
І блін воно так важко йде)
Ну вона не здоровається.
Вона веде себе зверхньо, хоча на цьому етапі я знаю набагато краще роботу нашу.
Тут я дізналася, що мав на моє місце прийти її брат.
І от дивіться що в виходить, я передаю цю позицію, а тут з нею не знайду спільну мову ….
Трохи мене це напрягає.
Живу у Польші.
І блін воно так важко йде)
Ну вона не здоровається.
Трохи мене це напрягає.
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ дляПоказушница
Вы туда дружить пришли или деньги зарабатывать?
Для мене важливий клімат
Показушница• 08 августа 2025
Ответ дляТворю чудеса
Для мене важливий клімат
Тогда уходите, в чем проблема. Детский сад
Мамина квіточка• 08 августа 2025
Автор, все нормально, якби їй було складно вас відпускати, але тут зовсім інше: тут ще й сімейні справи намішані, вона переслідувала свій особистий інтерес
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Тобто брат? А конфлікт інтересів?
Ну от уявіть вони зараз обоє у нараді директорів
І таке буває
Тому мене і привели сюди, як свою
І таке буває
Тому мене і привели сюди, як свою
Красавица писяная• 08 августа 2025
Ответ дляТворю чудеса
Для мене важливий клімат
Ну так створіть його. Ви ж не дівчинка з ресепшен, яка пискнути боїться, а менеджер висого ступеня. От і менеджеріть ситуацію.
Гуляю босоніж• 08 августа 2025
А если ей напрямую сказать: Я сочувствую что не выбрали вашего брата. Но хотелось бы работать с Вами хорошо, не вспоминая этого.
Что-то типа такого. Или сами придумайте как корректно с ней пообщаться.
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Думаю можливо потрібен на час.
Напряму немає сенсу бо вона знає що я знаю і всі знають.
Показушница• 08 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Автора привели, как она сказала. Хочет и климат готовый уже. Инфантильная дама.
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ дляПоказушница
Ну да з першого дня ібаків нагнати)
Тектологиня 80lv• 08 августа 2025
Ну, не верю я в тему. Человек, построивший такую карьеру, не будет консультироваться на мамкином форуме.
Мамзелькіна• 08 августа 2025
Обычно в большие международные корпорации брата-свата не берут. Наоборот избегают родства.
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Взагалі я у вас консультацію не питаю)
маминаБубочка• 08 августа 2025
поступово будуйте стосунки.
не вітається, ну що ж, а ви вітайтесь. питайте, як справи. цікавтесь її проблемами. хваліть.
у вас є перевага - ви добре знаєте свою роботу і вона, мабуть, залежить від вас. використовуйте це з добрими намірами, поступово вибудуєте нормальні стосунки.
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ дляМамзелькіна
Тому мене і привели сюди.
Бо вона взяла
Принцепесочка• 08 августа 2025
Ответ дляТворю чудеса
Так))
Тоді не стеліться дуже. Головне як ви робите роботу. Вони не люблять коли аж сильно насідають. Сама з часом почне з вами говорити...або ні
Там все розмивчато• 08 августа 2025
автор, я бы 10 раз подумала, прежде чем принимать эту позицию.
Она вас выживет - это брат. Там без вариантов.
И если вас изначально предупредили - сами налаживайте контакт с начальницей, значит, уже знали, что там жопа. Вы вряд ли выживете
Безсовісна кума• 08 августа 2025
Ответ дляТворю чудеса
І таке буває
Тому мене і привели сюди, як свою
І таке буває
Тому мене і привели сюди, як свою
Какая зп?
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
поступово будуйте стосунки.
Дякую. Забула уточнити. Я працюю віддалено.
Мене взагалі не гребе чи я їй подобаюся чи ні.
Я хвилююся що я з нею не зможу знайти спільну мову і втрачу роботу.
Показушница• 08 августа 2025
Ответ дляТворю чудеса
Ну да з першого дня ібаків нагнати)
Как вы вообще живете, такая нежная? ))
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ дляПринцепесочка
Звісно не стелюся. Дякую
Творю чудеса
• 08 августа 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ой я ще не таке проходила)
Тому саме мене тут власник і поставив.
Я зубата жінка)
Але трохи щось оце напрягає звісно
Тому саме мене тут власник і поставив.
Я зубата жінка)
Але трохи щось оце напрягає звісно
Там все розмивчато• 08 августа 2025
Ответ дляТворю чудеса
Ой я ще не таке проходила)
Тому саме мене тут власник і поставив.
Я зубата жінка)
Але трохи щось оце напрягає звісно
Тому саме мене тут власник і поставив.
Я зубата жінка)
Але трохи щось оце напрягає звісно
если бы зубастая, вы бы сюда не писали