Завжди мало• 08 августа 2025

Люди, яким мала зарплата 30 тис, куди ви їх витрачаєте?

Орендую кімнату з подругою останні 5 років. Комунальні взимку 2 тисячі, зараз - тисяча.
Речі купую раз в два-три місяці.
Піти посидіти з подружками, поїхати до батьків - обходиться не більше ніж на 3 тисячі в місяць.
Їжа - не більше 8 тисяч на місяць.
Дорога на роботу - 600 грн/місяць.
Лікарні - маю медстрахування від роботи.
І того, рахуємо: 5 тис оренда з комунальними + 3 тис розваги + 600 грн дорога + раз у три місяці косметика - 2 тисячі + 2 тисячі на непередбачені витрати + 8 тис їжа. Того на місяць живучи у КИЄВІ витрачаю 18 тис, решта переведені у долари. Окей, раз у два місяці куплю одягу на 5 тис. 23.
Куди ще витрачати кошти?
Роза в вазі• 08 августа 2025
Ответ дляЧумачечая_
Га одного человека 8 тыс норм вполне. А что не так? Очень даже норм можео питаться одному на 8 тыс. Если не есть икру и лобстеров))) обычная сумма, и на мясо и на фрукты и на овощи вполне хватит
Это 86 грн на один прием пищи.можно ли полноценно питаться?
Анти-анонім• 08 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ви такі гроші хоч вживу бачили, що таке говорите? 😂
Вы реально думаете, что 30 тыс долларов это такая огромная сумма, что ее мало кто видел?
Йосип_молодий• 08 августа 2025
Просто у нас всех дети, автор, на них уходит основная масса денег если это не груднички. У меня у старшего подготовка к нмт - два репетитора, + репетитор польского, у младшего частная школа ввиду психологических особенностей , спортивные секции у обоих и уже штук 30 в среднем чисто на это.
Кофе в лобби• 08 августа 2025
Ответ дляКуда ж без меня
А еще кто-то заболел, пошел на день рождения, захотел пиццу в выходной и в кино…. Это бездна. Автор как с луны
Автор троль
Куда ж без меня• 08 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ну так про 30 тисяч на 3 ніхто і не говорить
Вы переобулись в воздухе. Но сделаем вид, что вы так и имели в виду
автор Завжди мало • 08 августа 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Я розумію, але ж у вас є чоловік
Пушка заряджена• 08 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ні, сім’ї з двома дітьми 100 тисяч вистачить з головою
У меня дочка с легкостью их тратит на себя и собаку подчистую. Квартира только под 30 с комуналкой
Анти-анонім• 08 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
У нас окремі кімнати. Я думала це очевидно із допису
«снимаю комнату с подругой…» да, очень очевидно. Смотрю у вас там много всего очевидного, что нашим слабым умам сложно осознать,
Тирамісу на терасі• 08 августа 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Откуда вы знаете кому и сколько хватит?
Волшебная девочка
А я нівроку• 08 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
Я говорю за прибуток на одну людину
Думала, що це очевидно із допису
У вас немає підлітка...
Йосип_молодий• 08 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
Я розумію, але ж у вас є чоловік
Да, и я зарабатываю больше 30 и муж, но траты огромны и мы вообще не шикуем
Докладальниця• 08 августа 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Да,
Куда ж без меня• 08 августа 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Волшебная девочка
Она все подсчитала 😅
Где тут 0?• 08 августа 2025
Ответ дляАнти-анонім
Кто тогда эти люди на дорогих машинах ))
Не говоря уж про дорогие квартиры)
Туся муся• 08 августа 2025
В мене зп 100 тис, своє житло. Мені також малувато. Правда живемо троє на ці гроші.
Тундиринда• 08 августа 2025
Писака
Шеллар• 08 августа 2025
Бідність не порок, але видавати її за досягнення явний перебор. Ваш текст я читаю так - ’молода дівчина живе дуже скромно, бідує, знімає вугол на пару з подругою. Бабця, власниця квартири, за кожен літр води та додаткову лампочку робить вирвані годи, тому вся комуналка вийшла тисяча гривень. Допомогти батькам не має змоги, навпаки тягне від них торбу; посиденьки з подругами в економваріанті, похід в театр - це квитки на гальорку. Манікюр, педикюр сама, косметолог - розкіш, парфуми - блажь, на зимове пальто потрібно копити’.
Морковку дай• 08 августа 2025
Моє навчання. Іноземна мова -8000 тис. Вузька спеціалізація
Куда ж без меня• 08 августа 2025
Ответ дляА я нівроку
У вас немає підлітка...
И не говорите. Начиная с репетиторов и заканчивая регулярной сменой гардероба
Хвігура мічти• 08 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
Лайк самі собі для впевненості поставили?
6 раз?)
Без образів• 08 августа 2025
И стоматологию страховка покрывает или только по острой боли? А интересов хобби у вас никаких? Бьюти, уходовых процедур ничего не делаете, спорт/массаж?
Сейчас лето много уходит на отдых - бассейн, базы отдыха
автор Завжди мало • 08 августа 2025
Ответ дляШеллар
😂😂😂
Заліковий троль• 08 августа 2025
30 на одного вполне норм. Ну не шикарно прям, но норм.
У нас 40 на троих и то живем, а если бы ваши доходы, то было бы 90 - вообще отлично)
ИграйМойГормон• 08 августа 2025
Ответ дляАнти-анонім
Я не бачила
Хвігура мічти• 08 августа 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Откуда вы знаете кому и сколько хватит?
У неё мужа, детей нет, лишь рассуждения)))
ДваДваВісім• 08 августа 2025
Эх, мне мала зарплата 500 тыс на 2+2, а тут про 100 тыс с головой автор пишет
автор Завжди мало • 08 августа 2025
Ответ дляДваДваВісім
Ех, а я взагалі мільйон доларів в місяць роблю, і не вистачає, виживаю. Фу заробляти менше

Ой, вибачте, я ж забула що автор теми
ДваДваВісім• 08 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало

Ой, вибачте, я ж забула що автор теми
Ну мне даже пол миллиона $ в месяц было бы достаточно. Но я о реальном
автор Завжди мало • 08 августа 2025
Ответ дляДваДваВісім
Фу, чому ви себе так не любите?
Морковку дай• 08 августа 2025
Віддала би всі 30 тис.
Тільки би вивчити скоріше все і виїхати. Пофіг. Житло своє, а їла би у батьків. Але нажаль, ще 3,5 місяці до іспиту