Краматорськ, Слов´янськ будете виїжджати чи залишитись в окупації?
Результат:
вже голосів:
24 (57.14%)
Так
18 (42.86%)
Ні
Сполучені Штати Америки та Російська Федерація працюють над угодою про припинення війни в Україні, яка закріпить окупацію її територій російською армією.
Про це пише Bloomberg, посилаючись на слова людей, обізнаних з цим питанням. За їхніми даними, саме це обговорюватиметься під час особистої зустрічі Дональда Трампа і Путіна наступного тижня. Зараз Вашингтон намагається отримати від Києва та його європейських союзників підтримку цієї непевної угоди.
Кремлівський правитель Путін вимагає, щоб Україна повністю вивела війська з Донецької та Луганської областей, а також відмовилася від окупованого Криму.
Ответ дляR-Y-N-A
Те,що хуйло погодився відчепитися від Херсона і Запоріжжя-вже диво.Донеччина буде предметом торгу,нажаль
Ещё никто ни на что не согласился. Новости иногда переворачивается на 180 градусов за час. Я вчера сначала прочла, что трамп встречается с путиным, потом, что трамп встречается с путиным после того как путин встретится с зеленским, потом опять без зеленского и все это за 2 часа. Так что ещё ничего не известно.
Ответ дляcoch100
Це так,але треба думати про різні варіанти розвитку подій.
Он навіть головний політолог порадниці вже згодна на ’ компроміс’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3749587
Ответ дляR-Y-N-A
Когда фронт в 13 км от города, обдумано все 300 раз. Надеемся на разграничения по линии фронта, считаю что основной торг будет за заэс , если нас отдадут в Украине не останемся, будем уезжать за границу. Как то так(
Ответ дляcoch100
Врахуйте той момент,що як тільки війну заморозити,ЄС і кО найбільш імовірно закриють всі програми захисту для українців.Ще й безвіз можуть зробити більш контрольованим,щоб призупинити прогнозовану міграцію з України.
Тож виїхати можна буде тільки по раніше діючим шляхам еміграції: пошук роботи-віза-виїзд.
Ответ дляR-Y-N-A
Пока будем тут, посмотрим к чему эти переговоры приведут. Мне кажется что это не быстрое дело.
Ответ дляR-Y-N-A
По-Киеву танки не ездили.А диверсійні групи кацапів були перебиті досить швидко.
Ну ок)Но я бы все же советовала вам озаботиться собственной судьбой, а не такого далёкого от вас Донбасса.
Т к в Белоруссии группировка собрана перед торгами не просто так.