Краматорськ, Слов´янськ будете виїжджати чи залишитись в окупації?
Результат:
вже голосів:
24 (57.14%)
Так
18 (42.86%)
Ні
Лисий хвост• 08 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Те,що хуйло погодився відчепитися від Херсона і Запоріжжя-вже диво.Донеччина буде предметом торгу,нажаль
Де ви таке прочитали за Херсон та Запоріжжя?
Не дадуть йому те. чого не окупував.
Лисий хвост• 08 августа 2025
Ответ дляcoch100
Ещё никто ни на что не согласился. Новости иногда переворачивается на 180 градусов за час. Я вчера сначала прочла, что трамп встречается с путиным, потом, что трамп встречается с путиным после того как путин встретится с зеленским, потом опять без зеленского и все это за 2 часа. Так что ещё ничего не известно.
Согласна с Вами, информационный шум или нет шумище
Лисий хвост• 08 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Потому, что ’ Киев-мать городов русских’
Для хуйла это сакральная война и без Украины и Киева вся история россии-орда немытая
То хуйло не образованное, какая мать ?!Киев мужского рода.
Ответ дляdf364tye3
судя по реакции нарика ,,,
по донбасу вопрос решен ,,,
трамп скоро год , а за главное, китай еще не брался ,,,
ставить палки в колеса на этот раз, не ,,,
по донбасу вопрос решен ,,,
Судячи по вашій пунктуації,ви про наркоманію багато знаєте.
Чи на росії всі такі безграмотні?
Лисий хвост• 08 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Тож Bloomberg написав.Посилання в шапці теми.Хоче всю Донецьку обл хуйло.
Про Херсонщину і Запоріжжя згадок немає.
Тв він багато хоче, і Київ за три дня і Польщу і Берлін. Перехоче.
HelterSkelter29• 08 августа 2025
Ответ дляcoch100
Мало ли что пишут газеты, не вижу повода выезжать.
Так война же скоро закончится
HelterSkelter29• 08 августа 2025
Ответ дляcoch100
Когда фронт в 13 км от города, обдумано все 300 раз. Надеемся на разграничения по линии фронта, считаю что основной торг будет за заэс , если нас отдадут в Украине не останемся, будем уезжать за границу. Как то так(
Так если война закончится никого не пустят за границу
Лисий хвост• 08 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Це ’ Повість минулих літ ’
Читали цей твір?
Мати городов руських тобто центр столиця. Болотна Москва ще навіть не народилась тоді.
Стврославянский
МАТИ - ’иметь’
Стврославянский
МАТИ - ’иметь’
HelterSkelter29• 08 августа 2025
Ответ дляcoch100
Она не закончится за 1 день, видно будет к чему идет.
А может и внезапно. Раз и перестанут стрелять.
Трамп: Лідери прагнуть миру. путін, гадаю, хоче миру, і Зеленський теж.
Зараз президент Зеленський має отримати все, що йому потрібно, тому що йому доведеться підготуватися до підписання чогось. І я думаю, що він наполегливо працює, щоб це зробити.
Репортер: Чи доведеться Україні віддати територію заради цього для нього?
Трамп: Ну, ви дивитеся на територію, за яку боролися три з половиною роки, знаєте, багато росіян загинуло. Багато українців загинуло.
Тож ми дивимося на це, але насправді намагаємося щось повернути і, дещо обміняти. Це складно. Це насправді не просто.
Це дуже складно. Але, ми повернемо дещо і ми отримаємо дещо, дещо буде обміняно. Буде обмін територіями, на благо обох.
І, але ми поговоримо про це або пізніше, або завтра, чи коли-небудь. Так.
Останній Капіталіст
Здача Донбасу змусить Україну відмовитися від «поясу фортець», який стримував рф 11 років, – ISW
▪️Це означатиме переміщення армії рф на 82 км на захід та опиняться на більш вигідній позиції для майбутнього наступу на сусідні райони Харківщини або Дніпропетровщини;
▪️А Україна змушена буде відмовитися від важливого фортечного поясу та перейти на невигідні позиції.
Ответ дляR-Y-N-A
Да,но интересно, какие настроения в регионе.
В конечном счёте все зависит от местных.
В 2015 тро нашего города стоял в Волновахе.Так вот детишки местные их оккупантами называли( это цитата очевидца).
Думаю сегодня счастливы жители Волновахи,что ’вернулись в родную гавань’?
Дивлячись новини про тцк - так, щасливі.
Ответ дляArgesha
Чого це?
Навпаки. Є діти - краще залишатися. Маткапітал майже мільйон, і на кожну дитину від 15 тис на місяць до повноліття.
Куди їхать, де ще на дітей дадуть більше?
Сподіваюсь,що такі меркантилні вже в раші з усім своїм виводком,сношаються з хероями сво і клепають свіже м´ясо для хуйла.Бо бійня на болотах не закриється ніколи.