После шести ни-ни• 08 августа в 22:20

Порадьте рушнички

Дівчата, порадьте будь ласка рушники, пляжні підстилки, які максимально мало місця займають в сумці?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 августа в 22:24
Цього року брала мікрофібру. На сінсеї гривень 350, або в Ярославі. Компактно і швидко сохнуть
автор После шести ни-ни • 08 августа в 22:29
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
вона хіба вологу вбирає?
Аноним_Русалка• 08 августа в 22:35
Пляжні рушники купили в ДеФакто і схожі є у Вайкікі. Вони махрові, але тоненькі. Підстилці нашій вже багато років, вона як дуже щільний сатин, напевно це як скатертина або покривало. Мама в секонд-хенді купила мільйон років тому, коли ще її сестра там на сортуванні працювала
наКоблучках• 08 августа в 22:40
Я брала муслиновые пеленки, они лёгкие, занимают мало места и быстро сохнут
Показушница• 08 августа в 22:44
Підстілку купила із штучної соломи у дешевому магазині, вона складається у невелику торбинку.
Рушники пошила із бавовняної фланелі такого розміру, як мені зручно. Вони тонкі, легкі, добре вбирають і швидко сохнуть.