Хочу відправити батьків на відпочинок на початку жовтня. Порадьте будь ласка місто чи село, щоб зручно було поїхати на різні екскурсії. Також хотілось щоб була можливість позбирати гриби, бо батько дуже це любить. Це прям головна умова відпочинку
Ответ дляЗазнайка
Для батьків бронюйте 365 в Трускавці або Ворохті, моїм дуже сподобалося. Сніданки, вечері, розважальні програми, в Ворохті поруч прямо ліс і по екскурсіям возять також до лісу на ті ж гриби.
Ворохта місць немає до листопада.
Автор, пробуйте Ворохта, якщо треба гриби, можливо з´являться вільні.
Трускавець теж гарний, но без грибів.