Советчица Года• 09 августа 2025
Куди на бюджет з посередніми балами вступили ваші діти?
Цікавлять напрямки і спеціальності для дитини більше з гуманітарним напрямком. Дякую
ОливьЕЖечка• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
і кого вони випустять ??? ((
Вчителів 🤷🏻♀️
Що поробиш, низькі зарплати, розумні діти з високими балами не хочуть йти вчитися на вчителя, щоб потім працювати і отримувати 10 тис грн
Весёлая морковка• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Ну вже кого випустять, того випустять. Хвала небесам, в школі можуть викладати не лише випускники педа.
А будь-хто з вищою освітою. І бали вступу не дивляться, як і екзаменів не склвдають
Пульт от линолеума• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Який зво? Це ж широкий конкурс.
Черкаський пед
Весёлая морковка• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
мій тільки в школу ) більше нікуди не хоче, тільки викладать - і йшов саме з цією метою, хоча могли і на інші спеціальності вступать
Ну то може є житло і ще робота дрдаткова. І так прийшов історик і 6700 на руки ...
Носки на подтяжках• 09 августа 2025
Знайома дівчинка вступила в Богомольця на бюджет 150 балів, не знаю як так вийшло у неї
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Педагогічні не широкий, як і мед
Ви знущаєтеся? Звісно, що там широкі конкурси.
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Вау! Ріспект!
Пульт от линолеума• 09 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
він в нас так і каже - що я зарооблю собі на життя (можливість така в нього є, як і вже часково необхідні навички), а школа - то моє покликання і я хочу викладать )
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Черкаський пед
Ми вже з´ясували, що 130 - це середня освіта історія, а не просто історія, різні спеціальності.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
До першої зп він там попрацює
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
До першої зп він там попрацює
Думаєте, все про всіх знаєте наперед?
Весёлая морковка• 09 августа 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
У мед реально, або 150 було. Замовлення є, бажаючих небагато. В минулому році недобір був
Пульт от линолеума• 09 августа 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
До першої зп він там попрацює
йому так хочеться і це його власний вибір, я поперед порогу не падала і не казала що непущу, бо з голоду ноги протягнеш в тій школі )) Вивчиться, піде працювати - а там побачить, до першої зарплатні чи до сивого волосся
Весёлая морковка• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Там є нюанс. Конкурс більший за бажаючих. Це якщо лікувальна справа. Поживіться списки по внз, брали усіх
Несу пургу• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
і кого вони випустять ??? ((
А кого должны выпустить?
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
На фізику що хоч здавали і бали невисокі
Плачевно, що нема сильних вступників. Але у цих слабеньких небагато шансів закінчити і отримати диплом, вчитися важко.
Советчица Года
• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Це прям як я в юності. Вчилась в пед.коледжі, потім в Драгоманова. В школі протрималась 3 роки, потім ще 3 роки в приватній і 2 роки в університеті викладала. І все. Зараз би ні за які гроші не повернулась. А Вашому сину успіхів, може наше молоде покоління щось змінить в системі освіти, що ми не змогли
Пульт от линолеума• 09 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
А кого должны выпустить?
тих, про яких тут на форумі потім іноді стьобуться, що філолог неможе вірно ні прізвище дитини склонить ні без помилок написать
Несу пургу• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
капец, реально...
В наш пед з такими тільки по пільгам вступили, інші йшли з високими балами, навіть декілька з 200-ми балами за МНТ діти є.
Малий подавав ще на археологію, то в нас взагалі 6 осіб на держбюджет місце було, не пройшов
Это где такие балы?
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Але ж у терміна широкий конкурс зовсім інше значення :) аніж використовуєте ви.
Люблю ВалЄру• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
якщо історія і археологія то бал дуже високий, якщо історія та громадянська освіта то в нас від 150-ти прохідний
Хм. А чому такий високий прохідний?
Весёлая морковка• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
156 медичний бюджет
Це реально лафа
Богомольця. 660 місць. 150 балів і вперед. По регіонам з коефіцієнтом це менше могли бути реальні
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
156 медичний бюджет
Це реально лафа
Лафа, але там є кроки, не всі закінчують і отримують диплом.
Весёлая морковка• 09 августа 2025
Ответ дляСоветчица Года
Вже один директор столичний молодий да розумний змінював і звільнився)
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Правильно, а не вірно :) Якщо що, я - математик, але ви в мені розбудили філолога. І не з дієсловами окремо.
Советчица Года
• 09 августа 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Повар, транспортний ліцей
Вчитель початкових класів, коледж Грінченка
Я вчилась в коледжі, коли він ще територіально був на Львівській площі. Випуск 2002 року. Найкращі спогади про навчання, ні в інституті, ні на другій ВО вже так не було. Дружимо з коліжанками до цього часу, у нас день групи в першу пʼятницю вересня, і де б ми не були, зустрічаємось, хто офлайн, хто онлайн підключається)). Хай Вашій дитині теж там буде класно вчитись))
Весёлая морковка• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Мова про конкретні спеціальності. В педагогіку і медицину то все так собі
Встидаюся запитать• 09 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
И кто поступал на бюджет с хорошими баллами- все пошли на контракт, чтоб не отрабатывать потом.