Советчица Года• 09 августа 2025

Куди на бюджет з посередніми балами вступили ваші діти?

Цікавлять напрямки і спеціальності для дитини більше з гуманітарним напрямком. Дякую
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Юрфак 198 балів.
Омріяна спеціальність в омріяному вузі!
Племінниця 151,8 балів на медицину.
Якось так.
Дочка подруги закінчила юридичний в Шевченка, вони так хвалились нею, поки вчилась
Працює фотографом у Франції
Пишу_граммотно!• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Працює фотографом у Франції
І що ви хочете цим донести?
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
І що ви хочете цим донести?
Що в цій професії не головне де вчитися, а головне мати тепле місце після навчання, яке чекає
Пишу_граммотно!• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну у доньки вашої подруги виявилось тепле місце у Франції.А ми собі тут раду дамо,головне бажання.
Коли мовчу- приємна жінка• 09 августа 2025
Ответ дляПульт от линолеума
і кого вони випустять ??? ((
будуть знання випускникiв згiдно вчительських зарплат!
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Ні, вона намагалась влаштуватись в Україні, то сказала, що смішні з/п в юридичних конторах, ще смішніші у суді, бо брали туди помічником
Посиділа два місяці помічником нотаріусу за 20 тис і поїхала фотографом
Ось така ситуація з того всього
УраганнаЯ• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Минулі - це до війни. Після 22 в мед страшні недобори.
Можливо,просто для мене медицина це покликання,тут тільки ті хто справді хоче,а в цьому році вийшло що всі хто не проходив на менеджмент
Ответ дляЗаведУющая
Зараз прийшли в школу прикольні мужики за відстрочками, класно викладають.
сподiваюсь, Захист Украiни викладають
Статус Ква• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
От до речі, оцей прохідний насправді говорить лише про популярність, а не про перспективи чи кваліфікацію.
Я як побачила, що Притулятко вступив з балом 190+ на філософію, трохи не впала. :)
В сенсі? Ви про сина Притули, то у нього значно менший бал й і рекомендація в КПІ на ФІОТ контракт, ви нічого не плутаєте? І він його не підтвердив, не подав документи, так що навряд чи вчитиметься в Україні.
Вообще не факт• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ось така ситуація з того всього
А она думала, что ей без опыта сразу огромную зарплату дадут? Интересно, хоть в какой-то сфере так бывает?
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляВообще не факт
Ну ось фотографом заробляє 500 євро за пару годин. Майже без досвіду
Статус Ква• 09 августа 2025
Ответ дляНесу пургу
Да? К моему ребёнку пришло читать математику недоразумение у которого в школе было 6. Офигительно читал с гдз. Пришлось сменить школу
А що хотіти, якщо молодому викладачу платять оклад 6000, потім мінус податки, то хто туди йтиме , от і маємо щороку все гіршу деградацію .
Вообще не факт• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Слабо в это верю
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляВообще не факт
Слабо в это верю
Я теж не вірила, поки не побачила розцінки. На днях вона знімала на замовлення дві персональні виставки Design Parade в Тулоні
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляСтатус Ква
Він вступив за кордон
Вообще не факт• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я почему не верю, во Франции дофига своих, которые имеют и опыт, и талант. Поэтому, возможно, вам просто не все рассказывают. У меня есть такая родственница, тоже уехали, в Украине у них так себе получалось, а в новой стране они прямо вдруг раскрутились, не имея местного образования, не подтверждая дипломы. Не верю и все.
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляСтатус Ква
Ото я сліпандя, то був інший Притула :)))
Воно висвітило в стрічці, я краєм ока побачила і прогорнула.
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
сподiваюсь, Захист Украiни викладають
Захист буде цього року, ще не знаю
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він вступив за кордон
Я вме переплутала, то був інший притула
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляВообще не факт
Яка освіта має бути на фотографа ?
Де ці вимоги. Їі роботи підписані у виданнях. Хоч лопніть там
Вообще не факт• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Яка освіта має бути на фотографа ?
’Ах обмануть меня нетрудно, я сам обманываться рад...’
Пишу_граммотно!• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Яка освіта має бути на фотографа ?
Ну все,все,ми вам віримо.
На фотографів теж навчаються і це не просто клацнути кнопкою,тим більше на крутих проєктах.
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну все,все,ми вам віримо.
Ок, навчайтесь
Вам ніхто не забороняє
Можливо, і вас запросить, хоч би Jaime Hayon знімати його роботи
А її можете подивитись у нього на сторінці
Пишу_граммотно!• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ок, навчайтесь
Вам ніхто не забороняє
По-перше:вашого дозволу не питаю і мені пофіг,що ви там надумали.
По-друге:у нас в місті була дуже крута фотографиня.
Мала свою студію і школу при ній.
З війною виїхала за кордон.
Знімає в Комо і поруч.
В годину має 80-100€.
Влітку має до 10 зйомок в місяць.
В міжзесоння-сльози.
По-третє:
У моєї найкращої подруги дитина закінчила магістратуру архітектора.Знаю,що влаштувалася дуже вдало,а от де і що робить,не знаю.
А у вас просто подруга,і ви в курсі таких деталей її дитини.
Повторюю ще раз!
Це вибір кожного,хто хоче,досягає успіху,хто ні,погоджується на те,що є.
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Мала свою студію і школу при ній.
З війною виїхала за кордон.
Знімає в Комо і поруч.
В годину має 80-100€.
Влітку має до 10 зйомок в місяць.
В міжзесоння-сльози.
По-третє:
Повторюю ще раз!
Що значить просто подруга ? Так, моя подруга і кума. Вам яке діло, що я в курсі деталей і чому. І нащо мені ваші не успішні знайомі. Я за них нічого не питала
Вони мені не цікаві. Це по-четверте
І адіос
Я_канеша_извиняюсь• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Де? Покажіть
Йому запропоновано контракт в кпі, але там бали позоре і, лише з англ 200
Притула ж ним дуже хвалився, а по факту посередній дуже…
Манкоголік• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ось така ситуація з того всього
А вона хотіла відразу з універу заробляти мільони? Наче фотографом - так за нею відразу біжуть натовпом клієнти....
Статус Ква• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він вступив за кордон
І хто то сумнівався.
Пишу_граммотно!• 09 августа 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вони мені не цікаві. Це по-четверте
І адіос
Я за вашу подругу теж нічого не питала.
Ви залізли в тему,де обговорюють деталі освіти в Україні.Де діти навчаються в умовах війни,після безсонних ночей в бомбосховищі здають НМТ,вступають до омріяних вишів.Хочуть жити і навчатися у своїй державі.
А ви тут з якоюсь фотографкою з Хфранції.
Надіюсь,що ваші відповіді прочитають біженці,частина яких у Франції упахуються на двох роботах за мінімалку,а частина взагалі без роботи.
А треба поосто купити фотік і гребти пів тисячі євро за пару годин.
Встидаюся запитать• 09 августа 2025
Ответ дляВесёлая морковка
У подруги доньку завалили на екзамені. Перевелась на контракт і щаслива)), пішла на омріяну спеціалізацію в гарне місце.
И правильно! Моя сразу пошла на контракт, даже чтоб не трепать себе нервы