Советчица Года• 09 августа 2025

Куди на бюджет з посередніми балами вступили ваші діти?

Цікавлять напрямки і спеціальності для дитини більше з гуманітарним напрямком. Дякую
Встидаюся запитать• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Відпрацьовувати не треба бюджетникам. Але бюджетники обирають інтернатуру з рекомендованого списку, а контрактники вільно.

І зараз неможливо в мед поступити на бюджет, а перейти на контракт. Лавочку прикрили.
У довки одногруппница в этом учебном году перевелась на контракт в Богомольца с бюджета на контракт, подробностей не знаю, но кажется оплачивала год прошлый
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Дивно, бо якби це було можливо, то всі б бюджетники переводилися на контракт, щоб вільно обирати інтернатуру
Весёлая морковка• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Так а платити. В УМСА треба 2 чи 3 роки контракту, щоб обирати. Ну і завалити іспит.
Раніше на бюджет хотіли переводитись, тепер бій за контракт....
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляМанкоголік
А вона хотіла відразу з універу заробляти мільони? Наче фотографом - так за нею відразу біжуть натовпом клієнти....
Вона хотіла б хоча б 30 тис
Так, клієнти є.
Встидаюся запитать• 09 августа 2025
Ответ дляЗаведУющая
Скорее всего условие- оплата прошлого года( годов) обучения
Сіґеле-міґеле• 09 августа 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Я за вашу подругу теж нічого не питала.
Ви залізли в тему,де обговорюють деталі освіти в Україні.Де діти навчаються в умовах війни,після безсонних ночей в бомбосховищі здають НМТ,вступають до омріяних вишів.Хочуть жити і навчатися у своїй державі.
А ви тут з якоюсь фотографкою з Хфранції.
Надіюсь,що ваші відповіді прочитають біженці,частина яких у Франції упахуються на двох роботах за мінімалку,а частина взагалі без роботи.
А треба поосто купити фотік і гребти пів тисячі євро за пару годин.
Я не влізла, я підписувалась по темі
Про свою дитину, якщо що
Про подругу розпитували, буде цікаво - знайдете її роботи. Вони публічні і я написала де
Не цікаво, не шукайте
Біженці у Франції мені теж до дупи. Я нікого не повчаю жити
ЗаведУющая• 09 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
А, ну тоді логічно
Царевна_несушка• 10 августа 2025
У знакомых дочка поступила в мед на фармацевта со 152 б.
Помидорина• 02 сентября 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Юрфак 198 балів.
Омріяна спеціальність в омріяному вузі!
Племінниця 151,8 балів на медицину.
Якось так.
Ото такі медики в нас і виходять...