Советчица Года• 09 августа в 15:56
Куди на бюджет з посередніми балами вступили ваші діти?
Цікавлять напрямки і спеціальності для дитини більше з гуманітарним напрямком. Дякую
Советчица Года
• 09 августа в 16:32
Ответ дляВесёлая морковка
Вже один директор столичний молодий да розумний змінював і звільнився)
Той що юрист? Читала про нього, але там людина більше попіаритись прийшла, на мою думку
Пишу_граммотно!• 09 августа в 16:33
Ответ дляВстидаюся запитать
И кто поступал на бюджет с хорошими баллами- все пошли на контракт, чтоб не отрабатывать потом.
Там мізер контрактників,бо є державна підтримка.
Держ.місць найбільше з усіх ОП.
УраганнаЯ• 09 августа в 16:33
Ответ дляПульт от линолеума
якщо історія і археологія то бал дуже високий, якщо історія та громадянська освіта то в нас від 150-ти прохідний
На історію археологію в цьому році було реально потрапити з балом 162-163
Весёлая морковка• 09 августа в 16:33
Ответ дляВстидаюся запитать
У подруги доньку завалили на екзамені. Перевелась на контракт і щаслива)), пішла на омріяну спеціалізацію в гарне місце.
Усміхайлик• 09 августа в 16:34
Ответ дляВесёлая морковка
Педагогічні не широкий, як і мед
Я чесно кажучі, в шочі від мед
Несу пургу• 09 августа в 16:34
Ответ дляЗаведУющая
Ну вже кого випустять, того випустять. Хвала небесам, в школі можуть викладати не лише випускники педа.
А и любой лох согласный работать за минималку
Весёлая морковка• 09 августа в 16:35
Ответ дляСоветчица Года
Тепер ще один прийшов в Полтаві. Новий цирк. Вже й прямо каже, що торгуватиме ставками і відстрочкою. 7 ставок вивільнив для друзів. Тік ток ще не веде
УраганнаЯ• 09 августа в 16:35
Ответ дляНоски на подтяжках
Знайома дівчинка вступила в Богомольця на бюджет 150 балів, не знаю як так вийшло у неї
Так в цьому році такі бали,в минулих набагато вищі бали треба були,і місць бюджетних було менше
Советчица Года
• 09 августа в 16:35
Ответ дляУсміхайлик
Я чесно кажучі, в шочі від мед
Я теж. Але нам мед не підійде, не хоче дитина
ЗаведУющая• 09 августа в 16:36
Ответ дляПульт от линолеума
Історія і громадянська освіта - це середня освіта, зовсім відмінна спеціальність від історії і арзеології, різні широкі конкурси. Нема сенсу говорити про прохідний на кожен зво, він усюди різний, бо різний ліц.обсяг, але є сенс говорити про прохідний за широким конкурсом. Він там 130.
ОливьЕЖечка• 09 августа в 16:36
Ответ дляСоветчица Года
Я вчилась в коледжі, коли він ще територіально був на Львівській площі. Випуск 2002 року. Найкращі спогади про навчання, ні в інституті, ні на другій ВО вже так не було. Дружимо з коліжанками до цього часу, у нас день групи в першу пʼятницю вересня, і де б ми не були, зустрічаємось, хто офлайн, хто онлайн підключається)). Хай Вашій дитині теж там буде класно вчитись))
Дякую!
Весёлая морковка• 09 августа в 16:36
Ответ дляУраганнаЯ
так само було в минулому.
До вторгнення були високі бали вступників...
ЗаведУющая• 09 августа в 16:37
Ответ дляВесёлая морковка
Мова про конкретні спеціальності. В педагогіку і медицину то все так собі
Мова про те, що ви виправили те, про що не маєте поняття. Але ладно.
Пульт от линолеума• 09 августа в 16:38
Ответ дляУраганнаЯ
в нас дали лише 5-ть бюджетних місць, це ж ще залежить від закладу освіти
Усміхайлик• 09 августа в 16:38
Ответ дляСоветчица Года
Моя теж, але як так? Мед був взагалі недоступний завжди, 190+
ЗаведУющая• 09 августа в 16:38
Ответ дляВстидаюся запитать
Відпрацьовувати не треба бюджетникам. Але бюджетники обирають інтернатуру з рекомендованого списку, а контрактники вільно.
І зараз неможливо в мед поступити на бюджет, а перейти на контракт. Лавочку прикрили.
Весёлая морковка• 09 августа в 16:38
Ответ дляЗаведУющая
Ну розкажіть про широкий конкурс в мед і хто не вступив зі 150 балами...
Советчица Года
• 09 августа в 16:38
Моя племінниця вступила на Кібербезпека з 156 балів, бюджет. Але в неї більш математичний склад, їй таке підходить. У моєї дитини навпаки гуманітарний. Іноземні мови добре, все де можна довго говорити, дискутувати, історія, література, філософія, політологія підійшло б. Журналістика і міжнародні відносини класно, але з балами 140-150-160 максимум і без пільг бюджет це нереально.
Весёлая морковка• 09 августа в 16:38
Ответ дляЗаведУющая
Тепер буде обирати система
Советчица Года
• 09 августа в 16:39
Ответ дляЗаведУющая
Вчителі теж не відпрацьовують після бюджету? Я відпрацьовувала 3 роки в школі
ЗаведУющая• 09 августа в 16:40
Ответ дляВесёлая морковка
Тепер буде обирати система
Ні, все одно обирають зі списку. У кого вищий рейтинг, той перший обирає, у кого нижчий - що лишиться.
З понеділка на дієті• 09 августа в 16:40
Ответ дляПульт от линолеума
не скажу що посередні бали, але син 3 роки хотів вступать в пед на історичний факультет - туди і вступив. Він 6-й в рейтингу, але перед ним діти з прохідним балов від 170 до 191. Не скажу що це низькі чи посередні бали.
Кем можно работать, кроме учителя с таким образованием?
Несу пургу• 09 августа в 16:40
Ответ дляЗаведУющая
Вау! Ріспект!
Подождите, это до первой зп и первого сорванного урока
Весёлая морковка• 09 августа в 16:41
Ответ дляЗаведУющая
Тобто? Після перездачі кроку знов на бюджет? Це в якому
ЗаведУющая• 09 августа в 16:42
Ответ дляПишу_граммотно!
Держ.місць найбільше з усіх ОП.
Ні, там на педіатрію подивіться, прохідний на контракт вищий, аніж на бюджет. В усіх інших - однаковий між бюджетом і контрактом.
Носки на подтяжках• 09 августа в 16:42
Ответ дляЗаведУющая
Лафа, але там є кроки, не всі закінчують і отримують диплом.
Там ще й можливе онлайн навчання
Нога на ногу• 09 августа в 16:42
Ответ дляЗаведУющая
А вони туди спішать ті випускники не педа?
Весёлая морковка• 09 августа в 16:43
Ответ дляСоветчица Года
А де відпрацьовувати? Археологія, логістика, купа непед спеціальностей і масове закриття шкіл. Реформа і старша школа мало де, діти їдуть.. математики, філологи ще з годинами, а де решті влаштуватись?
ЗаведУющая• 09 августа в 16:43
Ответ дляНесу пургу
Зараз прийшли в школу прикольні мужики за відстрочками, класно викладають.
ЗаведУющая• 09 августа в 16:43
Ответ дляУраганнаЯ
Минулі - це до війни. Після 22 в мед страшні недобори.