Мама Чели• 09 августа в 22:38
Фіброаденома, УЗД і мамографія
Була на плановому УЗД , знайшла лікар фіброаденому...пішла в мамологічний центр,зробили мамографію...лікар сказала,що кожні пів року УЗД ,після 40 (мені 38) кожний рік мамографію і все,без біопсії , видалення
От я думаю,чи достатньо УЗД і мамографії для того,щоб зрозуміти,що непотрібні додаткові обстеження
Все правильно вам врач сказала ,пока нечего страшного .Постоянный контроль ,я живу 29 лет с фиброзно кистозной мастопатией.Сейчас такой же диагноз как и у вас ,ничего не назначили даже пить ,просто контроль .
Не вздумайте прокалывать ,пока в этом нет необходимости .Было бы что-то подозрительное ,сказали бы .
Мама Чели
• 09 августа в 22:52
Ответ дляtori35
Ну мені сказала,що типу це два методи,що один одний доповнюють і на мамографії вона не бачить фіброаденому,а дивитися інших якісь включення,що можуть свідчити про щось серйозне...типу все нормально,але спостерігайте,я чомусь думала,що назначить біопсію
Тепер хвилююсь ,чи достатньо цього
Кукусики• 09 августа в 23:00
Здравствуйте, наблюдаюсь так же в Мамологическом центре, мне делали трепан биопсию.
У вас какого размера образование?
Мама Чели
• 10 августа в 00:24
Ответ дляКукусики
У вас какого размера образование?
В мене 1 см
Але УЗД я робила не в мамологічному
Там тільки мамографію
Але УЗД я робила не в мамологічному
Там тільки мамографію
Блакитне небо• 10 августа в 01:49
У меня была 0,9см, с годами уменьшилась до 0,6см. Каждые полгода делаю узд и все. Мне 37, фиброаденома уже 6 лет.
Мама Чели
• 10 августа в 11:12
Ответ дляКукусики
У вас какого размера образование?
А вам назначив лікар біопсію?
Через розмір?
Не розумію,чому деяким роблять деяким ні
Через розмір?
Кукусики• 10 августа в 15:20
Ответ дляМама Чели
А вам назначив лікар біопсію?
Через розмір?
Да конечно врач, размер был тоже 1 см, но была какая-то она подозрительная немного, можно было выжидать 3 месяца смотреть растёт или нет, но я так испугалась что вдруг не дай Бог что , а мы ждём.
Вы её только нашли ? Или давно она у вас?
Мама Чели
• 10 августа в 16:16
Ответ дляКукусики
Знайшли місяці 4 назад
Але я до того давно не перевірялася,то не можу сказати скільки вона вже
А те,що вона підозріла,було на УЗД чи в чому саме підозрілість
Кукусики• 10 августа в 16:46
Ответ дляМама Чели
Знайшли місяці 4 назад
Да на узи, мне с начала в Веруме её нашли сказали мол приходите через 3 месяца сделаем если что биопсию, я через месяц пошла в Мамологический там мне сделали новое узи , она чуть выросла за это время и сказали что да лучше сделать биопсию.
Если она у вас не выросла за эти 4 месяца, правильной формы, без кровотока, тогда не переживайте.
Мама Чели
• 10 августа в 21:29
Ответ дляКукусики
В мене чіткі контури, овальної форми
За кровоток,от не пам´ятаю,змішаний наче...
От буду записуватися,щоб зробити контрольне УЗД,щоб подивитися динаміку
Кукусики• 10 августа в 23:09
Ответ дляМама Чели
В мене чіткі контури, овальної форми
Узи будете в Мамологическом центре делать?
Мама Чели
• 10 августа в 23:21
Ответ дляКукусики
Планую там
Лагшмивара• 07 сентября в 20:48
Ответ дляМама Чели
А вам назначив лікар біопсію?
Через розмір?
Хоч тема вже не нова, але додам.
Мені тричі робили трепан-біопсію.
Останнього разу так взагалі, на вигляд дуже стрьомне новоутворення було. Хоча перші 2 фіброаденоми також страшнуваті на вигляд, перша УЗД лікар яка побачила, то взагалі паніку включила, я перелякана приїхала до свого мамолога.
Головне що неправильної форми вони були, і на фото такі як відростки були.
Перші 2 новоутворення. то фіброаденоми, а от ту що нещодавно брали, також Фіброаденома, але з склерозуючим аденозом, то сказали вже видаляти.
Якщо ходите в мамологічний центр, можу порадити мамолога Шуліга Оксана Василівна, вона Мамолог і сама УЗД робить, це вона мені робила трепан-біопсії. Тільки я в Оберіг до неї зверталась, нещодавно побачила що вона і мамологічному центрі почала працювати.
Мені тричі робили трепан-біопсію.
Мама Чели
• 07 сентября в 22:27
Ответ дляЛагшмивара
Хоч тема вже не нова, але додам.
Мені тричі робили трепан-біопсію.
Дякую!
Я консультувалася у Зеленкевич,а УЗД Заболотній...поки спостерігати треба,не збільшилася , чіткі контури... ну і якісь там хвилин по еластографії нормальні
То поки буду дивитися...