Кидстаффовна• 09 августа 2025
Дівчата питання про гідрофільну олію та міцелярну воду
В яких випадках ви користуєтесь міцеляркою, а в яких гідрофільною олією ?
Куколка-мяуколка• 09 августа 2025
Завжди міцелярка. При тому, що повний мейк: тон, пудра, рум´яна...
Бідося• 09 августа 2025
Не пользуюсь мицеллярной водой, использую гидрофильный бальзам или масло + бальзам, или масло + двухфазку
Жена брата Админа• 09 августа 2025
Міцелярнлї взагалі в мене не має , є гідрофільна олія Єлізавека, пінка для вмивання ними і користуюся
Ваша прЭлесть• 09 августа 2025
Звичайною умивалкою змиваю будь-який мейк все життя. Ніяких висипань і забитих пор немає.
Elena-eedc• 11 августа 2025
Гидрофильное масло и умывалка уже 12 лет. Но мицелярка всегда на подхвате - хороший пятновыводитель. Несколько раз пользовалась - всё равно потом водой смывать, проще небольшое полотенце в горячей воде смочить, затем сполоснуть лицо проточной водой.