Fashion_besties• 10 августа 2025

Крик душі військової

Я хочу. Я вимагаю жорсткий закон мобілізації. Мені байдуже чия черешня не може чи не хоче. Я хочу, аби почали трусити блогерів, пєвців ртом, гумористів, стендаперів, помічників держслужбовців, щоб усіх н₴хуй на полігоні, а потім на фронт. Я хочу, аби трусили вгодованих биків в ресторанах, так званих волонтерів, качків в спортзалах, нев#бенних мотоциклістів, любителів форсажів нічного міста. Я хочу, аби кожен знав і чітко розумів відповідальність за неявку, аби були жорсткі закони відповідальності. Ця демократія ЗА#БАЛА! Я хочу, аби кожна курка, яка гавкає в сторону військовго, була моментально мобілізована і відправлена на фронт медиком, стрілком, та піхуй ким, аби кожна курка, яка розказує нам, що вона нас туди не посилала і чого це то всі мають - теж мала, повинна була!
Я хочу, аби жорстоко карали тих хто не те що б підняв руку на тцк чи військового, а бодай голос підвищив. Я хочу, аби так як в США, за неповинність мордою в землю, за різкий рух - вогонь на ураження.
Ми занадто довго було толерантним до цивільного світу, який дуже різко з " віримо в ЗСУ, бий ворога ", прейшло - пішли н₴хуй, вас не посилали, не має дурних, п#зди усіх у пікселі.
А вам цивільні істоти просто кажу, чаша терпіння військових давно переповнена. І вони прийдуть порядок наводити - з вами, якщо ворог раніше не прийде, бо ви ж на фронт #бали йти.

https://www.facebook.com/share/p/16jkLw1oJe/?mibex...
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Якшо всіх зсушників які хочуть відпиздити гражданських, карати законом, то не буде кому воювати
Не знаю, у меня нет таких в окружении
Все кто воюет адекватные, но они пошли не ради постов в фб или понтов, а за свои идеи
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Не знаю, у меня нет таких в окружении
То вони вам просто не кажуть
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
То вони вам просто не кажуть
Не можете поверить, что не все люди идиоты?
Стрекоза любви• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Не знаю, у меня нет таких в окружении
Тоді спитайте у ваших адекватних знайомих, чи не задовбалися вони на позиціях бути не по 4 дні, а по 14? Чи зацікавлені вони, щоб знайшовся новий побратим, який би підмінив їх, в той час як вони пішли на відновлення?
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Війна не проходить даром ні для кого
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Они прекрасно знают, что от того, что людей в армии прибавляется, нагрузка не падает и никто никого освобождать не собирается
В такое верят только бабки в интернете
Стрекоза любви• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
В такое верят только бабки в интернете
Всі ж зараз розуміють, що ви написали повну нісенітницю, бо адекватних аргументів, крім наклепу «бабка в інтернеті» у вас немає. Я навіть не впевнена, що у вас є військові знайомі.
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Да, и много у вас отпускают знакомых домой? Мобилизация идет по плану, так вроде в пропаганде говорят. Именно тех кто воюет, а не военный на 10 линии фронта
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Відпускають
Стрекоза любви• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Ви навіть не розумієте, що значить термін «відновлення»
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Відпускають
Да а вот моего племянника даже переводить не хотели, несмотря на то, что он операцию пережил и прямые показания были, пришлось решать вопросы другими путями
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Я про таке тіки тут читаю. Шо з реанімації чуть лі не в окоп зразу. Чесно
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Окей, живите с розовыми очками.
Елена1265• 10 августа 2025
Пусть хочет. Не всем мечтам же сбываться, некоторым суждено оставаться мечтами 🤷🏻‍♀️
А вообще, ей помощь нужна. То ли психиатра, то ли психолога, но нужна срочно
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Окей, живите с розовыми очками.
Та в мене купа знайомих на реабілітації і з пораненнями. Камон
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Если я сыта, значит в мире нет голода
adri1807• 10 августа 2025
Ответ дляЕлена1265
И прививка от бешенства.
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Если я сыта, значит в мире нет голода
Просто є ще такий фактор як тривожні намахані родичі які усім звонять, усім погрожують, обзивають, обливають брудом, якимсь кумом в сбу угрожають а потім дивуються поганому ставленню командування
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
А есть еще те, кто занимает себе удобные теплые места, в тылу, и рассказывают окружающим что надо воевать.
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Є і такі, не спорю, але ця дівчина не з таких
demicandum• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Нужно нести ответственность за свой выбор, а не думать, что все будут делать так же
Я никогда не буду оправдывать гадкое поведение человека, будь кто
В нормальном мире военная форма -это не оправдание для подлецов, а наоборот повышенные требования к чести и достоинству
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Пасіонарним людям непонятно чому іншим всьо равно

Я коли рвала жопу до війни шоб зупинити розкрадання труб у своїй громаді і була в контрах з усім керівництвом і даже сбу теж не розуміла чого іншим срать на ці проблеми

Тепер це керівництво пиздить бюджет але мені уже срать на це. А люди бігають мене питають чи я не можу шось зробити

Мають те що заслужили
Жули-ули• 10 августа 2025
Как это уже достало
Ровным счетом ничего
Сотрясения воздуха
unona4ka• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
У людини нервовий зрив

Можна трохи більше розуміння.
так к психологу нужно, а не лить в сети. У нее что не пост- то все не так, там и к военным у нее куча претензий, уже не одну часть поменяла, потому что все х.евые, одна она звезда.
mymoly• 10 августа 2025
Ответ дляmeatlug
Наче ми не бачили тут готових захищати, які потім першим рейсом умотали, прапорцями помахуючи.
Ті 40 навпіл і ще раз навпіл, в найоптимістичнішому сценарії.
Та звідки взагалі взялося 40%. Я чула про 16%. Ця цифра мені здається більш достовірною
Наталка -русалка• 10 августа 2025
А багатодітних батьків?
kanuka• 10 августа 2025
Чего кричать, у человека должен быть прежде всего выбор хочет он защищать Родину или нет, если она хочет чтобы все прям воевали, тогда это делается по-другому, сиан войны вводится и все идут воевать, и деньги олигархов тоже идут на войну, ато как то однобоко, бедные крайние, должен положить себя, а богатые шикуют, чалят по дорогих курортах, а депутаты вообще на каникулах, так за что воевать я не пойму.
kanuka• 10 августа 2025
А этот клоун вообще ВП вводит постоянно, но оно же не законно нет ни подписи, ни печати на указе, и непонятно на каком основании мирных граждан ловят на улицах.
Миззери• 10 августа 2025
Ответ дляdemicandum
Мне так нравится, что будто военная форма дает карт-бланш на свинство и призывы к насилию
Это как вчера защищали такие же актера-педофила, потому что он военный
Тоже бесит , помню историю как при аварии по вине военного травили женщину что она взяла с него деньги за ремонт машины -это же военный! Считайте это донатом !
Правила должны быть для всех
Одинаковые
Миззери• 10 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Читаю коментарі, і як завжди дивуюся. Тут від вас стільки «фе» і «бе», а в інших темах транслюєте те ж саме: корупція, чому багаті, блогери, 95 квартал і тд. не воюють?
Ви вже кінець кінцем визначиться, бо в одній темі ви «до розумних», в іншій темі «до красивих» 🤣
Вы это увидели а я отношение к гражданским -гражданское существо , не смей открывать рот иначе надо мордой на асфальт и огонь на поражение