«Крайні полонені, що попадаються на нашому напрямку — вже з окупованих територій при повномасштабному вторгненні. Якщо раніше, пару років тому, це були „яничари“ з Луганської і Донецьких областей, то зараз вже з Херсонської та Запорізької областей. Навіть зі статусом АТО є»-командир батальйону «Свобода» Петро Кузик.
Ответ дляNathalie27
А яка користь країні від того, що хтось в окупації відкрито свої патріотичні почуття висловлює? Такі «патріоти» при катуваннях ще й закладають тих, хто партизанить і влаштовує диверсії в тилу окупантів.
Відкрито в окупації-жодної користі.
Варто прикладати зусилля,щоб не опинитись в окупації.
Nathalie27• 10 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Відкрито в окупації-жодної користі.
А якщо вже опинився в окупації?
Він воював в АТО у складі ЗСУ, але опинився в українському полоні. Павло Пшеничний у 2019 році зазнав поранення й відтоді жив на лівому березі Херсонської області. Коли росіяни окупували його місто, він з родиною не зміг виїхати, бо новонароджена донька не мала документів.
А 2025 року росіяни, за його словами, підкинули йому коноплі й хотіли засудити до 12 років тюрми, та замість вироку підсунули контракт. Так Павло опинився на фронті — з російського боку, де його взяли в полон бійці батальйону «Свобода» бригади НГУ «Рубіж».
Історію колишнього українського військового, який опинився в російській армії — дивіться в нашому інтерв’ю