Файно Замало• 10 августа 2025
Поділіться вашими знахідками декоративки в Eva, можна просто бюджетними знахід
Домашня Зюзя• 10 августа 2025
Це мої улюблені теми тут.
Купую на мейк апі, але у відгуках пишуть, що в єві теж є.
Ось ці бальзамчики різні, дуже круті. Маю майже всі для губ від герпесу, для нігтів, від синців найулюбленіші.
Чекаю завтра• 10 августа 2025
Помади Евелін в золотистому тюбику. Беру по акціях декілька років вже
Заикальница• 10 августа 2025
Ответ дляdulenok
Очень понравилась база под макияж Глемби, туш Евелин розовая, маска для губ About me
Туш не осипається? А то в мене 2 лореаль і обидві пливуть під очима.
Проработник• 10 августа 2025
Ответ дляdulenok
У меня зелёная тушь Евелин - сильно сыпется.
Не рахую, а вважаю• 10 августа 2025
Ответ дляПроработник
В мене золота , то не осипається
Стрибну в гречку• 10 августа 2025
Цей консилер.Купувала по акціїї 2 =4, по ціні вийшло 0,10коп.Зелений гарно маскує почервонінні.Інші два кольори прям збіглися з кольором шкіри
Elena-eedc• 11 августа 2025
Карандаши для глаз LAMEL, гелевые. Лучше для верхней слизистой ничего не нашла.