Твоя сусідка• 10 августа 2025

Домашні завдання

Ви робите домашні завдання дітьми?
Але що у них потім в голові залишиться, якщо мама з татом все замість них зробили і вивчили?
Merilyn• 10 августа 2025
Да я делаю. Сидим разбираем по 2 часа. К 10 примеру доходит. А иначе чат jpt и вообще тупо зеркально отображается. В данное время ребенок не заинтересован заинтересованы родители вот приходится тянуть
MamaDon1• 10 августа 2025
’Робити з дітьми’ і ’робити замість дітей’ - це різні речі.

Сучасним дітям потрібна допомога дорослих. Це не означає зробити домашню за них. Допомогти розібратися, розставити акценти і пояснити теоретичний матеріал, наприклад, простими словами. Зазвичай дитині не вистачає витривалості все це зробити самостійно, тому (у разі відстуності допомоги від дорослих) йде шляхом найменшого спротиву: пошук відповідей в Google або чат gpt.

Допомогти дитині навчитися вчитися - головний обов´язок свідомих батьків.