Продавчиня кіз• 10 августа 2025
На олх нова додаткова комісія?
Здається, кідстафу саме час включатись і повертати себе як торговельний майданчик
наКоблучках• 10 августа 2025
А змінилась кількість безкоштовних оголошень? В мене 4 зараз - 1 сукня, 1 пара туфель, 1 бюст і 1 шапка - все жіноче, і це ліміт, більше не можу розмістити без доплати нічого(
Пирожкиня• 10 августа 2025
Ответ длянаКоблучках
в некотрые рубрики и того меньше. совсем уже
Просто Фіфа• 10 августа 2025
В итоге, как выгодно продавать, или вообще никак? Через олх вроде не выгодно. Я наложенным с предоплатой на карту и в отделении остаток на карту
наКоблучках• 10 августа 2025
Ответ дляПирожкиня
Фігня якась взагалі(
Раніше могла 15 оголошень розмістити, це чоловіче, жіноче, дитяче…а зараз якісь «сльози»
Плюс ця комісія, і на покупцях, і на продавцях, зміни правил та олх не приведуть до потоку нових клієнтів, буде навпаки, як на мене