Додекаэдр• 10 августа в 13:02

Бачили про ждуніх у Вроцлаві?

Дуболом• 10 августа в 13:43
Ответ дляДодекаэдр
Новина сьогодні опублікована в одному з пабліків.
Те що вона опублікована сьогодні, не означає, що вона свіжа. Я її ще місяць чи два тому бачила.
І публікація в пабліку Вроцлава, а в тексті мова йде про Варшаву.
автор Додекаэдр • 10 августа в 13:44
Ответ дляДуболом
Ок,може й так
Скромняшка• 10 августа в 13:46
Зачем они вам в Варшаве, в Украине полно таких, уже открыто на форумах пишут, что рф освобождает
автор Додекаэдр • 10 августа в 13:47
Ответ дляСкромняшка
Взагалі- то за таке є реальний строк в КК України і не одна сотня вже сидить
Нафаня Маня• 10 августа в 13:51
Ответ дляМіряю від одиниці
Чому ждуніхи?
Бо ждуть автобуса
Жули-ули• 10 августа в 13:58
Такая же история была про женщин на остановке в Варшаве, один в один
Там к женщин жесткий птср , с психиатрами отказывался общаться
Я натуралка• 10 августа в 14:02
Ответ дляДодекаэдр
Бо пишуть в коментарях,що вони хочуть до раші,а вона їх не пускає
Так может их дом на оккупированной территории. Прикиньте, дом там где родные стены, а не президент наркоман
Мрію про космос• 10 августа в 14:05
Ответ дляДодекаэдр
Сидить ?
Та на цьому форумі їх тьма -тьмуща .
І ніхто їх навіть не банить .
Мрію про космос• 10 августа в 14:06
Ответ дляЯ натуралка
Наркоман ?
То нехай їдуть до преза вбивці .
Я натуралка• 10 августа в 14:27
Ответ дляМрію про космос
Наркоман ?
То нехай їдуть до преза вбивці .
Удалено администрацией...
Мрію про космос• 10 августа в 14:31
Ответ дляЯ натуралка
Удалено администрацией...
Якщо не за презами то для чого ви писали про преза наркомана ?
автор Додекаэдр • 10 августа в 14:39
Ответ дляЖули-ули
Це група Вроцлава,але історія,як виявилось,сталась у Варшаві.
автор Додекаэдр • 10 августа в 14:40
Ответ дляЯ натуралка
Ви особисто вживали з ’ президетном-наркоманом’чи це ваш президент хуйло таке розповідає?
автор Додекаэдр • 10 августа в 14:42
Ответ дляМрію про космос
Сидить ?
Та на цьому форумі їх тьма -тьмуща .
І ніхто їх навіть не банить .
Це і для мене загадка,чому на цьому форумі,який позіціонує себе як ’ найбільший форум України’ щодня замовні кацапські теми і ніхто не банить дописувачів,які поширюють російську брехню.
Чи СБУ ще розмову не проводила з адмінами,чи вони вже співпрацюють з службами
Я натуралка• 10 августа в 15:15
Ответ дляМрію про космос
О, у вас ещё и с восприятием написанного туго. Это вам нужно будет следовать за Зэ, когда он наворует и его скинут его боссы. А я за презами бегать не буду, для меня главное дом.
автор Додекаэдр • 10 августа в 15:20
Ответ дляЯ натуралка
Дом в окупації така собі власність: сьогодні є,а завтра у вашому ’ домі’ вже буряти живуть
Христя в тiстi• 10 августа в 16:23
Ответ дляДодекаэдр
У Вроцлаві
В новости написано, что в Варшаве. Не осилили?
Я натуралка• 10 августа в 18:12
Ответ дляДодекаэдр
А жить под Зэ это вообще треш. Вышел на улицу, а завтра умер от ’сердечной недостаточности’
автор Додекаэдр • 11 августа в 00:28
Ответ дляЯ натуралка
Фото замордованих в полоні кацапами не бажаєте додати?
Чи ето другое?
автор Додекаэдр • 11 августа в 00:32
Ответ дляЯ натуралка
У ніч з 27 на 28 жовтня невідомі особи розстріляли родину з 9 людей, включаючи двох дітей. Вбивство сталося у будинку по Донецькій вулиці. Наймолодшому вбитому було всього 5 років, найстаршому - 53. У всіх загиблих зафіксовані кульові поранення голови, тулуба та кінцівок. Петро Андрющенко оприлюднив імена вбитих:

Капканець Микита, 2018 р.н.
Капканець Анастасія, 2014 р.н.
Хатинський Дмитро, 2003 р.н.
Капканець Олександр, 1998 р.н.
Капканець Катерина, 1996 р.н.
Капканець Наталія, 1994 р.н.
Капканець Андрій, 1992 р.н.
Капканець Тетяна, 1972 р.н.
Капканець Едуард, 1970 р.н.
автор Додекаэдр • 11 августа в 00:34
Ответ дляЯ натуралка
Зато їх тцк не ловив на вулиці!Померли в ’ русском мире’,як про те і мріяли
Я натуралка• 11 августа в 11:03
Ответ дляДодекаэдр
Я так понимаю вы довольны?
автор Додекаэдр • 11 августа в 11:06
Ответ дляЯ натуралка
Я так понимаю вы довольны?
Краще розкажіть,як ви ’ довольні’