Виниловая пластинка• 10 августа в 15:16
Якими програмами сушарки користуєтесь? Bosh
Збулась моя мрія. Нарешті купила сушарку.
Я була впевнена, що є якась серед програм універсальна і все можна підряд сушити. От тільки не можу підібрати.
Зараз вперше сушу рушники. Є спец програма "рушники", але мінімальний час сушки 2 год 50 хв.
Якось занадто.
Хто вже користується подібною, дайте поради, будь ласка
Якось занадто.
Проня_Прокоповна• 10 августа в 15:17
Сушу 40 хв рушники і залишаю закритими ще якийсь час. Дістаю сухі потім. Теж Бош із нових моделей, але не памʼятаю, яка програма(
Виниловая пластинка
• 10 августа в 15:18
Ответ дляПроня_Прокоповна
Тобто ви не відразу дістпєте, а закриті двері лишаєте на деякий час?
Воздух в банке• 10 августа в 15:19
Спробуйте змішані тканини. У мене беко і використовую майже завжди програму мікс. Закидаю джинси зі шкарпетками і дістаю все однаково сухе.
Проня_Прокоповна• 10 августа в 15:19
Ответ дляВиниловая пластинка
Так
Стрекоза любви• 10 августа в 15:20
Поділіться досвідом, чи дійсно ця сушарка треба? Влітку не виникає проблем з сушкою одягу в квартирі. Взимку/восени буває довго сохне і не зовсім приємно пахне.
Воздух в банке• 10 августа в 15:22
Ответ дляСтрекоза любви
Я коли вперше купила, просто була приголомшена на скільки потрібна річ. Раніше теж думала, що без неї можна обійтись. Можна, звичайно, але, після користування, вона мені маст хев, на рівні пралки і посудомийки.
Проня_Прокоповна• 10 августа в 15:22
Ответ дляСтрекоза любви
Не уявляю без неї тепер життя) У мене була 2в1. Теж все ок було. Але зараз окрема. Рушники ідеально мʼякі, всі пуховики ідеально розпушені після прання й сушки
Прагматик флегма• 10 августа в 15:22
Оно сушит быстрее чем написано )
А если будете всегда чистить отсек от пыли, то всегда будет достаточно быстро
Люблю_смаколики• 10 августа в 15:25
Ответ дляСтрекоза любви
Все говорят круто, отдельную нужно брать, я о ней каждую зиму мечтаю, но мне некуда ее поставить :(
Ангелок з ріжками• 10 августа в 15:26
У мене Самсунг, пробувала різні. Постіль сушу на режимі Постіль. Рушники на режимі Рушники.
Всіляке різне сушу на Бавовні )
Воно не буде Вам крутити всі 3 години. Висушить раніше - вимкнеться раніше :)
Я он кинула 1 рушник (син після басейну прийшов, в пралці виправ рушник та плавки). Плавки так сохнуть, рушник в сушарці. Так воно за пів години, приблизно, висушило і погукала мене )
Всіляке різне сушу на Бавовні )
Баба на горошині• 10 августа в 15:27
Дівчата, скажіть, ті сушарки не дуже гучні? Можна ставити на ніч?
Ангелок з ріжками• 10 августа в 15:27
Ответ дляЛюблю_смаколики
Зовсім нема куди? Я на оренді, втулила в куточку на кухні, біля вікна. Як до дому повернемось - буде стояти в коридорі скоріш за все. розетки там є )
Стрекоза любви• 10 августа в 15:27
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую. Нагадали, що пуховик треба випрати 👌
Прагматик флегма• 10 августа в 15:27
Ответ дляСтрекоза любви
Удобно, что быстро вещи сухие, не нужно развешивать, складывать, полотенца не дубовые, а мягкие каждый раз
Если есть дети, это очень удобно
Ангелок з ріжками• 10 августа в 15:28
Ответ дляБаба на горошині
Ну я свою чую. Тихіша ніж пралка. Але чутно. Якщо є можливість двері закрити то буде не чутно ) у мене на кухні дверей нема :(
Проня_Прокоповна• 10 августа в 15:40
Ответ дляСтрекоза любви
Теж приїду з відпустки і візьмуся))
Тирамісу на терасі• 10 августа в 15:40
У меня такая же.
Полотенце и постельное на смешанные ткани.
Пуховики и куртки, деликатный режим.
Футболки блузки на блузки рубашки, потом на вешалку. Глажки не требует.
Одеяло подушки покрывала смешанные ткани.
Обувь на деликатный режим и низкая температура.
Пуховики и куртки, деликатный режим.
Проня_Прокоповна• 10 августа в 15:41
Ответ дляБаба на горошині
Ставлю на ніч. Двері зачиняю у ванну - не чути нічого
ВЫВсеВрете• 10 августа в 15:54
Не знаю какая у меня. Но большая. (Как и машинка).
Я могу полотенца на «экстра сухо» два раза ставить. Первый раз долго. И мне оно «влажно». А второй раз быстрее чем пишет в начале и уже окончательно сухо.
Полотенца только в машинке сушим.
В прачечной в доме (мы за границей) есть еще сушильный шкаф. В нем наоборот сушим то что развешивать надо. Футболки, толстовки и тд
Потому что полотенца после шкафа очень жесткие. Чуть ли не царапают :))
Кто думает покупать или нет. Если есть дети любого возраста (чем больше семья) - тем намного удобнее сушка.
Любые 3 часа - это быстрее чем пол дня и ночь оно висит и сохнет
Полотенца только в машинке сушим.
Пожарник• 10 августа в 15:58
Сушу практично все на режимі Бавовна і обираю шкаф+. Довго, але мені нема куди поспішати.
Патриоточка• 10 августа в 16:06
Автор у меня бош, есть джинсы которые уменьшились, есть футболки которые уменьшились, полотенца со временем если есть лента хлопка стягивает, поэтому я сушу только постель и полотенца, а всю одежду на балкон за день сухая, еще сушу кухонные полотенца, все равно какие программы , но сушка хорошую вещь подпортит со временем , если у меня блуза за 80 дол я ее не брошу в сушку
Патриоточка• 10 августа в 16:08
Ответ дляБаба на горошині
У меня ночной тариф но порой меня бесит и я днем все делаю
Патриоточка• 10 августа в 16:10
Ответ дляПроня_Прокоповна
Все слышно это если ванная с звукоизоляцией или глуховат
Патриоточка• 10 августа в 16:12
Автор сушка если человеку пофиг то норм для хороших вещей что портит, я например вижу даже по улице кто после сушки))) я считаю есть вещи для сушки есть для балкона, у кого частный дом тем прекрасно, у мамы сушка весна, лето и осень стоит без дела, на улице пол часа все сухое
Проня_Прокоповна• 10 августа в 16:18
Ответ дляПатриоточка
Не глухі) Ванна далеко від спальні. Двері скрізь зачинені. В мене все вночі миється, переться й сушиться
Фуліганка• 10 августа в 16:42
Майже все сушу цією програмою, у вас вона там же знаходиться , ставлю просто на 40-50 хв і все.
Курточки сушу на спеціальній програмі Перо і все. Рідко коли іншими користуюсь програмами
Фуліганка• 10 августа в 16:43
Ответ дляПатриоточка
Я не чую, просто зачиняю двері. Двері в мене щитові. Можливо якщо у вас наборні, зі склом, то тоді чути
ВЫВсеВрете• 10 августа в 16:53
Ответ дляПатриоточка
Да, полотенца стягиваются в месте, где «отделка» есть.
Но я готова это пережить ради удобства и скорости :)
Они не вечные все равно. Надо менять периодически