Басноплетка• 10 августа в 15:50

Як краще здати квартиру?

Доброго дня. Хочу здати свою квартиру в Києві. Поділіться, будь-ласка,досвідом, як це краще зробити швидко?Через ріелтора, дати оголошення на олх,групи в фейсбук? Я за кордоном, приїду на тиждень в Київ, тож хотіла б впоратися швидко.
Поміркована думка• 10 августа в 15:51
При норм квартире и адекватной цене, сдадите спит за пару дней. Личный опыт.
Залізна пані• 10 августа в 15:52
Я сегодня сдала через олх с первого показа, всего было 6 показов, согласилось 5.
Само_достаточная• 10 августа в 15:52
Разместите на олх , четко напишите условия
18 мнеУЖЕ• 10 августа в 15:52
Я бабушатник в Днепре сдала за 1 день. На второй день, уже девушка въехала. Дала объявление на лох. Цена средняя по рынку.
Доктор Варвар• 10 августа в 15:53
Самим
автор Басноплетка • 10 августа в 15:54
Дякую за відповіді
В танке• 10 августа в 15:54
На олх сдадите за один день.
Объявления разместите за несколько дней До своего приезда.
Kittaa• 10 августа в 15:56
Якщо ви свою рідненьку , де потім плануєте жити, то подумайте ще добренько. Я після квартирантів закрила і більше туди нікого не пущу
автор Басноплетка • 10 августа в 15:57
Ответ дляKittaa
А що там трапилося? Теж переймаюся, щоб порядні люди були. Але ж як його вгадати
Колишня муза• 10 августа в 15:59
Ответ дляБасноплетка
Вам контролировать из-за границы сложно будет,ухайдокают квартиру
Kittaa• 10 августа в 16:01
Ответ дляБасноплетка
Був наче порядний хлопець, сусіди його нахвалювали, спокійний, домашній, не пиячить, не курить. Іде додому з усіма привітається побалакає. А він просто нєряха, він спав на моєму дивані без білизни, коли я приїхала він воняв бомжом і був засмальцований до такого стану, реально наче зі смітника. Відключення світла як раз були, мені хімчистка його за три заходи вимила. Про ванну туалет в стіни в туалеті я краще промовчу. Я думала що це вигадки коли тарілки миють тільки з однієї сторони.
Ондатрова шуба• 10 августа в 16:48
Я будинок здала за один день в Житомирі.
Дорого, але трохи дешевше ринкової, щоб мати можливість вибрати собі людей, які будуть там жити.
100%• 10 августа в 17:08
Ответ дляKittaa
Ну хто здає хлопцям … та ж родинам , без дітей .
10 років здаю свої 2 квартири і такого жаху не бачила . Але й одиноким не здаю , тільки парам які працюють