Кидаю курити• 10 августа в 16:50
Хто живе в селі і має власну справу, працює сам на себе
Щось виготовляє, чи просто торгує на базарі? Звісно,що я вам не конкурент. Розкажіть чим саме займаєтесь, що саме продаєте , чи є попит? Бо хочу працювати сама на себе, але не знаю з чого почати, щоб на початку небагато коштів вкласти. Так як роботи в селі немає, а виживати за щось треба. Тільки без тапок, будь ласка.
ТаЕщеОптимистка• 10 августа в 16:52
Теплицу ставьте. Коров заводите. Пасеку держите.
Прям не знаете чем в селе заработать.
Мій не такий• 10 августа в 16:52
Если б хотели, уже что то свое придумали. Чужой опыт вам ни к чему, если кукуха не работает изначально
Пукимончиг• 10 августа в 16:52
Ну, что вы в селе можете, только хозяйство завести: коров, курей, свиней,огород, везти все это в принципе город
ТаЕщеОптимистка• 10 августа в 16:52
Ответ дляМій не такий
Мне аж смешно автора читать.
У меня родня в селе живёт- ни у кого таких вопросов как у автора даже не возникает)
Оскорбляю всячески• 10 августа в 16:53
Село селу рознь.
30 км до Киева - это одно. Чем хочешь занимайся, куры, молочка, фрукты, овощи.
30 км до ближайшего смт в Винницкой или Житомирской - другое. У всех в е свое, денег мало. Несколько кланов давно заняли свободные ниши во всех сферах.
Я така бойова• 10 августа в 16:53
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мне аж смешно автора читать.
Может они там с детства, а если переехал в село, то конечно непонятно.
Оскорбляю всячески• 10 августа в 16:54
Ответ дляЯ така бойова
Торгую самогоном, прибыльно, 80 грн литра
А если накроют? Или участковый в доле?
ТаЕщеОптимистка• 10 августа в 16:54
Ответ дляЯ така бойова
Что значит непонятно? Вокруг людей нет?
Кнопкотиць• 10 августа в 16:54
лучше какие-то саженцы модные выращивать и продавать за норм деньги
Я така бойова• 10 августа в 16:54
Ответ дляОскорбляю всячески
А если накроют? Или участковый в доле?
Само собой
Я така бойова• 10 августа в 16:55
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Что значит непонятно? Вокруг людей нет?
Ну есть и что, кто будет учить выращивать свиней, или клубнику?
ТаЕщеОптимистка• 10 августа в 16:55
Ответ дляЯ така бойова
На советчице научат?
Кидаю курити
• 10 августа в 16:58
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мне аж смешно автора читать.
У них деньги с неба падають?
Кидаю курити
• 10 августа в 16:59
Ответ дляМій не такий
Ето ви за свою кукуху говорите?
ТаЕщеОптимистка• 10 августа в 16:59
Ответ дляКидаю курити
У них деньги с неба падають?
У вас с головой проблемы?
ЧорноброваЯ• 10 августа в 17:00
Ответ дляЯ така бойова
Навчиться не важко, але ж воно не вигідно. Кум займався свиньми, закинув вже давним-давно, про клубнику я взагалі мовчу.
Кидаю курити
• 10 августа в 17:00
Ответ дляТаЕщеОптимистка
У вас с головой проблемы?
Ето у тебя проблеми
Я така бойова• 10 августа в 17:07
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну вот видите, а у кого-то пай, у кого-то три коровы, никто автора не научит,если не умеет.
halla-d95e• 10 августа в 17:08
Знайома вирощує квіти і продає онлайн. Але в неї колекція зібрана роками. Теж потребує затрат.В неї сортові іриси-піони-гладіолуси-хости-жоржини. Ну і по дрібницях.
Інша знайома просто на базарі сидить і продає всяку городину. Ну ця кожен день на постійній основі. Труд нелегкий.
Ще одна випікає на замовлення тортики. Ну це періодично. Від замовлень залежить
Кидаю курити
• 10 августа в 17:10
Ответ дляhalla-d95e
Зараз онлайн не дуже поторгуєш. Коли тобі, по новому законі, приходять гроші на картку, ти повинен заплатити податок.
мадам Везувий• 10 августа в 17:10
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мне аж смешно автора читать.
А мне смешно вас читать. Родня может живёт всю жизнь, а автору возможно недавно пришлось туда переехать. Мне тоже предстоит ,так как купить жилье в городе я не потяну, а на аренде жить на старости лет перспектива такая себе.
Кубик Рубика• 10 августа в 17:10
В чоловіка СТО вже 20 років. Село 20 км від Львова
Діти вчаться в УКУ, відпочинок зимою Закопане, літом Хорватія, Іспанія, Греція
Купили ділянку, другий будинок будувати
Куми , друзі теж всі нормально заробляють в різньому бізнесі
Я печу на замовлення коли хочу, хліб на заквасці, пляцки ( кілограм 700 - 1000
гривень)
Купили ділянку, другий будинок будувати
гривень)
Ні за холодну воду• 10 августа в 17:11
Ответ дляЯ така бойова
то ви дуже продешевили - в нас на хуторі 0,25 коштує 40 грн. І два двори женуть і торгують і попит є) Якщо відразу налом то 4, якщо на список - то 50 грн.
І нашо ті теплиці і пасіка ))
ТаЕщеОптимистка• 10 августа в 17:11
Ответ длямадам Везувий
Еще раз: у автора глаз нет? Она не видит, чем люди в селе зарабатывают?
Потребую апгрейду• 10 августа в 17:14
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви цікава. Автор шо ходить з хати в хату і заглядає що вони там роблять? Людина напевно шукає якусь ідею.
Я така бойова• 10 августа в 17:14
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну вон выше невоспитанная дама рассказала, что у ее мужа СТО , какая в этом сообщении польза автору?
Я така бойова• 10 августа в 17:15
Ответ дляНі за холодну воду
І нашо ті теплиці і пасіка ))
Та у нас на хуторе алкаши я, и кум, спроса нет.
ТаЕщеОптимистка• 10 августа в 17:15
Ответ дляПотребую апгрейду
В селе идея одна - земля. Этого кто-то не понимает?
Забрала і не сказала• 10 августа в 17:16
4 коровки. Від 4 ранку до 12 ночі робочий день. Накосити, подвоїти, вигнати на поле, прибрати гній, знайти.солому для підстілкипополоти на городі, поновити сіно на зиму. Прибрати, приготовити. Накосити га обід коровам, подвоїти, напоїти, нагодувати. Перекусити щось . Закрутки, варення... Город. Стірканка. Знов мити, прибирати.накосити на вечір. О 18 гайда з коровками годинок на діі- аби напасти їх добре . Прогнати, подвоїти. Якусь вечерю приготувати для сімї. Доварити варення. Помитися якось.Або просто протерти пятки І навести будильник на 4 ранку. Може щось погризти -,і заснути з тим в роті.
І це, коли нема ще свиней))
І чоловіка, який хоче сексу багато.
А ще подвіря, яке теж потребує догляду
І це, коли нема ще свиней))
І чоловіка, який хоче сексу багато.
А ще подвіря, яке теж потребує догляду