Альфред Шнитке• 11 августа в 11:57

Звільнення, дівчата підкажіть

Зараз на лікарняному. Хочу звільнитись, але не хочу відпрацьовувати 2 неділі. Маю купу невикористаних відпусток, чи можу я написати заяву на відпустку з подальшим звільненням?
Чи відпустка не рахується і все таки треба відпрацьовувати?
Покорительная• 11 августа в 11:58
Можете выйти с больничного и уволиться по ст.36 п.1 за згодою сторін
Пошаманю• 11 августа в 12:00
Можете написать заявление на отпуск, а потом на увольнение, последний рабочий день будет днем выхода из отпуска
Сижуревувшоке• 11 августа в 12:01
Можете написать
автор Альфред Шнитке • 11 августа в 13:02
Ответ дляПокорительная
Дякую, я й хотіла писати за згодою сторін щоб відразу стати на облік в ЦЗ. Але бюсь моя керівниця схоче щоб я відробляла. А я вже морально не втримую того трешу, що є на роботі.
автор Альфред Шнитке • 11 августа в 13:03
Ответ дляПошаманю
Дякую. Спробую так зробити. Але боюсь що керівниця не погодиться підписати відпустку та звільнення.
Ответ дляСижуревувшоке
Можете написать
Дякую
Пошаманю• 11 августа в 13:08
Ответ дляАльфред Шнитке
А вы не одновременно. Сначала на отпуск, после оформления отпуска - на увольнение. Не подписать заявление на увольнение не имеют права. Точнее, вы можете его зарегистрировать в кадрах и по истечении 14 дней не выходить на работу. Но это может испортить вам карму, если потом нужны будут рекомендации.
автор Альфред Шнитке • 11 августа в 13:09
Ответ дляПошаманю
Дякую. Не планую шукати роботу мінімум три місяці. Просто морально виснажена. Роботу, яку колись любила, зараз ненавиджу.
Пошаманю• 11 августа в 13:11
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну все взвесьте, а то три месяца быстро пройдут, чтоб потом проблем не было, особенно если после вас открытый участок останется.
Найщасливіша• 11 августа в 14:01
Ответ дляАльфред Шнитке
За згодою сторін начальство може і не підписати. Ще як варіант - за власним бажанням, але з указанням причини: догляд за дитиною до 14 років, переїзд в інше місто (доводити не треба)