Звожу з розуму• 11 августа в 12:11

Вчителі вимагають підвищення зарплати! SOS

Прошу звернути увагу на цей пост. Вчителі в Україні роками не отримують підвищення заробітної плати. Ми вже найбідніші в країні, і на нас ніхто не звертає уваги. Збільшилася кількість робочих годин та навантаження з навчання. Потрібно проіндексувати зарплати на 40-50%, щоб вчителі не померли з голоду і могли зводити кінці з кінцями! Таке знущання над такою поважною професією, це вже якесь збочення з боку влади та можновладців! Дякую!
Не боюся осуду• 11 августа в 18:45
Ответ дляВсім шампаньського
А я за платные школы все и сады.Чтлб заплатили реальную стоимость, столько, сколько стоит хороводить детей с 8 до 7.Включая отопление, свет, персонал.Или сами, дома.
А я за возврат налогов!
Верните мои налоги и я их направлю в частную школу. А то грести руками все гаразды. За с 8 до 7- это вы про частные уроки?)
Какой гребаный стыд. Хоть молчали б уже.
Байрактарна• 11 августа в 18:46
Ответ дляДодекаэдр
У вас шо, нет старого компа для мамы?
А должен быть?
Не боюся осуду• 11 августа в 18:47
Ответ дляВсім шампаньського
Да прям.Из всех, что у нас, вакцинировались те, кто в это верил.Остальные просто купили.За 500 грн.
Вам сверху спустили указание, вы и побежали чмырить всех.
Недавние запросы- а где папа. Где ваши головы? Вы рабы системы без своего мнения.
Не боюся осуду• 11 августа в 18:48
Ответ дляВсім шампаньського
Мне все равно.Свои мозги надо иметь, ко
лоть гавнище в себя.Врачи тоже вакцинировались.К ним есть вопросы?К власти, которая с каждого утюга орала: вакцинируйтесь, теперь 2 раз.Сертификаты..Сертификаты в дии.Критическое мышление надо иметь.Но основной массе ничего не помодет.Для меня они ’ зрители канала стб:’Которые всерьез смотрят всякие битвы экстрассенсов итп.Им что вакцина, что без вакцины.Там тупь.А еще они размножаются и очень любят рассказывать, как учить их гениальных детей.Детей, которые зачаты под алкоголем, с соответствующими генами и воспитанием...Ага, чего ж они в алгебре ни буб бум...вакцина виновата...
Удалено администрацией...
Бутерброд и я• 11 августа в 18:49
Ответ дляSvitlo_
Цікаво, як збільшилась кількість робочих годин? Вона все життя була 18 год. ставка
Плюс тривоги( і після відбою вчителі підключатися не дуже поспішають, хоча й не сидять в укритті), плюс відключення світла( ніхто з вчителів не виходить на урок на мобільному інтернеті). Тих годин за минулий рік було може половину, ніж мало б бути(
Бутерброд и я• 11 августа в 18:51
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Кому ви пишете? Тут же на вчителів плюються. Я б подивилася на цих писак, якби вони дітей самостійно вчили)))
Навчання до війни було, а зараз одна назва, нажаль
Не боюся осуду• 11 августа в 18:53
Ответ дляБутерброд и я
В некоторых осталось. Только туда поступить тяжко и учиться очень тяжко
Повітруля• 11 августа в 18:54
Ответ дляБайрактарна
А где такие остались? У нас 10-11 только в лицее и там профили
Хз, пару років тому ще були. Що там зараз не цікавилася, але напрямок на те, щоб Іван з задрипанську таки йшов на слюсаря, а не в інженерію, навряд чи змінився.
Не боюся осуду• 11 августа в 18:58
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А мы что делаем?) не то, что учим, а ещё и платим за это. Потому что от учителей в школе толку 0. Пришла. Отсидела. Повысила самооценку. Уехала домой.
Додекаэдр• 11 августа в 19:02
Ответ дляБайрактарна
А должен быть?
Удалено администрацией...
Пилосмок працює• 11 августа в 19:25
Ответ дляВсім шампаньського
От коли нарешті дійде вчителям, що дітей у школі не хороводити треба, а вчити, тоді і можна обговорювати підняття оплати. Наразі немає за що більше платити.
Про комунальні взагалі смішно читати, ніби вчителі ще й по черзі педалі крутять, щоб електрика була. Взагалі вже знахабніли, ще й за те грошей дай, до чого взагалі ніяким боком вони.
Пилосмок працює• 11 августа в 19:27
Ответ дляЛупаю цю скелю
Підтримую. Ті, хто працює вчорну, нехай платять, ті, хто платить податки - безкоштовно як і зараз.
А як з репетиторами бути, які вчорну тільки і працюють? Вони ж вчителі в ледачу білу.
Тень льва• 11 августа в 19:40
Ответ дляЗвожу з розуму
14700
моя мама вихователь в садку, стаж 33 роки, знаєте скільки в неї? 8000 грн, а пенсія 4000. Вихователів взагалі за людей не вважають, хоча у них дуже складна робота.
Лупаю цю скелю• 11 августа в 19:45
Ответ дляПилосмок працює
За них хай голова болить у податкової)))
Лупаю цю скелю• 11 августа в 19:51
Ответ дляПилосмок працює
Ще у мене виникла геніальна ідея - рахувати відсоток дітей в школі, які беруть репетитора з певного предмету. Порахувати статистичну похибку, чи корелюють показники. І надавати батькам податкову компенсацію, яку можна витрачати на репетитора.
Пишу, не читаю• 11 августа в 20:00
Ответ дляМейк-ап форева
А пенсіонеру вижити на 4000 грн можливо? Тільки вчителі можуть підробляти репетиторством, а пенсіонер 70+ не може працювати вже
У пенсіонера на руках 1/2 дитини?
У пенсіонерів найчастіше вже є якесь житло і хоч якісь пільги на комунальні.
Молоді потрібно житло купити чи винайняти і дітей годувати і до тієї пенсії ще якось дожити.
Я не применшую бідність наших пенсіонерів,їм дуже важко. Але ось таким вчителям/ вихователям/ медсестрам теж якось треба жити і вони теж хочуть дітей.
Вже відчуваю, що зараз проллється,що потрібно йти зі школи і не народжувати. Але хтось же має працювати і в таких місцях.
ingaryta• 11 августа в 20:04
Ответ дляТень льва
на россии 150 дол зп
Пишу, не читаю• 11 августа в 20:11
Ответ дляО_Юми
Дуже шкода, що в країні так оцінюють працю вчителів, лікарів. Це ж база, буквально всюди ці професії дуже цінуються і добре оплачуються. А в Україні вони мають виживати.
Єдине, що я дійсно не розумію як вчителі могли повестись на цю передвиборну фігню з зп в 4к уо. Це ж люди з вищою освітою, мають якось думати і аналізувати. Але ні, повірили і пішли проголосували(
Ви знаєте, в мене зі знайомими тільки одна манікюрниця і водій ’повелися’. Більше жодного знайомого не голосували за... І я, вчитель,у тому числі. По правді в нашій родині і за сивочолого ніхто не голосував. Але я не розумію,чому всі валять на вчителів, що це вони проголосували. Ви подивіться, скільки в Україні вчителів і який відсоток виборців віддали свої голоси. Якби навіть 100% учителів проголосували ’за’, то це не суттєво.
Байрактарна• 11 августа в 20:12
Ответ дляБутерброд и я
А вы пробовали выйти на мобильном? У меня не тянет ни водафон, ни киевстар . Частный сектор , за оптоволокно я отдала 4500 +2000 за павербанк. Я могу это оплатить и оплатила , потому что мой основной доход -репетиторство. Как и ноутбук и граф планшет
Байрактарна• 11 августа в 20:13
Ответ дляПилосмок працює
Все больше оформляют фоп 3 группы. Там налогов всего 6%
Фокус-Покус• 11 августа в 20:16
Вчителі як завжди, прийшли вимагати дій від батьків. Це вже як генетичний код українського вчителя - чуть що, зразу до батьків ’зробіть’
Фокус-Покус• 11 августа в 20:22
Ответ дляНевидимка
Тому що завжди легше обвинуватити вчителя,а не прийняти те,що дитина лінива або не дуже здібна.
Ну в мене, наприклад, дитина здібна. Її регулярно відбирають на олімпіади і конкурси, типу, Яцика. При цьому від учителя чи школи - нуль. Типу її відібрали на конкурс Яцика, а далі крутись, люба, сама. Один рік найняла репетитора для підготовки - зайняла призове місце. Наступного року знов те саме. Репетитора не наймала - призового місяця нема. Так вчителька образилась і почала їй ставити дев´ятки за мову і літературу.
Аня+Федя=Данил• 11 августа в 20:31
Скажу так,мало получают молодые.
Вот тут несправедливо.
Я сама в Украине работала в школе.
Сейчас у кого стаж +10 лет,больше 25000
За 22 часа в неделю
Аня+Федя=Данил• 11 августа в 20:32
Может в маленьких городах меньше?
Кубик Рубика• 11 августа в 20:34
Ответ дляДівчина Гілмор
Це шо мало?
А зо багато? 14700- 18)% пдфо-5% військовий збір =10741- 3000 коммуналка инет телефоны-500 проезд=7240 на все
Это если квартира своя
Как на жти деньги жить хотябы одному не говоря уже о содержании ребенка ипомощи родителям?
Мerida• 11 августа в 20:38
Ответ дляБайрактарна
И что в этом зно должно быть? И сколько предметов нужно сдать для существенного повышения .?
Такое же количество, как и дети. Свой профильный и обязательные
Дівчина Гілмор• 11 августа в 20:50
Ответ дляКубик Рубика
Это если квартира своя
То був сарказм
Метелики на душі• 11 августа в 21:02
Ответ дляЗвожу з розуму
14700
Дивлячись з чим порівнювати. Я, завідувачка бібліотеки, стаж роботи більше 30 років, вища освіта, матеріальна відповідальність більше ніж на мільйон, маю 8,5-9 тисяч грн. Працюю по 8 годин 5 днів на тиждень, ще й субота завжди робоча, другий вихідний серед тижня. А під час війни взагалі піпець, штату половина від необхідного, надбавки познімали, на інтернеті і прибиральниці економлять, самі прибираємо безкоштовно. То вчителям ще гріх жалітись.
Всім шампаньського• 11 августа в 21:05
Ответ дляНе боюся осуду
А я за возврат налогов!
Я писала не про частные уроки, а обычные сады и младшая школа с гпд работают с 8.30 утра до 19.00.Передержка для детей.
А если кто-то ведет столько частных уроков- это героизм.И врядли человек работает в школе, если с 8 утра уже на репетиторстве.
Метелики на душі• 11 августа в 21:06
Ответ дляБабка-байкерша
я никого не хочу обидеть, но ощутимая разница, если закрыть библиотеки, и если закрыть школы. отсутствие первых вообще никто не заметит...
Читати непотрібно людям? Майже цілий день черга стоїть. Особливо люди у віці 60-85, їм куди подітись без бібліотек? Де ще з ними поспілкуються, розрадять, підберуть книги, захід для них проведуть? Що ще є в нас безкоштовне?
Та й для дітей, молоді - розвиток не потрібен? Батьки ціле літо ведуть дітей зі списками на літо, хай не читають? Бо купити книги по 400-500 гривень мало хто зможе.