Звожу з розуму• 11 августа в 12:11

Вчителі вимагають підвищення зарплати! SOS

Прошу звернути увагу на цей пост. Вчителі в Україні роками не отримують підвищення заробітної плати. Ми вже найбідніші в країні, і на нас ніхто не звертає уваги. Збільшилася кількість робочих годин та навантаження з навчання. Потрібно проіндексувати зарплати на 40-50%, щоб вчителі не померли з голоду і могли зводити кінці з кінцями! Таке знущання над такою поважною професією, це вже якесь збочення з боку влади та можновладців! Дякую!
Метелики на душі• 11 августа в 21:08
Ответ дляБабка-байкерша
ну а сколько процентов населения сейчас реально пользуется библиотеками? дети и некоторые научные сотрудники, очень редко студенты. цифровизация по сути убила библиотеки, почти устранила нужду в них
Пенсионеры. А их треть населения в стране.
-Ань-• 11 августа в 21:10
Ответ дляПовітруля
Ви дивна. Школа несе відповідальність за дитину під час навчального процесу, якщо що - ви ж перша побіжите ’карати винних’. Ну то і пишіть розписки. Думаю вчителі б теж раді ша все це не відповідати - всі вільні люди, хочуть ідуть в укриття, хочуть не йдуть, хочуть забирають, хочуть ні. Головне щоб якщо що, то не бігали до тієї школи з претензіями, як в зад ужалені.
Який навчальний процес під час повітряної тривоги???
Наведіть хоч 1 конкретний випадок, де покарали винних вчителів або директора.

Мама і батько не повинні писати розписки, коли забирають свою дитину!
Тим паче в закладах освіти нема бомбосховищ, а тільки найпростіше укриття (гугліть різницю).

От якщо батьки хочуть, щоб під час повітряної тривоги дитина сама уходила зі школи (і йшла в місце, яке батьки вважають безпечнішим, ніж шкільний підвал) тоді батьки пишуть розписку або повідомлення:
’Під час повітряних тривог мій син буде уходити зі школи.Повідомте всіх відповідальнихосіб і проконтролюйте, щоб моєму сину не чинили перешкод, коли він буде покидати школу.’

Капець як люди подуріли, уже розписки пишуть на власних дітей.
Нас колись на уроках української мови вчили писати розписки:
’Прошу видати мені в костюмерній костюм для виступу. Зобов´язуюсь повернути до такого-то числа.’

А ще розумію прохання вчителів написати розписку, якщо ви частково недієздатна. Або якщо ви позбавлена батьківських прав.
Може ви віддали свою дитину школі під вічну опіку?
Ви впевнені, що ви все ще є законним представником своєї дитини?
Може там уже директор школи є законним представником вашої дитини, а ви навіть не помітили, розписки пишете щоб кудись піти з маленькою особою, яку ви колись народили (просто біологічна самка, без прав на дитину).

Наші права можливо обмежити виключно законом (не підзаконним документом). Ви бачили закон, в якому написано не віддавати дитину матері/батьку?!

Потім не дивуйтесь, що вам взагалі перестануть видавати дитину. Адже ви неадекватна - розписки пишете, щоб забрати дитину зі школи.
Уже готують законодавчу базу, що директор закладу освіти може виконувати функції законного представника дитини (здобувача освіти).
Це уже є!

Щоб дітьми займались професіонали - народила і вільна, пішла геть.
Не боюся осуду• 11 августа в 21:11
Ответ дляВсім шампаньського
Я писала не про частные уроки, а обычные сады и младшая школа с гпд работают с 8.30 утра до 19.00.Передержка для детей.
А если кто-то ведет столько частных уроков- это героизм.И врядли человек работает в школе, если с 8 утра уже на репетиторстве.
У нас в саду были доп занятия. Мы платили немало. Очень были довольны за такой подход. Воспитатели обижены не были.
В школах тоже платная программа была. Ещё в 2013 стоило это 1500 в месяц. Доп занятия официально. Тоже учителя не были обижены.
В лицее оплата была обязательно репетиторам. Сейчас 1000 за АК.час.
Учителя сами выгребают нормально.
Так что не надо про частное рассказывать. Я знаю цену и ценник нашего образования. Не попадешь, не поедешь. И так было всегда.
А если учитель так себе, то и цена ему ставка.
Зачем мне ещё голосовать и поддерживать систему, если она сама системно себя всё время поддерживать может. А выступать против платных уроков- да вообще учить не будут. Сейчас уходит поколение толковых, дипломы за сало и куда родители впихнут.
И это горькая правда.
Метелики на душі• 11 августа в 21:11
Ответ дляБабка-байкерша
я понимаю, и что, туда кто-то ходит сейчас? вот мне для научной работы нужна книга, я в будний день не могу пойти, т.к. на работе, а в выходной она закрыта. а таких как я единицы, большинству они вообще не нужны, потому что почти все можно найти в интернете. а что не нашел - найдешь аналог, дабы с работы не отпрашиваться...
Массовые библиотеки открыты в выходные. Централизованная библиотечная система, специально выходные в библиотеках системы выходные в разные дни, чтоб у всех доступ был. В моей библиотеке суббота рабочая, в соседней детской воскресенье. До войны был вообще один выходной вторник, а и суббота, и воскресенье рабочие.
Всім шампаньського• 11 августа в 21:12
Ответ дляНе боюся осуду
Вам сверху спустили указание, вы и побежали чмырить всех.
Недавние запросы- а где папа. Где ваши головы? Вы рабы системы без своего мнения.
Вы там заеусывайте.
Еще раз, лично в моей школе практически все купили сертификат.Я всегда была против вакцины от ковида и абсолютно спокойно об этом говорила.Ваше ’ вы побежали’...кто вы?Вв всех спросили, ваша выборка точна?
Насчет рабов.Да, система тупая.Так и ваши ж дети внутри нее.Вы их отвели к рабам?С которыми они проводят больше времени, чем с вами?Не все учителя пошли в систему потому что призвание или есть нечего.Разные причины.Июнь, июль и август, например.Со своими детьми.Не с няней дети, не сдали их абы куда.А поездили и туда, и туда.Зимой три недели:)Можно было б вообще не работать, но скучно.Если лично ты не зависишь от тех денег и зарплат, то и отношение твое другое.Тебе нас...ть на систему.
Повітруля• 11 августа в 21:15
Ответ для-Ань-

Це уже є!

Борітеся - поборете)))
Всім шампаньського• 11 августа в 21:15
Ответ дляНе боюся осуду
Удалено администрацией...
Что у вас внутри, если вы такую гадость пишете незнакомому человеку.
Но представим, что ничего не могу дать.И еще тысячи ничего не могут дать.Но 1.09 вы выпрете радостно надоевших впм собмтвенных детей в школу.Вы реально ждете, что там ’ сердце отдают детям:?
Метелики на душі• 11 августа в 21:15
Ответ дляБабка-байкерша
так это не библиотека, это какой-то дом культуры просто. от прямого назначения библиотеки по сути там только книжки для детей
Бібліотеки вже давно стали информаційно-культурними хабами, а не просто книгосховищем, бібліотека - це культурний центр громади. Ще років 15 тому, коли програма Бібліоміст почала працювати, повідкривали інтернет-центри при бібліотеках, а заходи завжди проводили.
Метелики на душі• 11 августа в 21:16
Ответ дляБабка-байкерша
вот только не ходит никто по факту, Вы часто видите взрослых в библиотеке?)
Дуже багато людей приходить, чи Ви думаєте, що всі можуть купувати дорогущі книжки?
Бабка-байкерша• 11 августа в 21:16
Ответ дляМетелики на душі
так эти книжки можно бесплатно почитать в интернете
Всім шампаньського• 11 августа в 21:17
Ответ дляБутерброд и я
Плюс тривоги( і після відбою вчителі підключатися не дуже поспішають, хоча й не сидять в укритті), плюс відключення світла( ніхто з вчителів не виходить на урок на мобільному інтернеті). Тих годин за минулий рік було може половину, ніж мало б бути(
Солдат спит- служба идет.
Никто в своем уме не будет рвать себе жилы, если от этого вообще ничего не меняется.А дети приходят, уходят.У них мама есть, пусть за них и подумает.
Метелики на душі• 11 августа в 21:18
Ответ дляБабка-байкерша
Електронні книжки теж коштують грошей. Особливо новинки. І на піратських сайтах їх нема.
От зараз читаю Олексія Коваленка ’Рослини-прибульці’, перед цим читала Павлюка ’Я бачу, вас цікавить пітьма’. Знайдете ці книги в інтернеті? Звісно ні. А в бібліотеці є.
Всім шампаньського• 11 августа в 21:19
Ответ дляПилосмок працює
От коли нарешті дійде вчителям, що дітей у школі не хороводити треба, а вчити, тоді і можна обговорювати підняття оплати. Наразі немає за що більше платити.
Про комунальні взагалі смішно читати, ніби вчителі ще й по черзі педалі крутять, щоб електрика була. Взагалі вже знахабніли, ще й за те грошей дай, до чого взагалі ніяким боком вони.
Это не так работает.
Это мне смешно про налоги читать.
Вы б посчитали, во сколько государству обходится обучение 1 ребенка с ваших минималок и фопов.
Платят мало- никто не будет выкладываться.Смиритесь.
Svitlo_• 11 августа в 21:20
Ответ дляМетелики на душі
Плюсуюсь. Мій батько і в 80 років був постійним відвідувачем бібліотеки
Всім шампаньського• 11 августа в 21:21
Ответ дляТень льва
моя мама вихователь в садку, стаж 33 роки, знаєте скільки в неї? 8000 грн, а пенсія 4000. Вихователів взагалі за людей не вважають, хоча у них дуже складна робота.
Отож.Человек с 7 утра до 19.00 с маленькими детьми, часто еще парочка с инклюзией и за 8 тысяч.А люди ходят чтоб чудеса там вытворяла воспитатель.Не не не.Как платят-так и работаем.
Всім шампаньського• 11 августа в 21:23
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ще у мене виникла геніальна ідея - рахувати відсоток дітей в школі, які беруть репетитора з певного предмету. Порахувати статистичну похибку, чи корелюють показники. І надавати батькам податкову компенсацію, яку можна витрачати на репетитора.
Можно перевести на домашнее и не ходить в эти проклятые школы.Это ж учителя вам тех детец наподкидывали, подлецы какие.
Метелики на душі• 11 августа в 21:31
Поки держава не змінить тарифну сітку, яку рахують не від мінімалки, а від міфічного прожиткового мінімуму в три тисячі грн, так і будуть спеціалісти отримувати на рівні прибиральниць. Тому молодь не йде в ці професії, все більше приходить випадкових людей і ці сфери поступово занепадають. Дивно, що влада не розуміє, що без освіти і культури не буде ні держави, ні патріотизму, ні взагалі майбутнього.
Стетоскопуло• 11 августа в 21:32
Ответ дляЗвожу з розуму
Як у вбиральників
А убирать легче? И за 14700 уборщице нужно 12 часов в день убирать. И каникул оплачиваемых несколько раз в год у уборщиков нет. Вам ведь и за летние месяцы платят, и за каникулы среди учебного года в одну-две недели.
Метелики на душі• 11 августа в 21:33
Ответ длячаревна
Выше пишут пять, хтось с вас бреше
5 то мабуть ставка, я виклала таприфну сітку, по якій отримують всі бюджетники зараз. так дивіться, є оклади і 5, і 6 за повний робочий день. Але до 6140 на руки всім доплатять.
Бутерброд и я• 11 августа в 21:36
Ответ дляВсім шампаньського
Солдат спит- служба идет.
Так учителя тоже пускай за свои финансы думают. А то уже великомученников из них сделали
Банан-барабан• 11 августа в 21:36
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я Вас підтримаю. А яка зарплатня у вас?
Бо в бібліотеці 6000 грн чистими. Може, спочатку їм підняти, як ви на це дивитеся? Вони повний день працюють
А вчителі значить не повний? До уроків ви за них готуєтесь, зошити перевіряєте, заходи відкриті проводите?
Метелики на душі• 11 августа в 21:41
Ответ дляБабка-байкерша
так я ж не против, это и правда классно. меня не радует другое, что сами библиотеки никому не интересны, что люди вынуждены придумывать танцы с бубнами, чтобы хоть как-то завлечь туда аудиторию( и это ужасно, что сотрудники библиотек должны исполнять цирк в семи ролях за минималку((
Не придумывайте. Ходят люди. И читают. И молодые в том числе. Зачем идти в книжный магазин и оставлять там круглую сумму, если можно взять бесплатно? То что очень много людей покупают книги и книгоиздание сейчас на подъеме Вы же не будете отрицать?И цены на книги наверное знаете.
А на мероприятия читатели, бабушки и дедушки бегут аж бегом, специально прически делают, наряжаются. Театр, кино для них недоступно, а культурно провести время в библиотеке можно бесплатно. Они б и через день ходили, только мне накладно их угощать и чаем поить за свой счет чаще , чем пару раз в месяц. Не выделяют денег ни на что вообще.
Банан-барабан• 11 августа в 21:44
Ответ для-Ань-

Це уже є!

Удалено администрацией...
Банан-барабан• 11 августа в 21:47
Ответ дляСтетоскопуло
Ну то пусть вам математику тоже уборщица читает)))
Кундалина• 11 августа в 21:49
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Усі предмети сідаєте і викладаєте? Чи найняли репетитора з одного-двох предметів, які дитина не тягне? Бо це різне.
Усі, Харків, п´ять років онлайн. А ціни на репетиторів жах. Моя знайома вчитель початкових класів у відпустку в Бельгію їздила.
Стетоскопуло• 11 августа в 21:50
Ответ дляБанан-барабан
У каждого своя профессия. Я по образованию, кстати, тоже учитель.
Но не считаю, что труд уборщицы легче, если на 14700 грн. Уборщице на эти деньги придется просто упахаться, и никаких каникул.
Запароленое одеяло• 11 августа в 21:51
Ответ дляБанан-барабан
Вони самі рахують свою роботу годинами, до чого тут я? Послухайте, я не маю відношення ні до вчителів, ні до бібліотекарів, було б прекрасно, якби вчителі заробляли 40, 50 тис, це була б достойна плата за їхню працю. Але наші мінімальні зарплати зараз найбільше потребують змін, бо 6000 це не нормальна і несправедлива оплата роботи, якою б вона не була.
ДеньгиНеСдаю• 11 августа в 21:56
Ответ дляКундалина
Моя подруга- вчитель працює за 35 тисяч у приватній школі і їздить на Ауді Q7, тільки ж не це означає, що вона у школі на неї заробила. Чоловік купив. Так що може і у вашому випадку так само.
Кундалина• 11 августа в 21:57
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ніт, у моєї чоловік не працює, завжди тільки чуєш, що коштів не вистачає, діти, утримує сім´ю репетиторством
Ласковая_львица• 11 августа в 22:01
Роботою вчителів я вкрай незадоволена.Дочка самостійно готується до всього.З усього педколективу,нормально викладають добре як 2-3 предмети.Іншим вчителям-аби день до вечора.