Може ще третю?• 11 августа 2025

Почалося. Ви несете медичні довідки в школу? І чи оплачуєте прибирання класу?

А ще внески в фонд школи. По 100грн щомісячно. Це про тому що школа державна і фінансуються з бюджету.
Ума Палата• 11 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А хто повинен прибирати клас, якщо в штаті школи лише одна технічка яка прибирає коридори.
Там за штатом далеко не одна технічка, і працевлаштовані свої люди, а ви далі вірте, що одна
Замороженная селедка• 11 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Той, хто отримує зарплату технічки. А ви далі вірте, що нема кому прибирати.
Ума Палата• 11 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Ну туалетный - нет
А А4 учителям, когда они делают кучу распечаток доп.заданий или ксероксов учебников - почему бы и нет?!
Это дешевле, чем ходить самому ксерить
У нас такого нема. Все вчитель може скинути в електронному варіанті. Хочеш друкуєш, не хочеш не друкуєш. 90% тих роздруківок йде на макулатуру потім
сладкий_ноябрь• 11 августа 2025
Ответ дляПоросенка
ага, а по штатному расписанию 10 уборщиц
Ви бачили документ зі штатом?
Чаклунка-ведунка• 11 августа 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Питання не в тому гроші це чи ні. Питання в тому, що вони йдуть комусь в кишеню. В нас ліцей і він гарно фінансується. Про розподіл видатків думаю, що чули всі
Почему в школы не нагрянет обэп? Поборы незаконны, идут вне кассы, но все как мыши трясутся и боятся заявить
ЧукИГеки• 11 августа 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Наскільки я пам´ятаю є закон щодо цих довідок і надавати їх не обов´язково
Ця довідка потрібна для допуску на фізкультуру
Кидаю курити• 11 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Скажу больше. У нас онлайн с начала войны.
При смене кл.рук.. появился фонд школы 3000 в год, уборка класса , интернет в класс, хознужды учителя 100 гр в мес. Поздравления с праздниками по 600 к каждому празднику.

Учить при этом никто не обещает.

Справки не носим
А зачем Вы сдаете?
Мы когда учились онлайн, то ничего не сдавали. Только не подарки учителям, символически по 100 грн на день учителя.
сладкий_ноябрь• 11 августа 2025
Ответ дляУма Палата
Ну в мене однокласниця директор школи. На початку війни в її школі техніка має пів ставки лише. Там працює одна людина на цілу ставку: на півставки технічкою і півставки завхоз.
Тобто фінансується лише півставки. Школа на 450 учнів. Київська область.
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Львів. Вже 10років беру довідки для школи і жодного разу про вакцинацію нічого не писали.
чи це приватний лікар ?
Ума Палата• 11 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви запропонуйте своїй однокласниці звільнитися. Директорів сраною мітлою з посади не виженеш.
ЧукИГеки• 11 августа 2025
Ответ дляПоросенка
значит ваш врач - уникальный.
А какая у вас область ?
В довідці моєї дитини теж нічого про вакцинацію.
Київ.
Тільки зір, слух, проба руф´є, аналізи і група на фізкультуру
Замороженная селедка• 11 августа 2025
Ответ дляПоросенка
чи це приватний лікар ?
Так
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ дляЧукИГеки
Київ.
чи це приватний? ціна висока за таку довідку?
сладкий_ноябрь• 11 августа 2025
Ответ дляУма Палата
А що вирішить детектор, якщо це відділ освіти дає такі вказівки?
Вона он топила школу цей рік самостійно, тому що людина, яка повинна слалкувати за опаленням в школі теж має лише півставки. Нікого не знайшла.
ЧукИГеки• 11 августа 2025
Ответ дляПоросенка
Це гос поліклініка, звичайний педіатр
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ дляЧукИГеки
Це гос поліклініка, звичайний педіатр
удивительно. У нас заведующая, и соответственно, все врачи прям ярые запрививочники и ничего просто так не дадут. Это вам прям сильно повезло
сладкий_ноябрь• 11 августа 2025
Ответ дляУма Палата
Ви ж в курсі, що повністю ображали фінансування факультативів з усіх предметів? Вона, знайшла двох спонсорів, які повністю оплачують додаткові заняття з анг і математики.
Я вже мовчу про пандус який зробили за рахунок держави. Теж перероблювали за рахунок спонсорів.
Накладні мюслі• 11 августа 2025
Довідку взяли, головне проба Руф´є, решту пройдемо протягом року, то не на 1 вересня. Клас прибирає вчитель, гроші на школу не здаємо. Минулого року, правда, скинулись по 100 грн. Дітям зробили зелений клас на вулиці, лави, столи, посадили сад. Це рішення батьків було. Школа невелика
Оно само купилось• 11 августа 2025
Я иду на опережение, уже отправила справку))) но у нас Харьков, сидим ровно на жопке онлайн
Любимка-анонимка• 11 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
А зачем Вы сдаете?
Научите не сдавать, так чтобы на ребенке не отражалось, чтобы списки в чат где дети и родители не выкладывали. У меня не получилось.
Кидаю курити• 11 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы в первую очередь должны ставить на место таких пришибленных, а не они Вас строить. У нас адекватный родком. Никогда не собирали деньги не пойми на что. Только на самое необходимое.
Но я знаю много таких историй, когда собирают на все что видят. Не молчите и не бойтесь. Они прекрасно понимают с кого можно срубить, а с кого нет.
Если бы моего ребенка загнобили за то, что на что-то там не сдали - они бы десятый угол искали. Но у нас такого нету. Все адекватные люди.
Но я когда читаю про этих неадекватных жлобих из роддома и про травлю детей - у меня искры из глаз.
Кидаю курити• 11 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
И что значит выкладывание в чат списков? Идете с этим списком в полицию и пишете заявление о буллинге. И о вымогательстве.
Дети в школу приходят учиться, а не для того, чтобы неадекватный родком булил детей. Не хватало ещё.
И что это у Вас за расценки такие в классе? По 600 грн с человека на каждый праздник учителю.... Жесть.
Я бы им такой праздник устроила, что запомнили бы они надолго.
Радуга-дуга• 11 августа 2025
Довідки несемо, гроші на фонд ліцею здаємо 2000 грн./рік, щомісячно на фонд ліцею та прибирання здаємо, на подарунки класному керівнику та вчителям теж. Це крапля в морі, в порівнянні з приватною, де вчилась дитина 1-4 класи. Але не здаємо на штори, меблі і т.п., мене це немцікавить, я навіть на батьківські збори не з’являюсь, мені це нецікаво, дитина гарно вчиться сама, ліцей рейтинговий.
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви бачили документ зі штатом?
да , представьте себе
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ дляЧукИГеки
Це гос поліклініка, звичайний педіатр
а какой район ? вот реально, вам реально повезло
dahashutka19• 11 августа 2025
Та справка делается 5 минут у семейного. Фонд 100 грн, это не много. Отчёт нам кидают потом
dahashutka19• 11 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вот честно, попробовали б меня ткнуть таким списком, уже б такой скандал был . В Фейсбуке есть группа ’ батьки sos’ . Напишите туда, вам скажут куда жаловаться и ставить на место. Все фонды добровольные
Екатерина27• 14 августа 2025
Ответ дляПоросенка
значит ваш врач - уникальный.
А какая у вас область ?
Киев. Взяла справку на прошлой неделе. Нет там ничего про прививки.
Екатерина27• 14 августа 2025
Ответ дляПоросенка
Вот наша справка из обычной гос поликлиники. Где здесь прививки?
Поросенка• 15 августа 2025
Ответ дляЕкатерина27
я говорила уже, повторюсь, вот именно эта форма уже не действует .
так як скасований (втратив чинність) наказ МОЗ №682 від 16.08.2010, яким ці довідки передбачались.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0794-10#Text
Подивіться, там зверху написано, що втратив чинність. Втрата чинності від 14.06.2024.