Може ще третю?• 11 августа 2025
Почалося. Ви несете медичні довідки в школу? І чи оплачуєте прибирання класу?
А ще внески в фонд школи. По 100грн щомісячно. Це про тому що школа державна і фінансуються з бюджету.
ротцвеники• 11 августа 2025
Да, все делали когда дети учились в школе
И потом смотрела отчеты что куда потрачено
Поросенка• 11 августа 2025
ой, со справками это пиздц.
у меня нет справки и даже не могу купить по интернету, потому что они не хотят скрыть статус вакцинации
Може ще третю?
• 11 августа 2025
Наскільки я пам´ятаю є закон щодо цих довідок і надавати їх не обов´язково
Замороженная селедка• 11 августа 2025
Ответ дляПоросенка
ой, со справками это пиздц.
В 0-86 не пишеться статус вакцинації
Може ще третю?
• 11 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
100 грн це на сьогодні гроші?
Питання не в тому гроші це чи ні. Питання в тому, що вони йдуть комусь в кишеню. В нас ліцей і він гарно фінансується. Про розподіл видатків думаю, що чули всі
Ума Палата• 11 августа 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Справка нужна
Любимка-анонимка• 11 августа 2025
Скажу больше. У нас онлайн с начала войны.
При смене кл.рук.. появился фонд школы 3000 в год, уборка класса , интернет в класс, хознужды учителя 100 гр в мес. Поздравления с праздниками по 600 к каждому празднику.
Учить при этом никто не обещает.
Справки не носим
Учить при этом никто не обещает.
Справки не носим
Маю декілька думок• 11 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
100 грн це на сьогодні гроші?
Так, не листок дерева
Кидаю курити• 11 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
100 грн це на сьогодні гроші?
Зачем сдавать если на школу выделяют деньги из гос бюджета?
Сдаю в фонд класса, фонд школы нет.
А шо сталося?• 11 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Сдаю в фонд класса, фонд школы нет.
З місцевого взагалі то, і все добровільно, хто не може, не хоче, не здає
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
В 0-86 не пишеться статус вакцинації
вы проснулись?
эту форму отменили в прошлом году
Ума Палата• 11 августа 2025
Ответ дляПоросенка
вы проснулись?
эту форму отменили в прошлом году
И ввели новую.
А шо сталося?• 11 августа 2025
Ответ дляМоже ще третю?
У нас надають повний звіт, я бачу і знаю куди йдуть гроші
Ушла и Пришла• 11 августа 2025
Довідки несемо,фонд збирає на воду,папір туалетний,чай,діти роблять,там є голова,правда ніхто не хоче,дай Бог їм здоровʼя то купувати.
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ дляLediBlac
Интересно , какой ’закон’ вы помните? Вроде весной приняли что без вакцинации( а это всё ’справки’) имеют право не принять в общеобразовательную.
этот закон відкликано.
Замороженная селедка• 11 августа 2025
Ответ дляПоросенка
вы проснулись?
эту форму отменили в прошлом году
Я довідки для школи дітям взяла ще в червні, там нічого про вакцинацію не написано.
Ушла и Пришла• 11 августа 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Ну то не несіть,знайдіть закон і вперед.Головне,що б навантаження на фіз вихов витримав
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ дляМоже ще третю?
вообще -то да, по закону родители не обязаны нести эти справки.
Но ведь весь мозг вые###т
Ума Палата• 11 августа 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Це, мабуть, початкова школа. Не уявляю собі збори на воду та папір для середньої та старшої школи. Це викинуті гроші
Сірничок• 11 августа 2025
Щороку одне і те саме... Не хочете - відкриваєте ротики і ним кажете: не хочу, не буду, маю право. Але ж так сцикотно, максимум - анонімний допис
Ушла и Пришла• 11 августа 2025
Ответ дляУма Палата
Ні,середня.
сладкий_ноябрь• 11 августа 2025
А хто повинен прибирати клас, якщо в штаті школи лише одна технічка яка прибирає коридори.
Ума Палата• 11 августа 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Ні,середня.
Я нічого не здаю. Вода із собою і все.
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
значит ваш врач - уникальный.
А какая у вас область ?
Поросенка• 11 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
ага, а по штатному расписанию 10 уборщиц
Замороженная селедка• 11 августа 2025
Ответ дляПоросенка
значит ваш врач - уникальный.
А какая у вас область ?
Львів. Вже 10років беру довідки для школи і жодного разу про вакцинацію нічого не писали.
ротцвеники• 11 августа 2025
Ответ дляУма Палата
Ну туалетный - нет
А А4 учителям, когда они делают кучу распечаток доп.заданий или ксероксов учебников - почему бы и нет?!
Это дешевле, чем ходить самому ксерить