Забагаловка• 11 августа в 18:26
Видалили зуб мудності
В минулу пʼятницю видалили зуб, зашив лікар, сказав полоскати хлоргексидином. Із суботи на неділю відчула біль у скроні з тієї сторони, пила нурофен. Сьогодні знов ходила до лікаря, так як голова болить, зняв шви, поставив турунтул, аб виписав. Виявляється згусток не сформувався або вимився, ну так я ж полоскала, хоча легенько. Випила нурофен, голова все рівно ниє. Це капец, просто понити. Як мама каже де ти таких лікарів знаходиш. (
Голодаю• 11 августа в 18:32
Зуб мудрости 4 сезон 2 серия
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3750494
Забагаловка
• 11 августа в 18:33
Ответ дляОдинРазНадетое
Полоскать нельзя
з
Так от, мені як в тому році видалася лікар строго на строго заборонив полоскати, цей раз мені як відбило, як сказав лікар полоскати після кожного прийому їжі(. Так і робила. Але перший раз мені не зашивали лунку, думала цим і відрізняється.
Забагаловка
• 11 августа в 18:35
Ответ дляРогнеда Карповна
Полоскать нельзя. Странно, что он вам не сказал об этом
Лікар сказав полоскати, 25 років досвіду 😭
Электричка• 11 августа в 18:36
Ответ дляЗабагаловка
25 рокив досвиду не означает,что он профи.
Забагаловка
• 11 августа в 18:36
Ответ дляKriskaA
В тому році видаляла я 1 зуб, і сину - 2 (в зародку, але почали зсувати зубний ряд) - лікар вимагав категорично пити антибіотики. Все пройшло чудово, на пару днів вже про все забули. Не полоскали.
Я в тому році також не полоскала нічим
сладкий_ноябрь• 11 августа в 18:43
Ответ дляKriskaA
Чому без антибіотиків ?
Аб не завжди потрібні після видалення
ВундерКИНГ• 11 августа в 18:44
В мене один зуб мудрості сину вирвали з проблемами( вставляли туди губку((( три неділі не спав майже і боліло і нило і тд
Інші три вирвав лікар дуууже дорого, без жодних ускладнегь. Сказав навіть до нього не приходити, якщо все ок. І все було ок.
сладкий_ноябрь• 11 августа в 18:45
Ответ дляKriskaA
Видаляла зуби мудрості, жодного разу нічого не пила,
Нічого навіть не боліло вже через 2 дні.
Забагаловка
• 11 августа в 18:57
Ответ длясладкий_ноябрь
Не всім так щастить.
ГЛЮкоза• 11 августа в 19:10
Поміряйте температуру, якщо хоч 37.1 - щелепно-лицева хірургія, стоматолог вже своє зробив.
В мене всі зуби мудрості давно видалені. Лунку зашивали, полоскалку призначали, тільки це був гівалекс, а не хлоргексидин, без антибіотиків. Заживали всі зуби ’як на собаці’, за 4-5 днів.
Забагаловка
• 11 августа в 19:16
Ответ дляГЛЮкоза
В мене по життю 37.2 температура, тому не знаю, що вона в мене покаже. Турбує голова. Що мені в щелепно-лицьовому можуть щось інше сказати чи зробити?
ГЛЮкоза• 11 августа в 19:20
Ответ дляЗабагаловка
Ну, як максимум, розріжуть і почистять. Може просто антибіотик випишуть. Як пощастить.
Малось на увазі - температура вища за звичну.
Забагаловка
• 11 августа в 19:21
Ответ дляГЛЮкоза
Була у лікаря, зняв шви, поставив турунтул з йодом, виписав антибіотик.
ОдинРазНадетое• 11 августа в 19:32
Ответ дляЗабагаловка
Ні ,25 років то погано
В нього старі знання і вони рідко їздять на підвищення кваліфікації
сладкий_ноябрь• 11 августа в 19:48
Ответ дляЗабагаловка
Не всім так щастить.
Запитала у подруги, вона видаляла у вівторок два відразу.
Теж антибіотик не назначали.
Шви самі розпочалися через 4 дні.
Теж антибіотик не назначали.
Шви самі розпочалися через 4 дні.
ВЫВсеВрете• 11 августа в 22:34
Полоскать нельзя
Сгусток формируется сразу из венозной крови вашей и зашивают шов