Леди Г• 11 августа в 18:35

В кого теж так? Відпустка.

В кого теж так, як тільки випадає взяти відпустку так і починається суцільний треш з якого приходиш ще мертвішим ніж ти туди пішов.
Кавуся• 11 августа в 18:39
Вы о чем?
Котики-муркотики• 11 августа в 18:41
Шо бухла мало взяли з собою...буває
Ленне-Рейма• 11 августа в 18:42
Нет такого. Я всегда хорошо планирую.
ОхиИВздохи• 11 августа в 18:48
Уйти в отпуск могу максимцм на 2 недели и то не вчегда. При этом что б уйти в отпуск мне надо еще и усиленно поработать неделю или 2 и без выходных. И при выходе из отпуска обычно завал, не считая того что во время могут возникать срочные рабочие вопросы(((
Как_б_не_так• 11 августа в 18:56
В мене діти завжди ригають. Про нас даже мовчу.
В цьому році в лікарні капались. З шести днів випала доба, добу відходили.
Ну таке....
Відпочинок і відпочинок з дітьми це як стільчик і електростільчик
автор Леди Г • 11 августа в 19:01
Ответ дляКавуся
Вы о чем?
Про те що як тільки відпустка так і починається, треш контент: типу поїздок на невідкладну допомогу, похорони, якась ще бігоня до упаду.
САМ_ТАКОЙ• 11 августа в 19:19
Ответ дляЛеди Г
У мене так було, я боялась іти у відпустку
автор Леди Г • 11 августа в 20:01
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В мене те саме, я просто боюсь. І як це припинилось?
Анонимба• 11 августа в 21:52
Ответ дляЛеди Г
Я чогось в 90% відпусток хворію. Ось і цей раз, відпустка на 2 тижні і 10 днів з вірусом грипу