Танго утрьох• 11 августа в 19:40
НУШ програма не для здібних дітей?
Пояснить, будь ласка, ця програма створена для того, щоб охопити як можна більше дітей в тому рахунку і не дуже здібних?Якщо розумним дітям нудно на цих уроках, то залишається тільки приватна школа з авторськими більш цікавими програмами?
сладкий_ноябрь• 12 августа в 17:32
Ответ дляТанго утрьох
Ви читати не вмієте?Я писала про нормальну школу, після якої не потрібні додаткові заняття.А Ви перекрутили все на свій лад, як завжди в кожній темі
Ні одна школа не буде підлаштовуватися під ваші бажання.
Додаткові індивідуальні заняття вам школа теж не дасть, тобто розвивати свої здібності дитина не буде.
Танго утрьох
• 12 августа в 18:00
Ответ длясладкий_ноябрь
А Ви вже вирішили за всі школи які їм послуги надавати і за мою дитину як і що їй розвивати
Займіться вже нарешті своїм життям і своїми дорослими дітьми і не лізьте в теми, в яких Ви не компетентні
Танго утрьох
• 12 августа в 18:17
Ответ дляИдеальная оптимистка
Вибачаюсь, пропустила питання ) «курси» як раз відомі, бо створювались в рамках проекту між Харковом та США + сертифіковані центром з складання Кембриджських іспитів з англійської мови. Тобто може проводити екзамени і видавати сертифікати, а не «просто бумажки з невідомих курсів»
Ось всі міжнародно визнані іспити з англійської мови.Вашого тут не має, як і не має такого міжнародно визнаного центру складання іспитів.Всі офіційні іспити проводяться в одному місті в Києві.
сладкий_ноябрь• 12 августа в 18:57
Ответ дляТанго утрьох
Мої діти старші від вашої, тому так, я в темі і програм і на що звертати увагу.
А ви нищите дитині бажання вчитися.
З таким підходом вона навчання буде ненавидіти в середній школі і ви будете сидіти над нею, щоб хоть щось зробила.
Згадаєте мене через років 4-5. :₽
А ви нищите дитині бажання вчитися.
Згадаєте мене через років 4-5. :₽
сладкий_ноябрь• 12 августа в 18:59
Ответ дляТанго утрьох
Дітей возять в Київ, діти здають екзамени, це взагалі не проблема. Коли моя дитина здавала сертифікований екзамен з англ, то діти були з усієї України.
Танго утрьох
• 12 августа в 19:01
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви нищите дитині бажання вчитися.
Згадаєте мене через років 4-5. :₽
А ви нищите дитині бажання вчитися.
Згадаєте мене через років 4-5. :₽
Які щирі і головне ’добрі’ побажання від типової порадниці. Ви знаєте особисто мою дитину і її бажання?Знаєте наші обставини в умовах війни і наші цілі?Ваші діти навчались не в воєнний час, тому Ваш досвід ні про що.А Ваші побажання нехай Вам повернуться в 10 разів більше.
Танго утрьох
• 12 августа в 19:04
Ответ длясладкий_ноябрь
Ок ..А Ви взагалі в курсі про що мова була спочатку?Про те, що такого іспиту не має в списку міжнародних, а не про те, хто куди кого возить.
сладкий_ноябрь• 12 августа в 19:05
Ответ дляТанго утрьох
Це не моє бажання, це ваша реальність.
Я серйозно
Якщо ви не зміните підхід до навчання, ви отримаєте результат, про який я писала вище.
І це не через те, що я вам щось бажаю, а це всього лише психологія дитини, в яку ви не вникаєте, вимагаючи від неї програми другого класу до школи.
Дайте дитині розвиватися в своєму темпі, це найкраще, що ви можете для неї зробити.
Я серйозно
сладкий_ноябрь• 12 августа в 19:09
Ответ дляТанго утрьох
Той зелений по центру, то він і є. Кембріджський :)
😂😂😂😂
Але ж ви дуже хотіли поумнічать
😂😂😂😂
Але ж ви дуже хотіли поумнічать
сладкий_ноябрь• 12 августа в 19:09
Ответ дляТанго утрьох
😂😂😂😂
Але ж ви дуже хотіли поумнічать
😂😂😂😂
Але ж ви дуже хотіли поумнічать
Танго утрьох
• 12 августа в 19:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Це не моє бажання, це ваша реальність.
Я серйозно
Удалено администрацией...
Танго утрьох
• 12 августа в 19:14
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂
Але ж ви дуже хотіли поумнічать
😂😂😂😂
Але ж ви дуже хотіли поумнічать
Це Ви хотіли поумнічати про навчання в Німеччині, але на жаль не вийшло і перевели тему.
сладкий_ноябрь• 12 августа в 19:17
Ответ дляТанго утрьох
Про Німеччину писали ви, а не я.
При тому що живете і Україні і поняття не маєте про систему освіти в Німеччині.
Ви знаєте, всім байдуже на те, як ви калічите свою дитину.
От чесно.
Думаєте, що сама розумна, переходите на хамство, бо вам щось не подобається.
Я серйозно, ви згадаєте мене через кілька років, тому що ви обовʼязково стикнетеся з тим, про що писала я і не тільки я
От чесно.
Танго утрьох
• 12 августа в 19:19
Ответ длясладкий_ноябрь
Про Німеччину писали ви, а не я.
От чесно.
Удалено администрацией...
Танго утрьох
• 12 августа в 19:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Відкрила Америку
Вау!Ніхто прямо про це і не знав
сладкий_ноябрь• 12 августа в 19:35
Ответ дляТанго утрьох
Відкрила Америку
Вау!Ніхто прямо про це і не знав
Так
Відкрила
Ви ж там скріни знайшли і пробували людину тикнути носом, та не вийшло, бо ви без іі не володієте інформацією, а умнічать дуже хочеться.
Відкрила
сладкий_ноябрь• 12 августа в 19:35
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Танго утрьох
• 12 августа в 19:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...