Працівниця року• 11 августа 2025
Знакомство. Это какая то схема развода?
Пишет наш чувак Я на муждународном сайте.
Привіт, Анна! Мене звати Дмитро і я в пошуках пари для мого знайомого, який живе в Європі. Його звати Барт і в нього є син Ленні 13 років. Я випадково познайомився з Братом під час моєї сімейної відпустки в Чехії. Ми трохи поспілкувалися з ним і на перший погляд він не погана людина.
Я створив анкету для нього, і додав декілька фото і ще маю написати трохи більше про нього.
Якщо тебе не злякає такий дивний формат знайомства, то буду рад допомогти вам з ним познайомитись і зустрітись. Від себе додам що ти дуже приваблива жінка!
Далее пишу я, задаю вопросы.
Ниже в теме добавлю его ответы
Далее пишу я, задаю вопросы.
Ниже в теме добавлю его ответы
Працівниця року
• 11 августа 2025
Він пробував сам шукати, реєструвався навіть на цьому сайті колись. Але дарма. Отже, через те що він має гроші (нижче напишу про це) запропонував мені щоб я йому допоміг пройти ось цей перший контакт. Я спершу не зовсім розділяв такий підхід, але потім зрозумів що моя комунікабельність може стати йому в нагоді, ну а мені гроші не завадять також. 06:43
Я з Бартом знайомий декілька днів. Він підійшов до нас на вулиці, коли ми гуляли сім´єю і спитав чи міг би мій син спілкуватися з його сином. Ось з цього і почалось наше знайомство. А коли трохи більше поспілкувались з ним, то виявилося що він розлучений і в пошуках пари для створення сім´ї. 06:44
Із основних критеріїв - це згода переїхати в Європу. Він нещодавно продав свій бізнес, буквально місяць назад і тепер не потребує будь де працювати, Іспанії, і там і там має будинок. Більшість часу вони з сином живуть в Іспанії і декілька місяців живуть в Чехії. Із побажань до другої половинки - це бажання серйозних і довготривалих стосунків (не на рік або два). Бажання вчити , або вдосконалювати чеську,, іспанську та англійську. Йому 50 років, але не має шкідливих звичок, тому виглядає молодше і свіженьким. В перспективі не проти і навіть за те щоб мати спільних дітей. В нього троє дітей, але дві доньки живуть з колишньою дружиною 06:45
Коли ми з ним передивилися анкети жінок, я помітив що він звертає увагу на очі та посмішку, на простий і милий одяг. Йому не подобаються анкети з відвертими фото. Ну, я до того що видно те що він не розваги шукає, а саме другу половинку. Я також побачив що він любить сина. Перше в що грали наші діти, коли ми прийшли з сином до них в гості, це були шахи. Його син вчиться грати на гітарі і фортепіано. Сам Барт любить активний відпочинок. 06:46
Ми спілкувалися з ним англійською. Також він знає чеську (вони в Чехії жили 12 років) також знає німецьку(якщо я не помиляюсь) і голландську -це його рідна мова. 06:48
А і іспанську, здається, також знає. 06:50
Анна, якщо Вас таки зацікавило те що я описав про Барта, то пропоную перейти в якийсь месенджер, наприклад Whatsapp, і там продовжити спілкування. На цьому сайти мені важко пояснювати чому саме такий підхід до пошуку і все що я знаю про Барта. Або, навіть можемо зустрітися на каву і поспілкуємося більш предметно. 06:53
А ну і фото вам зможу більше показати, бо по правилам сайта я не можу завантажити фото з його сином 06:55
Добрий день, Дмитре!Дякую за детальний опис. Для мене важливо спочатку поспілкуватися напряму з Бартом тут, на сайті, щоб відчути, чи є у нас спільна мова. Також хочу бути впевнена, що це реальна людина, перш ніж переходити в інші месенджери або зустрічатися.Щодо фінансових питань — будь ласка, одразу повідомляйте, якщо будуть якісь витрати чи оплати. Це допоможе уникнути непорозумінь.Дякую15:07
Анна, добрий вечір! Я дорослий чоловік і розумію Ваші побоювання. Whatsapp або реальну зустріч я запропонував саме для того щоб легше було порозумітися і пришвидшити прийняття рішень і можливість вашої з Бартом зустрічі. З Вашого боку не потрібно ніяких витрат. Більш того при взаємній симпатії Барт говорив що готовий оплатити подорож в Чехію (в Прагу, наприклад) і назад, щоб ви могли поспілкуватися і більше один одного узнати. 15:55
Наприклад, я сьогодні їздив на зустріч з директором школи наших дітей саме тому що в переписці з нею виникло непорозуміння і було схоже на конфліктну ситуацію. Але при. Зустрічі з нею, ми протягом 30хв вияснили що все ок і ми на одній хвилі. Саме тому я і пропонував перейти з цього сайту на більш зручний формат і Вам. 15:58
Я перед від´їздом в Україну зробив селфі з Бартом і його сином, але не можу його вам послати через цей сайт. 16:00
І ви бачите скільки я зусиль прикладаю щоб бути максимально прозорим. Як мінімум, мені просто не зручно так багато писати. Ви в будь який момент зможете заблокувати мене в Whatsapp, якщо на вашу думку я щось не те хотітиму від Вас 16:05
Добре, надішліть ще фото будь ласка
I мені було б цікаво одразу поспілкуватися з Бартом, навіть якщо він зараз у Чехії. Дайте, будь ласка, його контакт у WhatsApp/Telegram, я впевнена, він не буде проти 04:48
Я з Бартом знайомий декілька днів. Він підійшов до нас на вулиці, коли ми гуляли сім´єю і спитав чи міг би мій син спілкуватися з його сином. Ось з цього і почалось наше знайомство. А коли трохи більше поспілкувались з ним, то виявилося що він розлучений і в пошуках пари для створення сім´ї.
Із основних критеріїв - це згода переїхати в Європу. Він нещодавно продав свій бізнес, буквально місяць назад і тепер не потребує будь де працювати, тобто забезпечений. Живе в Чехії і Іспанії, і там і там має будинок. Більшість часу вони з сином живуть
Добре, надішліть ще фото будь ласка
Аноним_• 11 августа 2025
Випадково познайомився і вже шукає для нього жінку для шлюбу.
Автор, можете навіть не виставляти переписку, все і так зрозуміло.
Домюдам: весь такий забезпечений, шукає жінку, але сам невзмозі створити анкету на сайті.
Люблю джаз• 11 августа 2025
по таймлайну сообщений - это отработанный копипаст.
каждый абзац занимает не 1 минуту напечтать.
Подтяжка• 11 августа 2025
Ответ дляПрацівниця року
Добре, надішліть ще фото будь ласка
Какой бред. Очень все мутно
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ дляАноним_
Я тоже не понимаю
Я уже и у ИИ спросила
Он пишет, что очень похоже на развод
Но я ему написала, что денег еет
Он ответил, что затрат никаких с моей стороны не надо
И этот Барт ему оплачивает...ну не знаю
Херь какая то, и прямо весь такой идеальный, и бизнес продал и дом в Чехии и Испании.. не верю
Я уже и у ИИ спросила
Он пишет, что очень похоже на развод
Но я ему написала, что денег еет
И этот Барт ему оплачивает...ну не знаю
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ дляхутряна володарка
Может он сваха?
Ну в этом случае, да
Ему оплачивают услуги
Но меня сама история смущает
В чем может быть развод не пойму
Ему оплачивают услуги
Но меня сама история смущает
В чем может быть развод не пойму
Малая Налегке• 11 августа 2025
А ещё меня напрягает он постоянно упоминает везде сына, детей
Про постоянно
Тоже как-то неестественно
Причём тут вообще дети на сайте знакомств
В таком количестве!!
Про постоянно
Тоже как-то неестественно
В таком количестве!!
ГендиреХтор• 11 августа 2025
Ответ дляПрацівниця року
Ну в этом случае, да
Ему оплачивают услуги
Но меня сама история смущает
В чем может быть развод не пойму
Ему оплачивают услуги
Но меня сама история смущает
В чем может быть развод не пойму
Закриють в борделі проституткою і все .
Мутно.
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
Про постоянно
Тоже как-то неестественно
В таком количестве!!
Про постоянно
Тоже как-то неестественно
В таком количестве!!
Не знаю
Акцент на том, что он семейный наверное..
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ дляГендиреХтор
Закриють в борделі проституткою і все .
Мутно.
Да какая я уже простиГосподи
Мне 44
когдадеЦкие• 11 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
Про постоянно
Тоже как-то неестественно
В таком количестве!!
Про постоянно
Тоже как-то неестественно
В таком количестве!!
Доверие пытаются вызвать, подчеркнуть порядочность, семейность
Малая Налегке• 11 августа 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Так в том то и дело, что с перебором
И про эту школу тоже
Типа усыпить бдительность
Мне сначала показалось, что может и правда
Типа сваха
Но почему нет фото этого Барта?
Это странно 🤔
Похоже всё-таки на развод
И про эту школу тоже
Типа усыпить бдительность
Типа сваха
Но почему нет фото этого Барта?
Это странно 🤔
Похоже всё-таки на развод
хутряна володарка• 11 августа 2025
Ответ дляПрацівниця року
Ну в этом случае, да
Ему оплачивают услуги
Но меня сама история смущает
В чем может быть развод не пойму
Ему оплачивают услуги
Но меня сама история смущает
В чем может быть развод не пойму
Только в том, что ’жених’ неадекват. Или что с вас попросят оплату за сваху
Працівниця року
• 11 августа 2025
Он мне на телеграмм пишет теперь
Вернее присылает кружочки видео и рассказывает чето
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Меня смущает это всё, но в чём подвох мне не понятно)
Вот и мне!!
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
Так в том то и дело, что с перебором
И про эту школу тоже
Типа усыпить бдительность
Типа сваха
Но почему нет фото этого Барта?
Это странно 🤔
Похоже всё-таки на развод
И про эту школу тоже
Типа усыпить бдительность
Типа сваха
Но почему нет фото этого Барта?
Это странно 🤔
Похоже всё-таки на развод
Фото есть!!!
Он прислал мне фото Барта и его детей в теоеграмм и на сайте фото фото этого Ьарта
хутряна володарка• 11 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
Так в том то и дело, что с перебором
И про эту школу тоже
Типа усыпить бдительность
Типа сваха
Но почему нет фото этого Барта?
Это странно 🤔
Похоже всё-таки на развод
И про эту школу тоже
Типа усыпить бдительность
Типа сваха
Но почему нет фото этого Барта?
Это странно 🤔
Похоже всё-таки на развод
Так и спросить. И не терять бдительность ни на секунду
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ дляхутряна володарка
За Сваху ему оплачивает Барт
когдадеЦкие• 11 августа 2025
Ответ дляПрацівниця року
Вот и мне!!
Возможно, действительно банально будет классическая схема развода на деньги
Думает, что обработает Вас и всё же получится Вас обмануть
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А я ему взяла и написала, что денег нет и что я сомневаюсь, что он меня разводит!
Жду ответ)))
когдадеЦкие• 11 августа 2025
Ответ дляПрацівниця року
Жду ответ)))
Самоуверенный обманщик)
Вы бдительности не теряйте, будьте аккуратны 🌷
Аноним_• 11 августа 2025
Ответ дляПрацівниця року
Ну в этом случае, да
Ему оплачивают услуги
Но меня сама история смущает
В чем может быть развод не пойму
Ему оплачивают услуги
Но меня сама история смущает
В чем может быть развод не пойму
Почему до сих пор не дал номер этого так называемого Бартона? Развод может быть позже, когда в доверие сотрётся. Какую-то сумму попросит на что-то, пару сотен € , например.
Працівниця року
• 11 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Это ниочем не говорит,он может писать нескольким женщинам и это норма даже если не развод
Я ж не одна женщина на сайте и тоже много первых сообщений копирую)))