Бензопирен• 12 августа 2025

Покажите фото какие последнии книги вы купили?

Перемелица• 12 августа 2025
Ответ дляПешеходик
ще можу порадити Саймона Бекетта серію про судового антрополога Девіда Гантера
Нудятина реально.
Прочитала одну книгу , то навіть домучувала до кінця: ідея цікава, в потім змішалась люди, коні..
Менее Более• 12 августа 2025
Джон Фаулз - Коллекционер. Очень понравилось, прочитала за пару дней. Сейчас читаю «Любовница французского лейтенанта» этого же автора
Намазюкана нішою• 12 августа 2025
ФФФФристайла• 12 августа 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
У сына в школе урок правоведение. Сказали купить)
Надеюсь, им расскажут, как зєлєнь нашу Конституцию на юух крутит....
Мотористка• 12 августа 2025
Перемелица• 12 августа 2025
Ответ дляМотористка
фото
Не стидно таке показувати ? Фу.
Червона калина• 12 августа 2025
Ответ дляБензопирен
Пациентку читала, понравилось 😊
Кошмар...
Я ее прочитала по здешней рекомендации. Редко встретишь подобное овно.
А хотя нет, Черные кувшинки ещё хуже.
Пригощаю кашею• 12 августа 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Пес на ім´я Манні. Електронну купила . А паперову - Конституцію України
Вам 10?
Админко• 12 августа 2025
Эти за последний месяц- два.
Админко• 12 августа 2025
Ответ дляНетутешня
Такие
Я тоже недавно прочитала такие. Много полезного.
Криниця щастя• 12 августа 2025
Из последнего-коллекционное собрание сочинений Достоевского)Начала «Бесы», до мурашек прям. Спустя 150 лет все как про сегодняшний день((
Відкушу все що стирчить• 12 августа 2025
Це ті, що придбані за останні 2 тижні. Читаю по 2 книги в тиждень, тому регулярно купую нові.
Айпишница• 12 августа 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Поделитесь, пожалуйста, отзывом о Конституции Украины. Тоже хочу купить, но не знаю, не сильно тяжёлое произведение? Интересно читать?
Айпишница• 12 августа 2025
Ответ дляМотористка
фото
Вы с расии?
Міні-бікіні• 12 августа 2025
Придбала 2 книги Кінга: Інститту і Чотири сезони, вчора оплатила книги Пацієнт Труде Тайге і Кухонний фронт Дженіфер Раян

Сину - піймала на барахолці Кафку на пляжі
Кастрюлька• 12 августа 2025
Ответ дляКриниця щастя
Я теж прихильник Достоєвського, хоч і руський, хоч і напівчокнутий, а все ж талант, дуже глибокий психологізм, іноді до тошноти. Перечитую регулярно.
Ще Стівен Кінг для мене в тій же ніші - геній, хоч і тошнотворний
Кастрюлька• 12 августа 2025
Ответ дляМіні-бікіні

Інститут планую слухати, почала серіал дивитись англійською, щось половину не второпаю
Криниця щастя• 12 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
О, даа. Кинг мне раньше казался «странным» даже. Очень понравилась «Жизнь Чака». Неожиданно глубоко и мощно, совершенно не в его жанре будто
Кастрюлька• 12 августа 2025
Ответ дляКриниця щастя
Він такий) Потужний, неочікуваний і різноплановий
Дюйм оф о4ка• 12 августа 2025
Ответ дляАйпишница
Не читала, простите.
Плету корзинки• 12 августа 2025
Ответ дляЧервона калина
Кошмар...
А хотя нет, Черные кувшинки ещё хуже.

Черные кувшинки так хвалили, еле дочитала
Плету корзинки• 12 августа 2025
Сім чоловіків зараз читаю, а ті, що на поличці останні придбала. Закривався магазин Ранок біля нас - 50% знижки були, то хватала усе, що бачила
Рекомендую книгу Молитва за Овена Міні - поки найкраща прочитана книга цього року
polesskaya• 12 августа 2025
Детские_Будут?• 12 августа 2025
Перемелица• 12 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Мені Інститут не зайшов. Можна було б його в 2 рази скоротити ,від цього нічого б не змінилось . Взагалі, сенсу тих перших 80 сторінок такого детального опису поліцейського я не бачу .
Ну і багато нестиковок.
Як хлопець, який міг читати в думках , випапляв таємниці зрадниці, підставивши свого друга.
Міні-бікіні• 12 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Кінг - дуууууже дотошний в деталях. деякі книжки кидала на половині. Ну реально, поки дочитувала до середини абзац, то забувала чим той абзац почався. Але є в його творах якась магія))
Нетутешня• 12 августа 2025
Ответ дляАдминко
Спасибо, посмотрю их.
Фуліганка• 12 августа 2025
Ашолюдискажуть• 12 августа 2025
Ответ дляАдминко
Підкажіть де купували?
Админко• 12 августа 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Підкажіть де купували?
Психиатр скинул бесплатно.
Могу поделиться.