Бензопирен• 12 августа в 00:04

Покажите фото какие последнии книги вы купили?

Благоуханочка• 12 августа в 15:15
Ответ дляДюйм оф о4ка
Пес на ім´я Манні. Електронну купила . А паперову - Конституцію України
Підкажіть, будь ласка, Конституцію у Олександри купляли, в ’Родной книге’? Ті, що бачила в книжних магазинах - ’покромсані’ перманентними правками ’слуг народа’, як от вилучено розділ про прокуратуру.
Плету корзинки• 12 августа в 16:07
Ответ дляФуліганка
фото
читала минулого року - дуже вразила книга
Добрая свекровь• 12 августа в 16:58
Ответ дляПешеходик
ще можу порадити Саймона Бекетта серію про судового антрополога Девіда Гантера
Я теж їх рекомендую , я зараз на 3-му розслідуванні
Добрая свекровь• 12 августа в 17:05
Ось , ті що зверху читаю
Пешеходик• 12 августа в 18:32
Ответ дляМіні-бікіні
Придбала 2 книги Кінга: Інститту і Чотири сезони, вчора оплатила книги Пацієнт Труде Тайге і Кухонний фронт Дженіфер Раян

Сину - піймала на барахолці Кафку на пляжі
Чотири сезони давно читала, хороша книга
Coffee_I• 12 августа в 18:54
Ответ дляАдминко
Психиатр скинул бесплатно.
Могу поделиться.
Буду вдячна. Відкриваюся.
Мотористка• 12 августа в 19:12
Ответ дляПеремелица
Не стидно таке показувати ? Фу.
Мене цікавить зміст.
Мотористка• 12 августа в 19:13
Ответ дляАйпишница
Вы с расии?
Ні, з України, Київ.
Админко• 12 августа в 19:55
Ответ дляCoffee_I
Буду вдячна. Відкриваюся.
Написала в личку.
ВундерКИНГ• 12 августа в 21:17
Книгу для ребенка по мотивам его любимого мультика. Себе сегодня взяла книги из библиотеки. Гарри Поттер и Стиг Ларссон ’Повітряний замок, що вибухнув
Olenka_bum• 12 августа в 22:25
Для молодшої доньки та старшого сина замовила
Все будет, но потом• 12 августа в 22:58
Ось. В бібліотеці взяла почитать
Ну ниче се• 13 августа в 11:49
Ответ длякураГАЛЯ
Покупать дорого, да и зачем? новинки беру в библиотеке. Вот Миечку и Павлюка недавно прочитала, сдала уже. Сейчас читаю познавательную Рослини-прибульці. Планирую взять Покинь, якщо кохаєш і Танці з кістками.
також, вже рік як відновила абонемент в бібліотеку. Класний вибір. практично всі новинки вдається отримати.