Я не чарівниця вам• 12 августа в 12:40

В аэропорту забрали таблетки

Летела из Италии в Польшу- в аэропорту забрали таблетки- детские от аллергии, мои от аллергии и антибиотики. Таблеток было мало, антибиотика 4 таблетки, от аллергии не полные блистеры , по 5-6 штук. На все лекарства есть рецепты, но дело в том что рецепты даже никто не спросил, просто забрали и все. Это нормально?
Мост_Устал• 12 августа в 12:59
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А десь написано що рилися в речах? Попросили викласти косметику , рідини і телефони- виклала в ящик прозору косметичку , розкриту- з неї забрали таблетки, побачила вже коли пройшли контроль
Автор, бывает. Возите в багаже таблетки. Все ценное лучше на себе. Люди как с луны. На ленте работники получают минималку.
автор Я не чарівниця вам • 12 августа в 12:59
Ответ длябарабанщица
Ви ліки виймали з сумки і клали в ящик для проходження контролю?
Так, косметичку прозору з деякою косметикою і ліками
ЖивунаБагамах• 12 августа в 13:00
Ответ дляМамина корзиночка
Дурня якась.
Постійно вожу ліки, дитина алергік- то цілий рюкзак всього.
Ніколи ніхто не чіплявся.
Їх цікавлять лише рідини і електроніка.
так само) повна валіза ліків здаю, а ще у ручну поклажу завжди кладу собі від серця, від тиску та цитрамон якийсь валяється, косметичка лежить, ніхто не запитав ніколи
Харчовий тріль• 12 августа в 13:01
Поляки?
Техпаспорт на медузу• 12 августа в 13:01
Ответ дляМост_Устал
Девочки, ладно не кидайтесь на автора. Могли и вправду украсть. Я слышала в Италии такое бывает - поэтому драгоценности и дорогие часы на мне. Наличку кладу в карман. По поводу лекарств - всегда в багаже - хотя я тяжелый аллергик, но у стюардес всегда есть адреналин.
Ви вбачаєте різницю між чужими початими ліками і годинниками чи прикрасами?
Крем для арбуза• 12 августа в 13:02
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я с детьми рамку проходила, а вещи были на ленте
То есть они залезли в вашу ручную кладь без вашего ведома?
ЖивунаБагамах• 12 августа в 13:02
Ответ дляЛюбви вам!
А вы где были в это время? Это же при вас вынули, ничего не понимаю..
теж не розумію, щось авторка прибрехує, бо якщо ти проходиш рамку, а твої речі викликають підозру, то ніхто в них одразу не копається, ці речі переїжджають у окремий жолоб-доріжку де чекають власника, їх оглядають у присутності власника співробітники аеропорту, в нас таке було, коли малий забув ножиці викласти для уроків праці з дитячого рюкзака, а мала колись пилочку для нігтів залишила

так що не вірю, вибачте, багато де літала, ніколи по Європі такого не бачила
Водійка хімарса• 12 августа в 13:02
Ответ дляКрем для арбуза
Ну читайте вже уважно, автор все написала,стопісят раз одне і те ж.
Крем для арбуза• 12 августа в 13:02
Ответ дляТантрический кекс
А вы не знаете павербанки можно с собой в ручную кладь ведь, правда?
Нет, нельзя.
ЖивунаБагамах• 12 августа в 13:03
Ответ для100%
Что то не то. Как можно не увидеть что Ваш рюкзак растегивают и они просят его растегнуть именно Вас. Может Вы их дома забыли?
да не розстібають вони біля рамки, там працівники перевіряють тільки тих, хто проходить за потреби, а особисті речі переглядають в іншому місці, авторка просто забула ліки

або вигадує, не розумію тільки навіщо
автор Я не чарівниця вам • 12 августа в 13:03
Ответ дляКрем для арбуза
Выше пишу- лекарства были в прозрачной косметичке- которая была открыта и находила б в их ящике вместе с косметикой и телефонами
Мост_Устал• 12 августа в 13:04
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Откуда я знаю зачем забрали, но в Италии воруют именно на ленте. Я слышала это уже не от одного человека. Просто люди в спешке видят пропажу или в самолете уже или вообще дома.
Крем для арбуза• 12 августа в 13:04
Ответ дляВодійка хімарса
То, что написала автор, просто не может быть. Если есть сомнения, то сумку после прохождения через сканер отодвигают в сторону и спрашивают чей багаж. И при владельце вскрывают. Точнее сам владелец открывает свою сумку. И только тогда изымают, то что с их точки зрения сомнительно.
автор Я не чарівниця вам • 12 августа в 13:05
Ответ дляКрем для арбуза
При чем тут сумка?
Водійка хімарса• 12 августа в 13:06
Ответ дляКрем для арбуза
Ви про коментар №10, де описано, чому так сталося ? Автор поділилися своїм гірким досвідом, щоб всі були уважними до своїх речей, а маючи 3-х дітей не дивно, що вона не помітила це одразу. Всі такі розумні сидячи попою на кріслі.
СамавиховуюКота• 12 августа в 13:06
Літаю по всьому світі 20+ років. Жодного разу в жодному аеропорті в мене не забирали ліки у формі таблеток.
Автор, ви вигадали цю історію?
Крем для арбуза• 12 августа в 13:06
Ответ дляЯ не чарівниця вам
При чем тут сумка?
Ручная кладь. Так понятнее? Это может быть сумка, рюкзак, чемодан, пакет. Что угодно Они не могут изъять что-либо из вашего багажа без вашего ведома.
Мост_Устал• 12 августа в 13:06
Ответ дляКрем для арбуза
В смысле не может быть? Вы сейчас о законном изятии, а я вам о незаконном. Кстати именно в Италии у меня попросили мои золотые часы просветить через рамку, когда я прошла контроль. Так я там им устроила скандал.
Все буде• 12 августа в 13:07
Ответ дляМост_Устал
Ну, якщо їх вкрали, це дещо змінює ситуацію. Це не забрали на митниці. Але кому треба, умовно, 4 таблетки антибіотику? Швидше, дійсно, щось випало, може, перекинулося на стрічці.
І не треба косметички викладати окремо, ще й розчепіхувати. А може то і не співробітники аеропорту взяли, а людина перед автором.
Люди там багато гублять. Пояси, гаджети, ключі, кепки, окуляри…..
Крем для арбуза• 12 августа в 13:07
Ответ дляМост_Устал
Незаконное изъятие называется воровство.
автор Я не чарівниця вам • 12 августа в 13:07
Ответ дляСамавиховуюКота
Автор, ви вигадали цю історію?
Нажаль ні. Я теж літаю і така ситуація була вперше
Мост_Устал• 12 августа в 13:08
Ответ дляСамавиховуюКота
Автор, ви вигадали цю історію?
Летаю тоже больше 20 лет, бывало очень всякое - воровали из багажа, разбирали ноут просили золотые часы просветить через рамку
автор Я не чарівниця вам • 12 августа в 13:08
Ответ дляКрем для арбуза
Никто сумки не вскрывал- открытая косметичка с лекарствами лежала в их ящике вместе с телефонами
СамавиховуюКота• 12 августа в 13:09
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Забрали когда я с детьми рамку проходила, а вещи были на ленте- я не видела тот момент и мне не сказали что забирают
Ніколи і нічого не можуть просто забрати з ваших особистих речей на досмотрі безпеки без вашої участі у процесі.
Додатковий особистий досмотр із вилученням заборонених речей або речовин завзжди проходить у присутності того, кому речі належать.
Те, що у вас таблетки випали з сумки і ви їх не побачили у ящику пластиковому - то ваші проблеми, а не аеропорта.
Взагалі, історія розрахована на тих, хто ніколи нікуди не літав.
Мост_Устал• 12 августа в 13:09
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Могли забрать автор, но что вам это даст.
автор Я не чарівниця вам • 12 августа в 13:09
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую 🌹
СамавиховуюКота• 12 августа в 13:11
Ответ дляТантрический кекс
Павербанки тільки і можна, що в ручний багаж.
Де-які авіалінії з 1 вересня не дозволяють мати в салоні павер з потужністю більше 10 000, заряджати від нього гаджети під час польоту та заряджати його за допомогою юсб в літаках.
Екатерина27• 12 августа в 13:11
Ответ дляТантрический кекс
Как раз в ручную и нужно
Мост_Устал• 12 августа в 13:11
Ответ дляСамавиховуюКота
Удалено администрацией...
ТайТаке• 12 августа в 13:12
Ответ дляКрем для арбуза
Нет, нельзя.
Что нельзя???