Королева ганделику• 12 августа в 14:40
Яку зимову куртку купили своїм синам 15-16р?
Син незнає що хоче. Цікаво що подобається чи модно . Фото або ссилку.
Люблю кетчуп• 12 августа в 14:49
В прошлом году купили подделку The North Face
В этом году будет продолжать носить, либо за свои деньги что-то купит
Заместитель Анонима• 12 августа в 14:58
В Кропі якийсь піндик без капюшона купив собі. Вся дупа гола.
Блакитне небо• 12 августа в 15:08
Ответ дляІстеріомама
Пуховик в пуме купила
Підтримую, купила пуховик в Пумі сині, до коліна, з гарним капішоном. Потім купив други сина, а зараз сірий, подібний, за 4000 висить - це супер ціна для такого.
Блакитне небо• 12 августа в 15:11
А ще в Cropp дві купили, одну червону зимову ледь за попу за 680 грн і лаймово-зелену вітровку за 600, ціна - бомба, речі себе повністю оправдовують за такі гроші. Чоловіку там купувала демісезон, довгу, до середини ноги, за 1200. Але це все ціни ’літні’., тому , автор, раджу зараз купити, взмку то *2 чи 3.
Блакитне небо• 12 августа в 15:21
Ответ дляРекламама
Девочки, как Пума носится?
Прекрасно, тільки влітку в хімчистку здаю, але ж потрібно дивитися на тканину, Пума теж різна буває.
Істеріомама• 12 августа в 15:48
Ответ дляБарвіночка
Cropp купила на скидках весной длинный черный с капюшоном
Наш дрался - порвал совсем куртку
Там такая ткань тонкая была