Бабулька• Изменено 12 августа в 15:39
Допоможіть. Постійно хочу спати.
Тиск в нормі. Сплю з 11 до 7. Не працюю. Не втомлююся, але сил не має. Сьогодні взагалі не можу відкрити очі, хожу як зомбі. Мені 50+ років, але відчуваю себе на 70. Що перевірити? Бо за тими аналізами, що сімейний призначав, все в нормі.
Бабулька
• 12 августа в 15:40
Ответ дляПузата Хата
Не вставайте в 7.
Я прокидаюся навіть раніше. Можу дозволити собі спати досхочу. Але все рівно вдень маю сонливість. Аж вуха закладає.
Варена цибуля• 12 августа в 15:42
Ответ дляБабулька
Йдіть до ендокринолога.
Я вже сходила
Бабулька
• 12 августа в 15:42
Ответ дляПочекуха
Мне 33
Тоже самое) то ужас
Це ж не норма. Що робити? Я лише ввечері активна. Аж занадто. Можу до ночі працювати в саду, або не вело їздити. Але ж це лише пару годин активності. Скоро зима, то й цього не буде, бо я взагалі впадаю в сплячку як ведмежа
Пузата Хата• 12 августа в 15:43
Ответ дляБабулька
Не прокидайтесь, спіть
Бабулька
• 12 августа в 15:44
Ответ дляВарена цибуля
Йдіть до ендокринолога.
Я вже сходила
Здавала гормони. Плюс-мінус нормально. Я на згт. Може в цьому причина?
Бабулька
• 12 августа в 15:47
О, побачила в схожих темах такі ж запити, піду читати, може там щось толкове відписували. Схоже, не одна я така сплюха.
Стопясят раз обсуждала• 12 августа в 15:47
Ответ дляБабулька
Так. Дає інтоксикацію на печінку
Бабулька
• 12 августа в 15:48
Ответ дляВарена цибуля
Як? Вона ж з родини глухокропивових
’у каждого свои недостатки’(с)
Бабулька
• 12 августа в 15:51
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Так. Дає інтоксикацію на печінку
Да?? От, бляха муха, і без згт не можу і з нею життя повз. Дівчата, цінуйте молодість та насолоджуйтеся кожною миттю.
Жерица ночи• 12 августа в 15:52
Ответ дляБабулька
Уровень витамина Д проверяли? Это может быть причиной. Также, учитывая возраст, неплохо бы проконсультироваться у гинеколога.
Ну и самый очевидный, наверное, вариант - это последствия хронического стресса.
Жерица ночи• 12 августа в 15:53
Ответ дляГолубка миру
Перше, що приходить в голову: віт Д, щитовидка ттг і т4, залізо
точно, железо еще.
Автор, ферритин еще.
Стопясят раз обсуждала• 12 августа в 15:54
Ответ дляБабулька
В мене теж ваш стан, перевірила вже все. Була в Імунолога, каже інтоксикація. Дійсно, прислухалась до себе і розумію, що це не втома, а безсилля, як при інтоксикації.
У вас теж так чи по іншому?
В мене після прийому Мітрену почалось
У вас теж так чи по іншому?
В мене після прийому Мітрену почалось
Не боюся осуду• 12 августа в 15:55
Ответ дляБабулька
пігулкі? перейдіть на трансдермалні
Бабулька
• 12 августа в 15:57
Ответ дляГолубка миру
Віт Д та залізо не перевіряла, ще от про кортизол читаю. А інше в нормі, робила узд і аналізи на гормони.
Оце фіфа• 12 августа в 15:58
автор, я жила в разных странах и заметила, что там, где солнца нет, северные широты, я как вы себя чувствую - сонливость днем. В жарких очень солнечных странах такой проблемы не было - никакой сонливости
Бабулька
• 12 августа в 16:01
Ответ дляЖерица ночи
Как определить есть ли стресс? У меня сейчас вроде бы всё спокойно. Но всё доктора, у которых была в назначают ад. Гинеколог консультировал. Я без матки и на згт. Там всё под контролем плановым.
Жерица ночи• 12 августа в 16:02
Ответ дляБабулька
Можете для начала пройти этот тест:
Если не раз звучало АД, значит есть причина. Вы в Украине? Если да, вам не кажется это уже достаточным поводом для стресса?)
Голубка миру• 12 августа в 16:04
Ответ дляБабулька
Буває, що гемоглобін в нормі, а залізо низьке. Його можна підняти лише препаратами. Дієта діє лише через дуууже тривалий час.