Тумба-юмба• 12 августа в 20:22

Питання тим, хто не вечеряє або вечеря йогурт чи фрукт

Чи ще щось легке.
Чим себе відволікаєте, якщо вечором хочеться їсти?
Love_Love_Love_• 12 августа в 20:24
Для чого вечеряти йогуртом чи фруктами?
Неместная Я• 12 августа в 20:24
Я гарно обідаю, годин в 15-16, салату багато, м´ясо. Мені не хочеться ввечері нічого їсти. Їжте білкову їжу, тобі голод не такий сильний.
Пополняю_Карму• 12 августа в 20:24
Беру скоринку хліба ( бажано темного) і розсмоктую як цукерку
Акуна_Матата• 12 августа в 20:25
Кефир и чиа. Не отвлекаюсь
bespe4na_mavpa• 12 августа в 20:27
Ответ дляНеместная Я
Сколько надо съесть мяса, чтоб с 16 до 23 не хотеть есть?
автор Тумба-юмба • 12 августа в 20:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого вечеряти йогуртом чи фруктами?
Не знаю, тут часто пишуть, що на дефіциті і вечеряють саме так
Love_Love_Love_• 12 августа в 20:28
Ответ дляТумба-юмба
Йогурт це цукор з цукром.
Щоб худнути потрібно їсти, а не йогурти пити. Кусок риби чи мʼяса з салатом - це є нормальна вечеря
Vovkina• 12 августа в 20:30
Я вечером ем мясо, яйца, сыр, до утра все норм. А вот от фруктов у меня очень разыгрывается аппетит.
Гірчинка• 12 августа в 20:31
Ответ дляТумба-юмба
Дефициту все равно, когда вы едите. Хоть утром, хоть ночью. Просто надо соблюдать КБЖУ. Я ела, когда хотела и все подряд, главное- в калораж укладывалась и нормально похудела
НаБалКоніХодять• 12 августа в 20:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Йогурт це цукор з цукром.
Чого він цукор з цукром? Ну трохи там лактози, як і в кефірі, не так багато.
Love_Love_Love_• 12 августа в 20:32
Ответ дляbespe4na_mavpa
Якщо збалансовані прийоми їжі то 250-350 гр достатньо
Зоряний Шлях• 12 августа в 20:33
моему ребенку эндокринолог не разрешает есть йогурт или фрукт на ужин, говорит, что это провоцирует приличный подъем сахара, от этого сильнее хочется есть
Love_Love_Love_• 12 августа в 20:37
Ответ дляНаБалКоніХодять
Для чого це їсти на вечерю, з якою ціллю? І ше терпіти голод?
Щебетушка• 12 августа в 20:39
Ответ дляLove_Love_Love_
250-350 г мяса на ужин???
автор Тумба-юмба • 12 августа в 20:41
Ответ дляГірчинка
Так, але якщо за день з»їдаєш денний калораж, то на вечерю чайок або 2 ложки творога і все(
Слобожаночка• 12 августа в 20:41
Ответ дляТумба-юмба
Це найжахливіша вечеря або перекус! Це просто стрибок цукру+ще додаткова фруктоза🤦🏻‍♀️ на вечерю треба їсти мʼясо і багато клітковини у вигляді листів і овочів. З достатньою кількістю олії (тобто корисних жирів)
Слобожаночка• 12 августа в 20:42
Ответ дляТумба-юмба
Я пʼю дуже теплу воду. Вчасно лягти спати - ідеальний варіант, щоб не істи
Слобожаночка• 12 августа в 20:43
Ответ дляЩебетушка
250-350 г мяса на ужин???
Вся порція. Овочі не рахуємо (якщо це не картопля, кукурудза або батат- їх рахувати як вуглеводи))
Love_Love_Love_• 12 августа в 20:49
Ответ дляЩебетушка
250-350 г мяса на ужин???
Ви читаєте на що я відповідаю чи просто пишете?
Love_Love_Love_• 12 августа в 20:51
Ответ дляСлобожаночка
Ні, не вся порція, а саме мʼяса
ДеньгиНеСдаю• 12 августа в 21:04
Я палю. Це відволікає. Але літом купую морозиво і вже вага почала рости
Щебетушка• 12 августа в 21:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, вас конкретно спросили сколько мяса нужно съесть. А вы вопрос читали или от балды отвечали?
Неместная Я• 12 августа в 21:28
Ответ дляbespe4na_mavpa
Грамм 150, и тазик сплата. Не хочу до 10-12 утра. При том, что есть очень люблю. Главное не перекусывать и не есть сладкое, фрукты в промежутках.
Love_Love_Love_• 12 августа в 21:46
Ответ дляЩебетушка
мене, взагалі, нічого не питали. Людина запитала скільки мʼяса потрібно зʼїсти в ОБІД щоб не хотіти їсти до сну
Lacrimo• 12 августа в 22:18
Мені легше терпіти голод до 17 години, тому я фактично тільки вечеряю. В школі/ інституті взагалі до 17 нічого не їла , тільки зелений чай без цукру. Вечеряла скільки хотіла. Була худа. Зараз теж не груба, але зараз я позволяю собі зранку каву, перекус, обід деколи якщо не хочу - пропускаю.