жар-птица Нюра• 13 августа в 08:30
Звільнилась з роботи, чим себе зайняти
Я звикла були загнаною кобилякою. Йшла з дому в 7, приходила в 19. Тиждень назад звільнилась, але не знаю чим себе зайняти. Тупо лежу на дивані і дивлюсь серіали. Розумію, що це не добре, я просто перетворююсь на безформене тіло.
Роботу не планую шукати до нового року, бо треба відновити своє фізичне і ментальне здоров´я.
Але не розумію, чим себе зайняти. При цьому зайняти себе треба речами, що не вимагають витрат, бо заначки вистачить тільки на базові потреби.
Поки вирішила щодня
1. Гуляти щоб находити 10 тис кроків.
2. Нарешті перемити квартиру і вигребти всі гнидники на які завжди не вистачало часу
3. Відновити заняття англійською (ціль не стільки вивчити мову, скільки заставити працювати мозок)
3. Займатись йогою і пілатеслм по відеоурокам (раніше ходила в студію, але кинула через навантаження на роботі)
Запропонуйте чим ще можна зайняти себе?
Поки вирішила щодня
1. Гуляти щоб находити 10 тис кроків.
Запропонуйте чим ще можна зайняти себе?
Впораюсь зі всим• 13 августа в 08:34
Все, что вы решили- отлично!
Я, когда была в такой ситуации, отлежалась, отоспалась и решила мозг переключить. Пошла на курсы вождения. Они мне были без особой надобности, но реально помогло. Адреналин заставил мозг переключиться, забыть свои беды.
Чем заниматься бесплатно? Может волонтерство?
Перша скрипка• 13 августа в 08:36
Ответ дляВредняжка
квартиру помойте)
Та ж це є в переліку. Ще щось треба
Перша скрипка• 13 августа в 08:37
Мені здається що це все буде на весь день. Це ж ще готувати щось. Плюс Порадниця. От і нема дня
Молчавочка• 13 августа в 08:39
Автор, переберите вещи, выбросьте/продайте ненужно, наведите в доме порядок...
До нового года можна не успеть все сделать
Попа как у Кардашьян• 13 августа в 08:40
Я пішла в зал, злітала в 2 омріяних місця. Відновила менталку, добре сплю, більше уваги дитині
НичеНипанимаю• 13 августа в 08:41
Того, что вы перечислили, вполне достаточно, отдыхайте, гуляйте больше, пока лето
Просто Фіфа• 13 августа в 08:45
Ответ дляВпораюсь зі всим
Все, что вы решили- отлично!
А вы правила уже знали, когда шли учиться? Или там в школе с нуля?
жар-птица Нюра
• 13 августа в 08:46
Ответ дляПомилуйте мадам
На море ехала б. На пару недель
Ну так, це дійсно та річ, яка не вимагає жодних витрат....
жар-птица Нюра
• 13 августа в 08:47
Ответ дляЛасую колобками
А що їсти будете
Читати старост не нє?
Там написано, що в мене я заначка яка прокормить мене пів року.
жар-птица Нюра
• 13 августа в 08:48
Ответ дляМорская свинка
Додайте читання книг
Дякую, як раз в мене електронна лежить без діла, а в батьків і свекрів багато книжок бумажняних.
жар-птица Нюра
• 13 августа в 08:49
Ответ дляВпораюсь зі всим
Все, что вы решили- отлично!
Можливо, як варіант. Після моєї роботи я ненавиджу людей, але дуже люблю тварин. Можливо є сенс пошукати у фейсбуці групи, раптом в притулках потрібниа допомога, яку я зможу надати.
жар-птица Нюра
• 13 августа в 08:50
Ответ дляВредняжка
квартиру помойте)
Так, це в планах є. Бо поки працювала то прибирала тільки по верхах. На інше не буду ні сил, ні бажання.
Все буде Україна• 13 августа в 08:51
Ответ дляМорская свинка
Додайте читання книг
Теж хотіла написати.
Запишіться до найближчої бібліотеки і беріть новинки, зараз в Україні видають багато цікавого.
жар-птица Нюра
• 13 августа в 08:51
Ответ дляМолчавочка
Так, дякую, це є в планах
жар-птица Нюра
• 13 августа в 08:52
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В зал ходити і на подорож гроші потрібні. А в мене впритик на базові потреби на півроку.
жар-птица Нюра
• 13 августа в 08:52
Ответ дляНичеНипанимаю
Дякую.
Да будет так• 13 августа в 08:59
Ответ дляжар-птица Нюра
Автор, а чому в цьому вашому переліку немає нічого ’для душі’? Нічого з ваших мрій, на які раніше не вистачало часу? Перемити квартиру, ходити, курси - це наче ще одна робота, але без оплати
Шкідлива молекула• 13 августа в 09:00
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Поділіться, будь ласка, як Ви оновлювали менталку.
Попа как у Кардашьян• 13 августа в 09:04
Ответ дляШкідлива молекула
Так як вище й описала ) Поїздки, спорт, книжки, прогулянки - більше часу на себе, а не на роботу й мозкоїдство. Відновився нормальний сон, перестала боліти спина, не кидалася на членів сімʼї, як після робочого дня)
Показушница• 13 августа в 09:06
У вас хороший список.
А есть какие-то увлечения, хобби, может желание что-то освоить? Я когда ушла с работы погрузилась в фотографию, ездила, ходила на фотопрогулки, потом приезжала обрабатывала фото и меня это так здорово перезагрузило, стало многолетним хобби
жар-птица Нюра
• 13 августа в 09:07
Ответ дляДа будет так
Я люблю подорожувати. Не обов´язково далеко, мені достатньо на екскурсію в сусіднє місто поїхати. Але на це потрібні кошти, які я не можу дозволити собі витратити.
Я люблю кінні прогулянки, це таж не безкоштовно.
Я б хотіла ходити на групові заняття з малювання.
Тобто, те, що мені дуже подобається вимагає фінансових вкладень.
Я через півроку буду собі спеціально шукати роботу на менші гроші, але щоб було більше вільного часу для реалізації своїх бажань.
Хіба що можна відновити малювання по відеоурокам, це безкоштовно, в фарби і скетчбук в мене є.
жар-птица Нюра
• 13 августа в 09:12
Ответ дляПоказушница
У вас хороший список.
Дякую за вашу ідею.
Я завжди мріяла навчитись малювати у стилі дудлінг. Зараз як раз для цього є вільний час.
В ще я хотіла навчитись плести іграшки гачком...
жар-птица Нюра
• 13 августа в 09:17
А ще я дуже люблю бути біля води. В нашому місті є річка, зараз можна брати полоенце, книжку, чай у теомосі та просто йти релаксувати на пляж.
Комиссия50%• 13 августа в 09:17
Що можна зробити:
Перебрати свій гардероб. Речі, в яких не впевнена, носити - краще зрозуміти за годину, що сукня чи туфлі незручна, ніж мучитися день на роботі чи в подорожі.
Проаналізувати декоративну косметику по строкам, по палітрі, щось викинути, щось докупити.
Розкласти документи в спеціальну папку, заодно перевірити, що все в порядку і на своїх місцях.
Писати щоденник планів, бажань, чого хочеться досягти, що бісить, куди хочеться поїхати.
Якщо немає електронного календаря, то можна занести в нього всі важливі дати, повидаляти застарілі.
Меню, якщо хочеться впровадити нові страви, то ось він час.